ثبت نام كاربر
  1397/12/03
 
تاریخ: 1396/11/23 نظرات: 0 نظر نمایش: 317 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
نماینده ولی فقیه در استان و استاندار در پیامی مشترک از حماسه حضور مردم وفادار خوزستان در راهپیمایی ۲۲ بهمن تقدیر کردند

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار در پیامی مشترک از حماسه حضور مردم وفادار خوزستان در راهپیمایی ۲۲ بهمن تقدیر کردند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان آیت الله سید محمدعلی موسوی جزایری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اهواز و دکتر غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در پیامی مشترک از حضور آگاهانه مردم وفادار و همیشه در صحنه خوزستان در راهپیمایی گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی تقدیر و تشکر کردند.

متن این پیام به شرح زیر است:


بسم الله الرحمن الرحیم

مردم بزرگ و شریف خوزستان با لبیک به ندای مقام معظم رهبری در آستانه چهلمین سالروز پیروزی غرور آفرین انقلاب اسلامی ، حماسه ای کم نظیر آفریدند و با حضور پر شور و شعور خویش نشان دادند که مانند گذشته با اقتدار در صحنه های مختلف حضور دارند.

حضور امروز مردم استان خوزستان  مثل همیشه موجب یاس و ناامیدی دشمنان ایران اسلامی شد و مردم در این روز نشان دادند که مانند گذشته بر آرمان های انقلاب اسلامی پایبند هستند و در مسیر نگهداری و صیانت از نظام اسلامی استوار هستند.

یوم الله 22 بهمن امسال ، پیام انقلاب اسلامی ایران را در سرتاسر جهان طنین انداز کرد و غرور و عظمت وصف ناشدنی برای آحاد ملت به همراه آورد. این روز می تواند نماد اتحاد و انسجام ملی در دفاع از خاک و شرف ما باشد. 

وظیفه ما مسئولین استان خوزستان این است که در جهت رفع تنگناها و کاستی ها در خدمت این مردم عزیز باشیم و در راه رفاه و آسایش مردم از هیچ کوششی دریغ نکنیم و مطالبات و خواسته های بحق مردم را در حوزه های مختلف پیگیری و اجابت نموده و همواره خدمت به خلق و گره گشایی از مشکلات مردم را بالاترین عبادت بدانیم.

ضمن تقدیر و تشکر از حضور حماسی مردم استان خوزستان در راهپیمایی ۲۲ بهمن ، با استعانت از درگاه خداوند منان ، برای کلیه مردم ایران به ویژه مردم عزیز ، نجیب و شریف استان خوزستان آرزوی سلامتی و سربلندی مسئلت می نماییم.

سید محمد علی موسوی جزایری                                                       غلامرضا شریعتی

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اهواز                                       استاندار خوزستان

کد: 39883
نویسنده خبر: سید محمدرضا قریشی
 
تصاویر مرتبط
  • نماینده ولی فقیه در استان و استاندار در پیامی مشترک از حماسه حضور مردم وفادار خوزستان در راهپیمایی ۲۲ بهمن تقدیر کردند
DNNArticle
rss
هیچ گروه خبری وجود ندارد. ابتدا یک گروه خبری اضافه کنید.