ثبت نام كاربر
  1396/11/02
 
تاریخ: 1395/12/29 نظرات: 0 نظر نمایش: 259 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
پیام تبریک استاندار خوزستان به مناسبت فرا رسیدن سال نو

پیام تبریک استاندار خوزستان به مناسبت فرا رسیدن سال نو

 بسم الله الرحمن الرحیم

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال
 
در آستانه سال نو ، سال 1396 هجری شمسی فرا رسیدن نورور باستانی و حلول سال نو و بهار پرطراوت که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد را به یکایک مردم استان تبریک و تهنیت عرض مینمایم ، خوزستان ما سرزمین مهربانی زیبایی و روشنایی است اینک به میمنت بهار زیباترین و صمیمانه ترین تبریک خود را به مردم فهیم و صبور خوزستانی و مهمانان ارجمند به ویژه راهیان نور تقدیم می کنم .
با خوبی ها و تلخی ها  آنچه بود برگی دیگر از دفتر روزگار ورق خورد ، برگی دیگر از درخت زمان بر زمین افتاد و بهاری نو در شرف آغاز است .
سالی که مشحون از حوادث و رویدادهای تلخ و شیرین بود که البته حلاوت آن بسی ماندگارتر و فزون تر از تلخی هاست .
پیشبرد اهداف و برنامه ها با تلاش و همت مضاعف همه مسئولین و مردم در زمینه فراهم نمودن و تامین زندگی سعادت مند و در خور شان ملت ایران و مردم خوزستان به رغم همه مشکلات و محدودیت های دولت بر هیچ ناظر منصفی پوشیده نیست ، گرچه موانع و دشواری های پیش رو کم نبوده لکن رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری ، تدابیر مدبرانه ریاست محترم جمهوری و حمایت های بی شائبه قاطبه ملت آگاه و قدرشناس کشورمان از دولت منتخبشان در صحنه های داخلی و خارجی مایه دلگرمی و امیدواری همه ما بوده است .
در سال جدید دو انتخابات مهم ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا را در پیش رو داریم که به فضل خداوند متعال و با تدابیر ویژه دولت و ایجاد هماهنگی های مناسب میان همه ارکان نظام و با فراهم نمودن شرایط و بسترهای لازم ، شاهد برگزاری انتخاباتی پرشور جهت تقویت بنیان های انقلاب و نظام اسلامی باشیم.
مناسب است درآستانه سال نو از همه عزیزانی که در میان ما نیستند یادی نماییم ، از جمله حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) که تحمل فقدان وجودش سخت و ناگوار است هر چند یاد و خاطره عزیزش هرگز از ذهن و یاد مردم محو نخواهد شد.
در پایان ضمن عرض مجدد صمیمانه ترین تبریکات و شادباش ها به مردم عزیز خوزستان امید است سال 96 همانند سال گذشته سال همدلی ، وحدت همگانی، احترام متقابل مردم و مسئولان ، دست در دست همدیگر استان عزیزمان را به سوی قله های رشد و بالندگی ، عزت و شادکامی راهبری کنیم .
غلامرضا شریعتی
استاندار خوزستان
کد: 29995
نویسنده خبر: سید محمدرضا قریشی
 
تصاویر مرتبط
  • پیام تبریک استاندار خوزستان به مناسبت فرا رسیدن سال نو
DNNArticle
rss
هیچ گروه خبری وجود ندارد. ابتدا یک گروه خبری اضافه کنید.