ثبت نام كاربر
  1398/06/25
 
تاریخ: 1393/09/20 نظرات: 0 نظر نمایش: 875 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
نشست مشترک اعضای شورای اداری ومردم شوش ،ابتکارنوین استانداربرای پاسخگویی به مردم

نشست مشترک  اعضای شورای اداری ومردم شوش ،ابتکارنوین استانداربرای پاسخگویی به مردم

باابتکار عبدالحسن مقتدایی استاندار خوزستان نشست مشترک اعضای شورای اداری و مردم عصرچهارشنبه درتالارنیایش شهرستان شوش برگزارشد.

این نشست برای اولین با آغازسفردوره ای استاندارخوزستان به شهرستانها ،درشوش کلید خورد که با حضورگرم نخبگان , روحانیون , صاحبان سرمایه , دانشگاهیان و برخی مردم همراه بود.
  عبدالحسن مقتدایی استاندار خوزستان دراین  نشست که برای پاسخگویی و ارایه گزارش دولتمردان خوزستان به مردم شوش ترتیب داده شده بود،گفت :به منظور اطلاع مردم از عملکرد مدیران ،از این پس نمایندگانی از اقشار مختلف مردم به شورای اداری دعوت می شوند.
وی افزود: این نشست برای ادای احترام به مردم شریف  و صبور شوش  وارایه گزارش کار ازسوی خادمان آنان برگزار و درشهرستانهای دیگرنیزتکرارخواهد شد.
مقتدایی به عملکرد موفقیت آمیز دولت تدبیر و امید در14 ماه گذشته درخوزستان اشاره کرد و گفت : با حمایت قاطع دولت و وزارت کشور , هرماه بطور متوسط 3 کارنو و ابتکاری درخوزستان عملیاتی شده است. 
مقتدایی افزود:علاوه بر طرح ها و برنامه های اجرا شده توسط دستگاههای اجرایی در چارچوب وظایف ، هر ماه سه طرح و برنامه خاص و ویژه در استان خوزستان اجرا شده است.
وی راه اندازی بندر تجاری شادگان ، پیگیری فرودگاه مسجد سلیمان ، پیگیری ثبت جهانی محوطه باستانی شوش , ساماندهی پایانه های صادراتی چزابه و شلمچه , طرح تاسیس شهرهای کشاورزی , دامپروری و شیلات , ابلاغ بخشنامه خرید از تولیدات وخدمات داخل استان  را از جمله کارهای شاخص صورت گرفته در استان خوزستان برشمرد و افزود:طی این مدت 50 طرح و برنامه شاخص اقتصادی در استان خوزستان اجرایی شده که حاصل توان مدیران کار آمد و باتجربه مجموعه مدیریت این استان است.
 مقتدایی گفت : دراین دوره بومی ترین  و باتجربه ترین مدیران درمسند کارهستند.دیگرنمی  توانیم ادعا کنیم که تجربه نداریم . آزمون و خطا مطلقا پذیرفتنی نیست . فرصت نگاه کردن به عقب را نداریم . همه مسوولیت داریم  و فرصت خدمت مثل برق باد می گذرد.
 استاندار خوزستان گفت : همه باید دست به دست هم دهیم و ازهرفرصتی استفاده کنیم تا استان خوزستان ارتقا یابد.
  متقدایی افزود: انتقاد از عملکرد ها اگر منطقی و باانصاف باشد پذیرفتنی و ازآن استقبال می شود . این حق برای همه وجود دارد اما درقضاوت  نسبت به دستگاهی  که کارمی کند ,انصاب  بخرج دهیم . چون خیرو برکت این تلاش به مجموعه استان برمی گردد.  انتقادات مغرضانه و غیرمنطقی می تواند عامل توقف باشد. 
  استاندار خوزستان افزود: هرمسوولی باید برای رضای خدا و خدمت به مردم کارکند . اگر مردم را نبیند یعنی خدا را ندیده است . اگر خدا را درکارها دید , پس مردم را می بیند. 
   مقتدایی ازسنگ اندازی عده ای  درمسیرقطارتوسعه خوزستان خرده گرفت و گفت : هروقت که قطار توسعه استان شروع به حرکت کرد سیل سنگ ها جاری می شود. 
  استاندارخوزستان گفت : به لطف خدا تا الان شرایط استان به گونه ای است که درآن  مسیررشد و توسعه با همان ترکیب مدیران با تجربه و بچه محلی , هموارشده و روبه جلوست. انشاالله که لایق خدمت گذاری به مردم غیورخوزستان باشیم . 
   مقتدایی گفت : امیدوارم که همه عقلای استان خوزستان دست به دست هم دهند و ازاین فرصت برای خدمت به مردم بهره ببرند.
 وی در خاتمه از مردم شوش به عنوان مردمی غیور ، صبور، نجیب و با اصالت نام برد و گفت: با وجود آرامگاه حضرت دانیال نبی(ع) ، شوش نماد اسلامی و موحد بودن ایران اسلامی است.
 
کد: 10683
گروه: گزارش و دیدگاه
نویسنده خبر: دبیر بخش خبر
 
تصاویر مرتبط
  • نشست مشترک  اعضای شورای اداری ومردم شوش ،ابتکارنوین استانداربرای پاسخگویی به مردم
DNNArticle
rss
هیچ گروه خبری وجود ندارد. ابتدا یک گروه خبری اضافه کنید.