ثبت نام كاربر
  1398/06/25
 
تاریخ: 1393/12/12 نظرات: 0 نظر نمایش: 863 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
دستورات نوروزی استاندارخوزستان : باید با یک تلقی واحد نظارت جامعی بربازارداشته باشیم

دستورات نوروزی استاندارخوزستان : باید با یک تلقی واحد نظارت جامعی بربازارداشته باشیم

 

 استاندارخوزستان درآستانه نوروز 94 باتوجه به حضوربیش از 5 میلیون گردشگرو مسافرنوروزی به استان خوزستان  خطاب به فرمانداران و مدیران دستگاههای اجرایی تاکید کرد که باید با یک  تلقی واحد , بتوانیم نظارت و کنترل جامعی روی همه امور ازقیمت های بازار گرفته تارعایت  مسایل بهداشتی , سوای تامین مسایل امنیتی ب داشته باشیم .
 عبدالحسن مقتدایی درنشست اعضای ستاد تنظیم بازار استان که درسالن اجتماعات دفتراستاندار برگزارشد , گفت : امری که مورد تاکید ماست قفط نظارت روی قیمت گذاری کالا و خدمات نیست بلکه پشتیبانی به معنای اعم است . کالا به میزان قابل پیش بینی درانبارها ذخیره داشته باشید تا مردم با کمبود هایی مواجه نشوند.
   استاندارخوزستان اعضای ستاد تنظیم بازار را به سه محور تدارک و پشتیبانی , عرضه کالا و خدمات و نیز نظارت درتمام زمینه ها توجه داد  وگفت : دراین سه زمینه باید کارها را  متمرکز و عملیاتی کنید.
   مقتدایی به خدمت بی منت به مردم خوزستان و مهمانان نوروزی تاکید کرد و گفت : سعی ما براین باشد که کاری که می کنیم رضای خدا درآن باشد. قطعا ترازوی خدا خیلی حساس تر است . انشا الله خود مان ناظرکارهای خودمان باشیم . ما به عنوان متولیان دستگاههای اجرایی باید دراول سال , وظایف خود را به نحو  احسن انجام د هیم تا آخرسال به تکاپو نیافتیم . 
 استاندارخوزستان به وفور نعمات الهی دراستان خوزستان اشاره کرد و گفت : درخوزستان است که می توان فصل شکوفایی و نو شدن را درفصل بهارحس کرد. این تغیرفصل   را درجاهای دیگرکشور چندان نمی توان حس کرد و این امر خود لطف الهی است و باید ازآن بهره ببریم . 
 مقتدایی گفت : ازمجموع 5 میلیون مسافری که وارد خوزستان می شود حداقل سه میلیون نفر دراین بازارخرید می کنند که خود سبب رونق بازارمنطقه می شود. 
استاندارخوزستان به همه مسوولان و اعضای ستاد تنظیم بازارخسته نباشید گفت و افزود: ازهمت همه شما اعم از عرضه کنندگان کالا و خدمات و نیز مدیران دولتی تشکر می کنم . خسته نباشید .
مقتدایی باردیگرتاکید کرد که خدمت به مردم باید سرلوحه کارمان باشد. برخورد ما با میهمانان نوروزی استان خوزستان  باید مثل خانواده باشد تا با کسری و کمبودی  مواجه نشوند. قطعا خیر و برکت این کار به خودتان برمی گردد .
  استاندارخوزستان گفت : فرمانداران نظارت مستمری بر اقلامی که قیمت آن فرازو فرود دارد مثل مرغ بیشتر کنند. 
مقتدایی گفت : با بازاربرخورد ساختار مند داشته باشید . اگر افزایش قیمت ها موردی نبود , دستگاههای متولی  مشکل را ساختاری بررسی و مرتفع کنند. 
  استاندارخوزستان افزود: برای نظارت خود کنترلی , مردم را به مشارکت بیشتر دعوت کنید و بازرسی افتخاری را درقالب سامانه پیامکی دو طرفه برای مشارکت مردم راه اندازی کنید . 
مقتدایی گفت : قیمت کالاهای ضروری را روزانه ازطریق این  سامانه به مردم اطلاع دهید و اضافه کنید که اگر موردی خلاف آن را مشاهده کردند ازطریق سامانه اطلاع دهند.  
 
 
کد: 12695
گروه: گزارش و دیدگاه
نویسنده خبر: دبیر بخش خبر
 
تصاویر مرتبط
  • دستورات نوروزی استاندارخوزستان : باید با یک تلقی واحد نظارت جامعی بربازارداشته باشیم
DNNArticle
rss
هیچ گروه خبری وجود ندارد. ابتدا یک گروه خبری اضافه کنید.