ثبت نام كاربر
  1398/06/25
 
تاریخ: 1393/09/22 نظرات: 0 نظر نمایش: 1221 مرتبه تعداد امتیاز: 1   (Article Rating)
مضیف مقتدایی زیرآلاچیق پاییزی شوش / اخذ تصمیماتی که قهوه تلخ دست ساز را به کام صنعت گران بومی شیرین کرد

 مضیف مقتدایی زیرآلاچیق پاییزی شوش / اخذ تصمیماتی که قهوه تلخ دست ساز را به کام صنعت گران بومی شیرین کرد

عصرروزچهارشنبه /19آذرماه 93 /درحالی که هوا کمی ابری و با نم نم  باران همراه  بود استاندارخوزستان جمعی ازمدیران ستادی  و روسای سازمان ها را به ضیافتی  زیرسقف الاچیق پاییزی درشوش دعوت کرد و بازهم ابتکارنوینی را بخرج داد ودو تصمیم مهم اقتصادی گرفت .

گزارش خبرنگارما حاکی ازاین است که  تکمیل زنجیره تولید و توسعه فعالیت کارخانه صنعتی  پاک چوب شوش و نیز حمایت  تمام قد از تولیدکنندگان  بومی مواد لبنی و شیردرخوزستان ازجمله این تصمیمات بود

 تصمیمات برش دار مقتدایی بقدری برای صاحبان این صنایع  خوش آیند بود که قهوه دست ساز و تلخ این ضیافیت که دراستکان های کوچکی سرو می شد , کام  آنان را شیرین کرد. چهره های خندان آنان  ازرضایتی حکایت می کرد که توسط فرزندان این خطه درقامت استاندار  و روسای سازمان ها اتخاذ شد

عبدالحسن مقتدایی استاندار خوزستان درگفت وگو با خبرنگار آرانیوز( حوزه خوزستان ) اظهارداشت : دراین نشست مقررگردید که 580 هکتار از اراضی مورد نیاز کارخانه پاک چوب شوش برای کاشت درختان حاوی مواد اولیه مورد نیاز خط تولید ام . دی . اف که هم اکنون از خارج وارد می کند و نیز درکنارآن تولید نئوپان دراختیاراین کارخانه قرارگیرد.  

وی افزود: بنا شد که مدیرکل منابع طبیعی و رییس سازمان جهاد کشاورزی به همراه معاونت برنامه ریزی  استانداری خوزستان راهکارهای لازم برای واگذاری این اراضی  تدوین و عملیاتی نمایند. ان شا الله با این کار, کارخانه پاک چوب بتواند مواد اولیه مورد نیاز برای تولید ام .دی .اف و نئوپان را تامین و زنجیره تولید خود را تکمیل نماید. ضمن اینکه کاشت حجم بالای درختان نقش مهمی درتوسعه فضای سبز منطقه خواهد داشت .

استاندارخوزستان بیان کرد: همچنین درقالب بخشنامه خرید کالا و خدمات از داخل استان , مقررشد  که  آموزش پرورش تا پایان امسال  خرید تعداد 51 میلیون قطعه یا  یاکت شیر مورد نیازرا ازکارخانجات تولید شیر و مواد لبنی داخل استان خوزستان خرید نماید.

گزارش خبرنگارما حاکی از این است که این دو تصمیم پس از بازدید استاندار خوزستان از کارخانجات پاک چوب و نیز شیرپگاه شهرستان شوش اتخاذ گردید.  

مقتدایی پس از شورومشورت با مدیران حاضر, این تصمیمات را درهمان نشست ابلاغ  و برای تضمین اجرای آن , بلافاصله پشت دوربین های خبرنگاران حاضر  و نتایج آن را رسانه ای کرد.

کارکنان و کارگران کارخانه پاک چوب و شیرپگاه شوش بیش از دیگران , هیچ وقت مضیف استاندارخوزستان زیرالاچیق پاییزی مجموعه فرهنگی و تفریحی شهید غلامعلی مهران زاده شوش را ازیاد نخواهند برد.  

چون نیک می دانند که با تکمیل زنجیره تولید کارخانه پاک چوب و نیز افزایش سطح تولید  وفروش مواد لبنی کارخانه پگاه , حداقل امنیت شغلی آنها پایدارترخواهد شد.

منبع : پایگاه خبری آرانیوز

 

کد: 10689
گروه: گزارش و دیدگاه
نویسنده خبر: دبیر بخش خبر
 
تصاویر مرتبط
  •  مضیف مقتدایی زیرآلاچیق پاییزی شوش / اخذ تصمیماتی که قهوه تلخ دست ساز را به کام صنعت گران بومی شیرین کرد
DNNArticle
rss
هیچ گروه خبری وجود ندارد. ابتدا یک گروه خبری اضافه کنید.