ثبت نام كاربر
  1396/10/29
 
تاریخ: 1396/02/28 نظرات: 0 نظر نمایش: 175 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
دبیر ستاد انتخابات استان خبر داد / پیش‌بینی سه بالگرد برای اخذ رأی در مناطق صعب‌العبور خوزستان

دبیر ستاد انتخابات استان خبر داد / پیش‌بینی سه بالگرد برای اخذ رأی در مناطق صعب‌العبور خوزستان

 دبیر ستاد انتخابات خوزستان گفت: سه بالگرد برای اخذ رأی در مناطق صعب‌العبور استان پیش‌بینی و آماده شده است.

 حبیب‌الله فضل‌الله پور در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا در خصوص تمهیدات ستاد انتخابات استان برای اخذ رأی در مناطق صعب‌العبور و کوهستانی اظهار کرد:‌ براساس ماده 50 قانون انتخابات ریاست جمهوری، برای برگزاری انتخابات در مناطق صعب‌العبور باید با هماهنگی هیات اجرایی و فرمانداران منطقه نسبت به تأمین تدارکات و خدمات پروازی و استفاده از بالگرد اقدام شود.

وی تصریح کرد: تاکنون سه بالگرد برای اخذ رأی در مناطق صعب‌العبور خوزستان و مناطق کوهستانی شهرستان‌های لالی، اندیکا، مسجدسلیمان، دزفول و ایذه پیش بینی‌شده است. در صورت ضرورت و عدم دسترسی راه‌های زمینی این سه بالگرد برای اخذ رأی در انتخابات 29 اردیبهشت در مناطق صعب‌العبور یادشده از آمادگی کامل برخوردار هستند.
فضل‌الله‌پور بیان کرد: همچنین در شهرهایی که برای برگزاری انتخابات الکترونیکی در نظر گرفته شده‌اند، شامل خرمشهر، ماهشهر، بهبهان و امیدیه آمادگی کامل برای برگزاری انتخابات الکترونیک شوراها وجود دارد و از تاریخ 9 اردیبهشت تاکنون در این راستا مانورهایی برای آشنایی مردم با روند رأی‌گیری الکترونیکی و ارتقاء سطح مهارت عمومی برگزار شده است.
دبیر ستاد انتخابات خوزستان خاطرنشان کرد: برای انجام ترابری انتخابات و توزیع تعرفه‌ها در بخش پشتیبانی نیز یک هزار و 730 خودرو پیش‌بینی شده است.
کد: 32150
نویسنده خبر: سید محمدرضا قریشی
 
تصاویر مرتبط
  • دبیر ستاد انتخابات استان خبر داد / پیش‌بینی سه بالگرد برای اخذ رأی در مناطق صعب‌العبور خوزستان
DNNArticle
rss
هیچ گروه خبری وجود ندارد. ابتدا یک گروه خبری اضافه کنید.