ثبت نام كاربر
  1398/06/25
 
تاریخ: 1393/11/18 نظرات: 0 نظر نمایش: 794 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
مقتدایی : ماهشهر نیازبه غبارروبی دارد / مدیران برای تبدیل وضع موجود به مطلوب باید ریسک هایی بپذیرند

مقتدایی : ماهشهر نیازبه غبارروبی دارد / مدیران برای تبدیل وضع موجود به مطلوب باید ریسک هایی بپذیرند

 عبدالحسن مقتدایی استاندارخوزستان شهرستان ماهشهر را قطب اقتصادی منطقه نام برد و گفت : ماهشهر دارای استعداد های  فراوانی است . این شهرستان نیازبه یک غبارروبی دارد تا قابلیت ها و استعدادهای خود را بیش از پیش نشان دهد.

   وی درنشست شورای اداری مشترک  مسوولان و مردم در مدرسه راهنمایی شهید حمدالله عباسی شهرک طالقانی ماهشهر که  با حضور مردم و نمایندگان انجمن های مردم نهاد دراین شهرستان برگزارشد,  افزود: استعداد های این  منطقه باید شناسایی و بخوبی هدایت شوند و مدیران برای بهتر شدن امور باید ریسک هایی بپذیرند .
.
  مقتدایی درپاسخ به سووال یکی از شهروندان برای تبدیل بندرامام خمینی (ره ) به شهرستان گفت : جامعه ما بعد از 36 سال که از انقلاب شکوهمند اسلامی می گذرد به آن حدی از درک و فهم در مسائل رسیده است که در هر شرایطی حضور یافته و با منطق و استدلال و از طریق مجاری قانونی امور را پیگیری کند.
وی افزود: نظام جمهوری اسلامی دارای قانون و نظام مدیریت است و هرکسی با هر مسوولیتی مشغول انجام فعالیت در چارچوب وظایف قانونی خویش است.
  مقتدایی  دلایل انتخاب محل برگزاری نشست شورای اداری ماهشهر در شهرک طالقانی را وجود گوش شنوا و اراده قوی برای حل مشکلات مناطق محروم عنوان کرد .
استاندار خوزستان تاکید کرد که مردم باید خواسته های خود را در جلسات بیان کنند ولی مسیر حل مشکلات باید از طریق مطالعه و کار کارشناسی باشد.
   وی گفت :  اکنون در حالی که 76 شهر جدید در کشور بوجود آمده است ولی  ابتدایی ترین امکانات و ادارات را ندارند و مشکلات عدیده ای در این شهرها است. 
 مقتدایی با انتقاد از تقسیم شدن منابع کشور، تعدد دستگاههای اجرایی در سطح استان را باعث کاهش کیفیت خدمات رسانی دانست.
  استاندارخوزستان درپایان این نشست اداری مشترک مردم و مسوولان تاکید کرد که مشکلات و مطالبات مردم را در این جلسه جمع آوری  و از طریق معاونت های  استانداری  و شورای برنامه ریزی شهرستان نسبت حل آنها اقدامات لازم صورت گیرد.
کد: 12044
گروه: گزارش و دیدگاه
نویسنده خبر: دبیر بخش خبر
 
تصاویر مرتبط
  • مقتدایی : ماهشهر نیازبه غبارروبی دارد / مدیران برای تبدیل وضع موجود به مطلوب باید ریسک هایی بپذیرند
DNNArticle
rss
هیچ گروه خبری وجود ندارد. ابتدا یک گروه خبری اضافه کنید.