ثبت نام كاربر
  1398/06/25
 
تاریخ: 1393/10/12 نظرات: 0 نظر نمایش: 2030 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
وزیرکشاورزی :اگرپشتیبانی مسوولان خوزستان نبود,طرح بزرگ کشاورزی اجرانمی شد

وزیرکشاورزی :اگرپشتیبانی مسوولان خوزستان نبود,طرح بزرگ کشاورزی اجرانمی شد

 'محمود حجتی' بعدازظهر پنجشنبه در بررسی طرح 550 هزار هکتاری موسوم به طرح رهبری که در سایت عتابیه واقع در پنج کیلومتری هویزه در غرب خوزستان باحضور معاون اول رییس جمهوری و استاندارخوزستان برگزارشد گفت :  این طرح با عنایت رهبر معظم انقلاب و رییس جمهوری، و پیگیری دولت در استان خوزستان در حال اجرا است.


وی گفت: اگر پشتیبانی مسوولان استانی و محلی نبود این طرح با پیشرفت فیزیکی که اکنون دارد اجرا نمی شد. 

حجتی ابرازامیدواری کرد که طرح تخصیص آب به طرح 550 هزار هکتاری در خوزستان از سوی وزارت نیرو مورد بررسی بیشتری قرار گیرد،زیرا اکنون بیشتر آب مورد استفاده در بخش کشاورزی، هدر می رود.

وزیر جهاد کشاورزی گفت: برای اینکه اجرای طرح 550 هزار هکتاری با تاخیر روبه رو نشود باید آب مورد نیاز 90درصد دیگر این طرح تامین شود.

وی اضافه کرد: مناقصات طرح 550 هزار هکتاری از مهر امسال متوقف شده و 20 هزار هکتار از مجموع 307 هزار هکتار اجرایی در مرحله نخست در آبادان و خرمشهر به دلیل مطالعات نامناسب متوقف شده است. 

  حجتی گفت : چون طرح مذکور مشارکتی است لذا مشارکت مردم دراجرای موفقیت آمیز طرح را بخوبی شاهدیم که قابل تقدیراست .

  وی گفت : ازآقای دکتر مقتدایی استاندارخوزستان , نماینده محترم  ولی فقیه و نمایندگان مردم خوزستان درمجلس شورای اسلامی که همواره یار و مددکارما دراین زمینه بوده و هستد تشکرمی کنیم . اجرای این طرح بزرگ یکی از افتخارات جمهوری اسلامی می تواند باشد .

 وزیر جهاد کشاورزی گفت: طرح 550 هزار هکتاری اراضی کشاورزی در خوزستان و ایلام آبروی کشور ، دولت و دست اندکاران است و از آن جایی که چنین طرحی تاکنون در کشور نداشته ایم باید تلاش کرد موانع موجود در این طرح برطرف شود.

کد: 11143
گروه: گزارش و دیدگاه
نویسنده خبر: دبیر بخش خبر
 
تصاویر مرتبط
  • وزیرکشاورزی :اگرپشتیبانی مسوولان خوزستان نبود,طرح بزرگ کشاورزی اجرانمی شد
DNNArticle
rss
هیچ گروه خبری وجود ندارد. ابتدا یک گروه خبری اضافه کنید.