ثبت نام كاربر
  1398/01/06
 
تاریخ: 1397/01/23 نظرات: 0 نظر نمایش: 420 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
معاون رییس جمهوری در بدو ورود به خوزستان: پیشبرد سیاست‌های دولت در خوزستان اولویت ما است

معاون رییس جمهوری در بدو ورود به خوزستان: پیشبرد سیاست‌های دولت در خوزستان اولویت ما است

 معاون رییس جمهوری و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: پیشبرد بهتر برنامه های توسعه استان و سیاستهای دولت از اولویت های مهم من در این سفر به خوزستان است.

جمشید انصاری روز پنجشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: با توجه به مسئولیتی که سازمان اداری و استخدامی کشور در رابطه با نظام اداری در استان های مختلف دارد و با توجه به مشکلات موجوددر زمینه نیروی انسانی و ساختار دربرخی دستگاه های اجرایی استان، به خوزستان سفر کردم.
وی افزود: به دعوت استاندار خوزستان به این استان آمدم تا از نزدیک با برخی مشکلات آشنا شده و راه حلها را بررسی کنیم وبتوانیم با همدلی و هم فکری در جهت حل این مشکلات و بهبود وضعیت دستگاه‌های اجرایی استان تصمیم گیری کنیم. 
رییس سازمان اداری و استخدامی کشور در ادامه به برنامه های خود اشاره کرد و گفت: امروز در شورای اداری استان شرکت میکنیم تا بررسی کنیم چه قدم‌هایی می توان برای کمک به مدیریت استان در جهت پیشبرد بهتر برنامه های توسعه استان و سیاست های دولت انجام بدهیم.
این اولین سفر رییس سازمان اداری و استخدامی کشور به استان خوزستان است، استقبال استانداری خوزستان، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان و معاون استاندار از انصاری در فرودگاه استقبال کردند.
جمشید انصاری، معاون رییس جمهوری صبح پنج شنبه از طریق فرودگاه اهواز وارد خوزستان شد .وی بلافاصله به سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان رفت و در نشستی صمیمی با کارکنان این سازمان شرکت کرد.
شرکت در شورای راهبری استان، شرکت در شورای اداری استان از دیگر برنامه های انصاری دراین سفر اعلام شده است.
نشست خبری با مطبوعات آخرین برنامه وی در خوزستان است. 
کد: 40921
نویسنده خبر: محمدرضا قریشی
 
تصاویر مرتبط
  • معاون رییس جمهوری در بدو ورود به خوزستان: پیشبرد سیاست‌های دولت در خوزستان اولویت ما است
DNNArticle
rss
هیچ گروه خبری وجود ندارد. ابتدا یک گروه خبری اضافه کنید.