ثبت نام كاربر
  1397/11/03
 
تاریخ: 1397/02/25 نظرات: 0 نظر نمایش: 230 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
معاون سیاسی استاندار خوزستان در بیستمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان:خیرین مدرسه ساز سبب توسعه دانش در جامعه می شوند

معاون سیاسی استاندار خوزستان در بیستمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان:خیرین مدرسه ساز سبب توسعه دانش در جامعه می شوند

 معاون سیاسی استانداری خوزستان گفت: فعالیت خیرخواهانه خیرین مدرسه ساز زمینه ساز بستری برای رشد علم و آگاهی در یک کشور است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی استانداری خوزستان، علی حسین حسین زاده صبح امروز سه شنبه ٢٥ اردیبهشت ماه ٩٧ در بیستمین جشنواره خیرین مدرسه ساز خوزستان با اشاره به بٌعد معنوی فعالیت های مدرسه سازی در جامعه خاطر نشان کرد: در نگاه اول کار خیرین مدرسه ساز در قالب احداث یک ساختمان  به نظر می آید،  اما از منظر دیگر این فعالیت خیرخواهانه زمینه ساز بستری برای رشد علم و آگاهی در یک کشور است.

وی گفت: این نوع فعالیت ها جامعه ما را که با مشکلات فراوانی  رو به روست، در چنین جایگاه مقتدرانه ای در سطح منطقه و دنیا قرار داده است.

حسین زاده توجه به ارتقای نیروی انسانی را یکی از مولفه کشورهای موفق دانست و تصریح کرد: امروز در دانشگاههای ما حدود ٥میلیون نفر مشغول به تحصیل هستند که در بحث توسعه و پیشرفت مهمترین شاخص محسوب می شود و این طیف از فعالیت های آموزشی که در کشور ما انجام می شود، در منطقه بی نظیر است.

وی با بیان اینکه امروز محور توسعه، سرمایه انسانی است،افزود: اقدام خیرین مدرسه ساز تنها سخت افزاری نیست و پیامدهای نرم افزاری زیادی را به همراه دارد که کشورمان را در چنین جایگاهی نشانده است.

حسین زاده گفت: تاکید مقام معظم رهبری بر آموزش  و پیشرفت های علمی،  سبب شده است که مجموعه برنامه ریزان در این حوزه تلاش کنند و موجب ارتقای علم ، آگاهی ، دانش و آموختن در جامعه شوند.

وی همچنین گفت: در خورستان با همکاری های آموزش و پرورش، سازمان نوسازی مدارس و استاندار خورستان تعامل  خوبی در این حوزه  ایجاد شده است و امیدواریم که با این همدلی های ایجاد شده ، تا پایان سال ٩٧ تمامی مدارس کانکسی در استان برچیده شوند که مهمترین نتیجه آن اقتدار جمهوری اسلامی در منطقه است.

کد: 41658
نویسنده خبر: فاطمه خاک جسته
 
تصاویر مرتبط
  • معاون سیاسی استاندار خوزستان در بیستمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان:خیرین مدرسه ساز سبب توسعه دانش در جامعه می شوند
DNNArticle
rss
هیچ گروه خبری وجود ندارد. ابتدا یک گروه خبری اضافه کنید.