ثبت نام كاربر
  1397/04/01
 
تاریخ: 1396/06/13 نظرات: 0 نظر نمایش: 286 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
معاون استاندار: فعالیت لنج های صیادی در استان تسهیل خواهد شد

معاون استاندار: فعالیت لنج های صیادی در استان تسهیل خواهد شد

 معاون امنیتی و انتظامی استانداری خوزستان از تشکیل کمیته ای در آبادان برای تسهیل فعالیت لنج های صیادی خبر داد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان قدرت الله دهقان در پایان نشست ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز که پیش از ظهر امروز دوشنبه سیزدهم شهریور ماه در سالن جلسات معاونت امنیتی و انتظامی استانداری برگزار شد در مورد جمع بندی مباحث مطرح شده در این جلسه گفت: از تصمیماتی که در این جلسه گرفته شد تشکیل یک کمیته در فرمانداری آبادان برای بررسی نحوه تحویل سوخت به لنج های صیادی و فرایند کنترل سوخت آنها بود.

معاون استاندار افزود: قرار شد تصمیم‌گیری به نحوی باشد که هم صیادان در راحتی بهتر و فراغ بال بیشتری به شغل صیادی خود بپردازند و نیازی نباشد که به طور مرتب و مکرر توسط نیروهای دریایی کنترل شوند و هم جلوی سو استفاده قاچاقچیان گرفته شود و به این ترتیب فعالیت لنج های صیادی در استان تسهیل خواهد شد.

دهقان توضیح داد: صیادان گله مند هستند که فرایند کنترل خیلی شدید است و برای اینکه صیادان از این گرفتاری نجات پیدا کنند و با توجه به اینکه تعداد صیادان و لنج هایی که صیادی می‌کنند در آبادان فراوانی بیشتری دارد و حدود نیمی از ۶۰۰ لنج صیادی در استان در آبادان مشغول هستند به همین دلیل تصمیم گرفتیم این جلسه در آبادان تشکیل شود.

معاون امنیتی و انتظامی استانداری تصریح کرد: هفته آینده این کمیته در آبادان تشکیل خواهد شد و تصمیمات لازم گرفته می‌شود و این تصمیمات به ستاد استانی مبارزه با قاچاق کالا و ارز جهت تصویب ارجاع خواهد شد.

دهقان در مورد دستور کار بعدی نشست امروز ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز عنوان کرد: موضوع دیگر این جلسه در مورد هماهنگی و کیفیت کنترل‌ها و نظارت ها بر کالاهای بهداشتی و مواد غذایی و فاسد شدنی بود و مسئولان در بخش بهداشت و درمان قول دادند که هم تجهیزاتشان را بیشتر کنند و هم همکاری بیشتری داشته باشند تا در این حوزه مشکلات کمتری داشته باشیم.

کد: 35400
نویسنده خبر: سید محمدرضا قریشی
 
تصاویر مرتبط
  • معاون استاندار: فعالیت لنج های صیادی در استان تسهیل خواهد شد
DNNArticle
rss
هیچ گروه خبری وجود ندارد. ابتدا یک گروه خبری اضافه کنید.