ثبت نام كاربر
  1398/06/25
 
تاریخ: 1391/12/01 نظرات: 0 نظر نمایش: 1202 مرتبه تعداد امتیاز: 2   (Article Rating)
مصطفي محمدنجار در مراسم جشن افتتاح شهرستان كارون گفت : تغيير تقسيمات كشوري در جهت عدالت است

مصطفي محمدنجار در مراسم جشن افتتاح شهرستان كارون  گفت : تغيير تقسيمات كشوري در جهت عدالت است

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان ، مصطفي محمدنجار در مراسم جشن افتتاح شهرستان كارون كه امروز سه‌شنبه برگزار شد، اظهار كرد: انجام اين سفرها در ابتدا به نظر امكان‌پذير نبود زيرا هم از نظر امنيتي و هم ديگر مسايل، مشكلاتي در بر دارد ولي با اين وجود، چهار دوره سفر استاني انجام شد كه كار سنگيني بود و نتيجه آن مصوبات استاني است كه سند توسعه استان‌ها به شمار مي‌رود.

 وي با بيان اين‌كه دولت تا ثانيه‌ آخر كار مي‌كند، افزود: بنا بر اين است كه همه مصوبات دولت احيا و به طور كامل انجام شود. در سفرهاي استاني سيره امام علي (ع)‌ عملياتي و اين امر مهم انجام شد.
 
  محمدنجار با اشاره به طرح هدفمندي يارانه‌ها و توزيع عادلانه منابع، عنوان كرد: طرح هدفمندي يارانه‌ها فايده‌ها و آثار بسياري داشت. اگر اين طرح را اجرا نمي‌كرديم بايد بنزين را از خارج از كشور وارد مي‌كرديم.
 
  وزير كشور ادامه داد:‌ توزيع سهام عدالت نيز از اقداماتي بوده است كه در راستاي شعار محوري عدالت انجام شد.
  
محمدنجار گفت: تغيير تقسيمات كشوري نيز كه از نيازهاي مردم است، انجام شده و بخشي نيز در حال انجام است.
 
 وي ادامه داد: بايد سيستمي هوشمند در مناطق كشور وجود داشته باشد تا خود مردم كار خودشان را بچرخانند كه به اين منظور، در دولت يك استان و چندين شهرستان و شهر و بخش‌هاي بسياري ايجاد شد زيرا اجراي شعار محوري عدالت به توزيع عادلانه امكانات نياز دارد.
 
  وزير كشور گفت: توزيع ساختار نيروي انساني و استفاده از امكانات قانوني كشور نيز همزمان با اين تقسيمات كشوري انجام مي‌شود.
  
محمدنجار عنوان كرد: خوزستان نسبت به استان‌هاي ديگر، 12 سال عقب‌ماندگي دارد و به دنبال اين هستيم كه در اين فرصت باقي‌مانده، شعار عدالت‌محوري و توسعه همه‌جانبه كشور را تحقق بخشيم. `
 
  وي بيان كرد: امروزه شاهد تحولي در منطقه شهرستان جديد كارون هستيم. اين منطقه در زمينه كشاورزي و شيلات و بخش‌هاي فرهنگي ظرفيت‌هاي بسياري دارد و اختصاص اعتبارات خوب براي رونق آن را نيز دنبال خواهيم كرد.
  
 وزير كشور با بيان اين‌كه ساختار شهرستان جديد كارون به زودي ابلاغ خواهد شد و در گزينش نيروي انساني نيز نيروي بومي به كار گرفته مي‌شود، افزود: به مردم اين منطقه اهميت بسياري داده مي‌شود و اداراتي كه در اين منطقه تاسيس مي‌شوند با توسعه، فرصت‌هاي بسياري براي جوانان ايجاد خواهند كرد.
   
وي با تشكر از حضور مردم در راهپيمايي 22 بهمن، اظهار كرد:‌ اين راهپيمايي دشمن‌شكن بود و يك سال كار عملياتي رواني بر مردم را خنثي كرد. مردم ما نشان دادند كه بسيار هوشيارانه از نظام خود دفاع مي‌كنند و ارزش‌هاي ديني براي آنها از تحريم و اين حرف‌ها بسيار مهم‌تر است.
 
 محمدنجار ادامه داد: اميدواريم اين حضور پرشور در انتخابات سال آينده نيز وجود داشته باشد. انتخابات رياست‌جمهوري و شوراهاي شهر و روستاها همزمان انجام مي‌شود كه اجراي هر دو اين انتخابات مهم بر عهده وزارت كشور است و وظيفه ما است كه انتخاباتي پرشور با امانت‌داري راي مردم برگزار كنيم.
 
کد: 1847
نویسنده خبر: - مهدویان
 
تصاویر مرتبط
  • مصطفي محمدنجار در مراسم جشن افتتاح شهرستان كارون  گفت : تغيير تقسيمات كشوري در جهت عدالت است
DNNArticle
rss
هیچ گروه خبری وجود ندارد. ابتدا یک گروه خبری اضافه کنید.