ثبت نام كاربر
  1396/07/25
 
تاریخ: 1396/01/30 نظرات: 0 نظر نمایش: 247 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
کارگروه آموزشی ستاد انتخابات استان با حضور فرماندهان، فرمانداران و بخشداران برگزار شد

کارگروه آموزشی ستاد انتخابات استان با حضور فرماندهان، فرمانداران و بخشداران برگزار شد

 کارگاه آموزشی فرماندهان انتظامی، فرمانداران، بخشداران به منظور فرآیند غیر امنیتی کردن پدیده­های اجتماعی در روز چهارشنبه 30 فروردین ماه در سالن شهید هاشمی استانداری خوزستان برگزارشد.

 به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان در این جلسه که به منظور تبیین راهکارهای ایجاد فضای مناسب انتخاباتی تشکیل شد دکتر علی حسین حسین زاده رئیس ستاد انتخابات استان ضمن تاکید بر برگزاری انتخابات سالم با مشارکت حداکثری و پرشور مردم در استان، آموزش مجریان را امر مهم در حصول به این هدف دانست.

حسین زاده با بیان اهمیت آموزش در امر انتخابات، تصریح کرد: در جهت حرکت در راستای قانون و آشنایی مجریان در اتخاذ تمهیدات لازم انتخاباتی امنیتی، برنامه آموزشی ویژه­ایی تدارک داده شد که براساس این دوره ها، مجریان بتوانند تدابیر برنامه ریزی مناسب و لازم را داشته باشند.

شایان ذکر است بمنظور هر چه بمنظور برگزار کردن انتخابات پیش روی نشست های ادواری در شهرستان ها نیز با حضور کمیته های ستاد انتخابات با هدف ارتقاء سطح دانش، بررسی ظرفیت ها و آسیب شناسی نارسائی ها نیز در حال انجام است.

پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا 29 اردیبهشت ماه 96 همزمان با دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری برگزار می شود.

کد: 31074
نویسنده خبر: سید محمدرضا قریشی
 
تصاویر مرتبط
  • کارگروه آموزشی ستاد انتخابات استان با حضور فرماندهان، فرمانداران و بخشداران برگزار شد
DNNArticle
rss
هیچ گروه خبری وجود ندارد. ابتدا یک گروه خبری اضافه کنید.