ثبت نام كاربر
  1398/06/25
 
تاریخ: 1393/11/28 نظرات: 0 نظر نمایش: 1447 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
عملکرد موفق اداره کل اداری و مالی استانداری خوزستان درانجام امورپشتیبانی برگزاری همایش های ملی/ گفت وگوی اختصاصی با داودی نژاد مدیرکل

عملکرد موفق اداره کل اداری و مالی استانداری خوزستان درانجام امورپشتیبانی برگزاری همایش های ملی/ گفت وگوی اختصاصی با داودی نژاد مدیرکل

 

 

 امروزه به رغم الکترونیکی شدن انجام برخی خدمات و کارها , اما همچنان اغلب ما از برگزاری یک مهمانی دسته جمعی درحدود نیم میلیون نفری دغدغه زیادی داریم و نگرانیم که امر پشتیبانی و پذیرایی ازآنان به نحو احسن انجام نشود اما برای خیلی از همکاران این سووال  باقی است که چگونه اداره کل اداری و مالی استانداری خوزستان ازپس پشتیبانی , پذیرایی و اسکان بیش ازیکهزارنفر از مدعوین و مهمانان  هریک ازهمایش های اخیر اجلاس پیرغلامان حسینی , اجلاس سراسری  نماز , برآمده است .

  استانداری خوزستان با همکاری سایرادارات درجربان برگزاری سه همایش بزرگ امسال جمعا پذیرای بیش از سه هزارنفر مهمان از سراسرکشور و خارجی بوده  است که هرچند  به زبان ساده است  اما کاربس بزرگی ا ست .
  
خوزستان درسال 93 میزبان اجلاس بزرگ پیرغلامان حسینی , با شرکت بیش از یکهزارو200 نفر از مهمانان و امور پشیتبانی بود . اجلاس سراسری نماز با حضور مسوولان کشوری , معاون  اول رییس جمهوری و جمعی از وزیران همراه بود . دراین اجلاس بیش از یکهزارنفر ازمهمانان و امور پشتیبانی شرکت داشتند.
    
این استان  برگزاری همایش دیگری را درکارنامه خود دارد ازجمله , همایش  تجلیل از نمایندگان فقید  ادوارمختلف خوزستان درمجلس شورای اسلامی , و تجلیل از مدیران دوران دفاع مقدس از جمله فرمانداران , بخشداران و شهرداران استان خوزستان است .
  
این درحالی است که پشتیبانی اولین سفر استانی  رییس جمهوری و هیات دولت دردیماه 92 به استان خوزستان  که , چند ماهی از عمر مدیریت جدید استانداری خوزستان نمی گذشت , کار بسیاربزرگی بود .
    
برای رمز گشایی ازتلاش و پشتکار کارکنان این اداره کل به سراغ آقای غلامرضا داودی نژاد مدیرکل امور اداری و مالی استانداری خوزستان که همه او را  مرد روزهای سخت می شناسند , رفتیم .
داودی نژاد مثل همیشه با روی گشاده درحالی که لبخند برچهره داشت پذیرای ما شد . ابتدا از هرنوع مصاحبه دراین زمینه خود داری کرد و گفت: انجام این خدمات وظیفه ذاتی ماست  اما بااصرارما , سخنان خود را با این جمله آغازکرد که " موضوع صرفا همایش نبود , بلکه آبروی خوزستان  درمیان بوده وهست لذا همه باید  پای کارمی آمدند که اینگونه نیز شد .  بنابراین  برگزاری موفق این همایش ها نتیجه کارجمعی و حمایت های بیدریغ استاندارمحترم و معاونین ایشان بود. درمجموع کارهای بززگی انجام شد."


 
 ** پشتیبانی سفرریییس جمهوری و هیات دولت به خوزستان 
    
مدیرکل اداری و مالی استانداری خوزستان ابتدا به سفررییس جمهوری و هیات دولت به استان خوزستان دردیماه سال 92 اشاره کرد و گفت : حدود یک ماه از تصدی مدیریت من دراستانداری خوزستان می گذشت که خبرسفرهیات دولت به خوزستان واصل گردید. بلحاظ تجربه سالهای گذشته که درهمین پست مشغول خدمت بودم , بلافاصله مقدمات پشتیبانی سفر مهیا کردیم . کمیته های سفر و امنیت تشکیل شد . تیم حفاظت ریاست جمهوری درمحل استانداری خوزستان مستقر شدند.  چندین دستگاه خودرو از ادارات  جمع آوری شد و درمجموع 3 روز همکاران بنده شبانه روز موفق شدند امور پشتیبانی این سفر را بهنحو احسن به انجام برسانند.


** تشکیل ستاد نوروزی :
   
داودی نژاد گفت :  بعدازانجام این سفر , بلافاصله سرگرم تدارک امور پشتیبانی مهمانان نوروزی و راهیان نور به خوزستان شدیم . ستاد نوروزی دراستانداری خوزستان باهمکاری سایردستگاههای اجرایی تشکیل دادیم . همکاران بنده  با همکاهنگی فرمانداریها , اورژانس و جمعیت هلال احمر خوزستان  و سایرادارات , امرپشتیبانی و خدمات دهی به این عزیزان را آغازکردند که برغم اینکه استان خوزستان در نوروز 93 بیشترین مهمان نوروزی را  تجزیه کرد اما  خداوند کمک کرد تا شرمنده مهمانان عزیزنوروزی نشویم

** اجلاس پیرغلامان حسینی :

  مدیرکل اداری و مالی استانداری خوزستان گفت : درسال 93 دو اجلاس مهم پیرغلامان حسینی و نماز را داشتیم . کار اجلاس پیرغلامان حسینی از هفت ماه قبل از برگزاری آن ( 21 و 22 مهرماه ) شروع شد. دبیرخانه مربوطه تشکیل  و تجهیزگردید و تا زمان برگزاری آن برعهده ما بود.

 داودی نژاد افزود: 850 مهمان داخلی و خارجی برای شرکت دراجلاس پیرغلامان حسینی داشتیم که که با احتساب عوامل اجرایی و پشتیبانی  , انتظامی و امنیتی به بیش 1200 نفر  بالغ شدند. تدارک و پشتیبانی این تعداد مهمان اعم از اسکان و پذیرایی , کار ساده ای نبود . بالای 200 دستگاه خودرو ازادارات جمع آوری و به خدمت گرفتیم .

  مدیرکل اداری و مالی استانداری خوزستان  ازهمکاری صمیمانه دستگاههای اجرایی و شرکت ها دربرگزاری آبرومندانه این اجلاس قدردانی کرد و گفت : همه پای کار بودند . بدون کمک آنها این کارهای بزرگ انجام نمی شد. شرکت ها و دستگاههای اجرایی بزرگ خوزستان درتامین مهانسرا, پذیرایی و تردد مهمانان کمک کردند. هدایایی ازصنایع دستی داخلی برای مهمانان تهیه کردیم که به نوعی حمایت ازبخش صنایع دستی و داخلی استان بود.

  داودی نژاد افزود: جلسه تقدیرو تشکر از عوامل اجرایی برگزاری این اجلاس داشتیم که لوح های تقدیر با امضای استاندار محترم به آنان اهدا گردید.

 

** اجلاس سراسری نماز 

  مدیرکل اداری و مالی استانداری خوزستان  گفت : درخلال برگزاری اجلاس پیرغلامان حسینی , کار برگزاری اجلاس سراسری نماز دراهواز مطرح گردید. سه چهار روز بعداز اجلاس پیرغلامان , کار اجلاس سراسری نماز کلید خورد . این اجلاس بنا شد 10 و 11 دیماه برگزارشود و ما کار تدارکاتی و پشتیبانی آن را درآبان ماه امسال دنبال کردیم .

   داودی نژاد افزود: دراین اجلاس نیز با احتساب عوامل پشتیبانی 950 نفر ازداخل و خارج کشور شرکت کردند . ما حدود 800 تخت درهتل ها و مهمانسرا ها برای اقامت مهمانان آماده کردیم . درمجموع کار برزگی بود و همه دستگاهها کمک کردند.

   وی گفت : استان خوزستان پرسفراست . بخصوص درفصل پاییز و زمستان که هوای نسبتا خوبی دارد پذیرای مهمانان زیادی است . با بررسی سوابق پیداست که درزمان استانداری آقای مقتدایی , استاندار فعال و مردمی این استان , این سفرها و اجلاس ها پربارشده است . اکثر روزهای هفته , سالن جلسات استاندار خوزستان جلسه داریم . مرتب مهمانان وزارتخانه ای داریم که کار تدارکات و پشتیبانی آنها درمهمانسرا و هتل , همچنین نقل و انتقال آنان برعهده همکاران ماست . شاید هفته ای نیست که مقامی ازمرکز دراستان نداشته باشیم . گاهی اوقات درهفته 2 الی 3 وزیرداریم .

  مدیرکل امور اداری و مالی خوزستان  ارایه تسهیلات رفاهی و ورزشی برای کارکنان استانداری خوزستان , تعمیر و نقاشی  بخش اعظم فضای اداری ساختمان استانداری , تجهیز و نوسازی ناوگان سیستم فنی و اداری را  ازدیگرخدمات این اداره کل نام برد و گفت : درصددیم بمنظور افزایش بهره وری و نظارت ,  بخش اداری و نیز دبیرخانه استانداری را دریک فضای باز , طراحی و مستقرسازیم . کارطراحی این پروژه آماده شده که عملیات اجرایی آن تا قبل از پایان امسال شروع و به مدت سه ماه بطول خواهد انجامید.

   داودی نژاد گفت : مجموعه امور پرسنلی و دبیرخانه استانداری از بخش های پرتردد ارباب رجوع و کارکنان است . لذا درصددیم تا این بخش ها را هم ازنظرنرم افزاری و ساختمانی نوسازی کنیم .

  وی افزود: برای توسعه و ترمیم فضای سبز محوطه استانداری نیز برنامه داریم .

  مدیرکل اداری ومالی استانداری خوزستان ازهمه کسانی که دربخش های اداری و خدمات کار شبانه روزی می کنند قدردانی کرد و گفت : بنده معتقد به مدیریت مشارکتی هستم و باتقسیم کار و سازماندهی می توان همه این عوامل را دورهم جمع و برای پیشبرد اهداف سازمانی به خدمت گرفت . این مدیریت مشارکتی دردوره مدیریت آقای مقتدایی که خلاق و خوش فکرهستند بیشترنمود پیدا کرده چون اساسا ایشان معتقد به مدیریت مشارکتی هستند.

   داودی نژاد ابرازامیدواری کرد که با عنایت حق تعالی شاهد رونق بیشتر استان و نیزبهبود وضعیت حقوقی کارکنان سخت کوش استانداری خوزستان باشیم .    

کد: 12351
کد: 12352
گروه: گزارش و دیدگاه
نویسنده خبر: دبیر بخش خبر
 
تصاویر مرتبط
  • عملکرد موفق اداره کل اداری و مالی استانداری خوزستان درانجام امورپشتیبانی برگزاری همایش های ملی/ گفت وگوی اختصاصی با داودی نژاد مدیرکل
DNNArticle
rss
هیچ گروه خبری وجود ندارد. ابتدا یک گروه خبری اضافه کنید.