ثبت نام كاربر
  1398/06/25
 
تاریخ: 1391/11/08 نظرات: 0 نظر نمایش: 1063 مرتبه تعداد امتیاز: 3   (Article Rating)
استاندار خوزستان: 200 هزار هكتار از اراضي خوزستان به بخش زراعت و توسعه باغات اختصاص می یابد

استاندار خوزستان: 200 هزار هكتار از اراضي خوزستان به بخش زراعت و توسعه باغات اختصاص می یابد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ‌خوزستان، درجلسه شورای توسعه كشاورزي كه به ریاست استاندار خوزستان برگزار شد،دکتر حجازی با  اظهار اینکه اشتغال بخش اصلی کشاورزی در طرحهای متوسط و بزرگ است و باید این طرحهاهر چه سریعتر اجرایی شده و به بهره برداری برسند گفت : قرار است در كل كشور 2 ميليون هكتار از اراضي به بخش زراعت و توسعه باغات اختصاص داده شود که سهم استان در اين بخش 200 هزار هكتار است و باید دستگاههای متولي همچون جهاد كشاورزي و آب و برق خوزستان سریعتر مشکلات موجود رابرطرف نمایند.

.وی با بیان اینکه جایگاه خوزستان در بخش توسعه کشاورزی خوب است  از فرمانداران و دستگاه‌ها خواست وقت بيشتري براي بخش كشاورزي بگذارند و جلساتي نیز با حضور صاحبان طرح‌ها براي حل مشكلات طرح‌هاي مشكل‌دار برگزار نمایند.
حجازي همچنين از بانك كشاورزي خوزستان خواست وضعيت ميزان پرداختي‌ها را طرح توسعه كشاورزي را به‌طور دقيق مشخص كند وی افزود: همچنين طرح‌هاي تعاوني كشاورزي كه قرار است از منابع بانك توسعه تعاون استفاده كنند بايد مشخص و اولويت‌بندي شوند تا در كارگروه استاني مورد بررسي قرار گيرند.
استاندار خوزستان بر لزوم بهبود وضعيت بهره‌برداري‌ها و تسريع در اجرا پروژه‌ها در شهرهاي اهواز، انديمشك و انديكا و باوي و آبادان تاكيد كرد.
کد: 1652
نویسنده خبر: - مهدویان
 
تصاویر مرتبط
  • استاندار خوزستان: 200 هزار هكتار از اراضي خوزستان به بخش زراعت و توسعه باغات اختصاص می یابد
DNNArticle
rss
هیچ گروه خبری وجود ندارد. ابتدا یک گروه خبری اضافه کنید.