ثبت نام كاربر
  1396/08/28
 
تاریخ: 1390/08/08 نظرات: 0 نظر نمایش: 1392 مرتبه تعداد امتیاز: 1   (Article Rating)
فعالان روز پاکسازی و نظافت عمومی استان مورد تقدیر قرار گرفتند

فعالان روز پاکسازی و نظافت عمومی استان مورد تقدیر قرار گرفتند

هفتمین جلسه شورای سلامت استان خوزستان پیش از ظهر امروز در دانشگاه علوم پزشکی اهواز برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان در جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی استان استاندار خوزستان با اشاره به برگزاری روز نمادین نظافت عمومی در 30شهریورماه گفت:مشارکت مردم و دستگاه ها در این روز بسیار خوب بوده است.
سیدجعفر حجازی گفت:با برگزاری چنین برنامه هایی می توان شاهد مشارکت عمومی مردم و ارتقای سطح سلامت در استان را شاهد باشیم.مردم خوزستان با حضورشان نشان دادند که روزهای بعدی نظافت عمومی پرشورتر برگزار خواهدشد.
رییس شورای سلامت استان تقدیر از فعالان در این زمینه را باعث تشویق آنان و دعوت سایر افراد استان به مشارکت بیشتر دانست.
استاندار خوزستان در ادامه جلسه با ارزیابی از عملکرد شهرستان ها خطاب به فرمانداران گفت:برای ارتقای شاخص های سلامت تلاش بیشتری انجام دهند.
حجازی اظهار داشت:طبق ارزیابی شاخص های سلامت شهرستان ها در شهریور امسال شهرستان های هویزه,شوش و اندیکا فقط یک مورد کمتر از شاخص داشته اند.شهرستان اندیمشک دو مورد و شهرهای اهواز ,رامشیروخرمشهر سه مورد کمتر از شاخص داشته اند.
وی عملکرد شهرستان های باغملک,هندیجان و هفتکل را مناسب ارزیابی نکرد و گفت:این شهرستان ها در بیش از 8مورد متر از شاخص های سلامت استان کمتر از حد استاندارد هستند.
همچنین در این مراسم سرمست رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز  با اشاره به اهمیت فعالیت شورای سلامت استان خاطرنشان کرد:از شهریور ماه تا کنون چندین برنامه در استان اجرا شده است که از میان آنها می توان به برگزاری روز نظافت عمومی ,استقرار بیمارستان صحرایی در شهرستان اندیکا و روز جهانی غذا در 24مهرماه اشاره کرد.
درپایان مراسم نیز تعدادی از فعالین و منتخبین برگزاری روز نظافت عمومی (در سی ام شهریور ماه )مورد تقدیر قرار گرفتند.طبق گزارش کمیته ارزیاب شهرستان های الف:اهواز,امیدیه و ماهشهر بودند و هویزه و اندیکا هم به عنوان گروه ب منتخب معرفی گردیدند.
زینب پارسا فخر
کد: 241
نویسنده خبر: مدیر سایت
 
تصاویر مرتبط
  • فعالان روز پاکسازی و نظافت عمومی استان مورد تقدیر قرار گرفتند
DNNArticle
rss
هیچ گروه خبری وجود ندارد. ابتدا یک گروه خبری اضافه کنید.