ثبت نام كاربر
  1397/02/07
 
تاریخ: 1396/04/24 نظرات: 0 نظر نمایش: 263 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
پیام استاندار خوزستان به مناسبت روز بهزیستی و تاًمین اجتماعی

پیام استاندار خوزستان به مناسبت روز بهزیستی و تاًمین اجتماعی

بسم الله الرحمن الرحیم

 

از ستون های اصلی نظام جمهوری اسلامی ایران و از اصول مصرح در قانون اساسی  تکیه و اصرار بر عدالت اجتماعی است که می تواند تمام اقشار جامعه را با نگاه برابری پوشش دهد. در این بین افراد آسیب پذیر جامعه دارای جایگاهی مهم در نزد حاکمیت و مردم هستند.

وجود آسیب های اجتماعی در جامعه اعم از افراد در راه مانده ،زنان و کودکان بی سرپرست وبدسرپرست  خدمات پزشکی به آسیب دیدگان ذهنی و جسمی ، افراد مبتلاء به  بیماری های صعب العلاج و سالمندان و... می تواند ما را نسبت به وظیفه انسانی و ایمانی برای یاری و همدلی بیشتر کند و در مسیر خدمتگزاری  متعالی قرار دهد.

دولت تدبیر و امید با افزایش سه برابری یارانه مستمری بگیران "سازمان بهزیستی و  مددجویان تحت پوشش "کمیته امداد امام خمینی(ره) تمام تلاش خود را جهت رفع مشکلات آسیب دیده گان  جامعه انجام داده است و این امید را دارد ضمن توانمند کردن افراد آسیب پذیر جامعه در جهت برطرف کردن مشکلات موجود آنها، قدم های مناسب و اساسی را بردارد.

 25 تیرماه روز بهزیستی  وتاًمین اجتماعی  فرصت مناسبی جهت انعکاس دستاوردها و برنامه های این سازمانهاست  سازمان تاًمین اجتماعی بنا به وظایف قانونی خویش تمام تلاش خود را جهت تاًمین نیازهای بازنشستگان محترم، اقشار آسیب پذیر، ایجاد روابط مناسب با بیمه شدگان و کارفرمایان انجام می دهد وهم چنین روز بهزیستی یادآورِ مهرورزی ها و از خودگذشتگی های "کلیه عزیزان این سازمان است اینجانب  ضمن تبریک و پاسداشت این روز برای همه این بزرگواران، آرزوی سربلندی و تندرستی مسئلت دارم.

 

غلامرضا شریعتی

استاندار خوزستان

 

کد: 33687
نویسنده خبر: فاطمه خاک جسته
 
تصاویر مرتبط
  • پیام استاندار خوزستان به مناسبت روز بهزیستی و تاًمین اجتماعی
DNNArticle
rss
هیچ گروه خبری وجود ندارد. ابتدا یک گروه خبری اضافه کنید.