ثبت نام كاربر
  1397/11/03
 
تاریخ: 1396/10/17 نظرات: 0 نظر نمایش: 355 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
استاندار خوزستان بر انجام تمهیدات لازم برای مقابله با آنفلوانزای پرندگان تاکید کرد

استاندار خوزستان بر انجام تمهیدات لازم برای مقابله با آنفلوانزای پرندگان تاکید کرد

 استاندار خوزستان گفت: اداره دامپزشکی تمهیدات لازم برای مقابله با شیوع آنفولانزای پرندگان را انجام دهد و در این زمینه در حوزه های پرورش طیور صیانت های مناسب انجام شود.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان دکتر غلامرضا شریعتی روز یکشنبه 17 دی ماه در نشست شورای سلامت استان گفت: اداره دامپزشکی تمهیدات لازم برای مقابله با شیوع آنفولانزای پرندگان را انجام دهد و در این زمینه در حوزه های پرورش طیور صیانت های مناسب انجام شود. 

استاندار خوزستان افزود: خوشبختانه در یکی دو سال اخیر از این نظر خوب عمل شده و به شکل جدی با این بیماری در خوزستان مواجه نبوده ایم. 
رئیس شورای سلامت استان با تاکید بر حل فوری مشکلات مربوط به آب و فاضلاب در شهرستان کارون تصریح کرد:  در نقاط دیگر استان بحمدلله طرح‌های خوبی در دست اجراست با این حال جا دارد کارها جدی تر و سریعتر پیش برود و همزمان طرح جامع با شتاب بیشتری اجرا شود.
استاندار خوزستان همچنین از اجرای یک طرح پایلوت برای مقابله با سرطان در آینده نزدیک خبر داد و گفت: در این طرح دو تا سه دستگاه به عنوان پایلوت برای پرسنل و خانواده های آنها غربالگری صورت می گیرد البته پس از مشخص شدن این سازمان ها در صورت موفقیت طرح این کار به سایر دستگاه ها هم تسری خواهد یافت.
کد: 38795
نویسنده خبر: سید محمدرضا قریشی
 
تصاویر مرتبط
  • استاندار خوزستان بر انجام تمهیدات لازم برای مقابله با آنفلوانزای پرندگان تاکید کرد
DNNArticle
rss
هیچ گروه خبری وجود ندارد. ابتدا یک گروه خبری اضافه کنید.