ثبت نام كاربر
  1398/04/03
 
تاریخ: 1397/07/16 نظرات: 0 نظر نمایش: 189 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
تقدیر مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور از عملکرد استانداری خوزستان در برگزاری هفته دولت

تقدیر مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور از عملکرد استانداری خوزستان در برگزاری هفته دولت

 

طی نامه ای از سوی مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور به استاندار خوزستان از عملکرد استانداری خوزستان در برگزاری شایسته هفته دولت تقدیر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، طی بررسی و ارزیابی عملکرد برگزاری هفته دولت در استان ها، از عملکرد استانداری خوزستان از سوی وزارت کشور تقدیر شد.

نمایشگاه هفته دولت در شهریورماه سال جاری با هدف ارتباط هرچه بیشتر مردم و دستگاههای اجرایی استان برگزار شد و با برگزاری نشست‌های تخصصی خبری، گفتگوهای احزاب و مردم و همچنین جلسات سازمان های مردم نهاد زمینه و بستر این گفت و گو ها فراهم گردید.در همین راستا میزگردهای تخصصی در حوزه های اقتصادی،عمرانی، کشاورزی ،آب و فاضلاب، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و محیط زیست با حضور مدیران کل و کارشناسان مربوطه در بالاترین سطح، با حضور اصحاب رسانه برگزارشد.در بخش رادیو و تلویزیونی نیز ویژه برنامه‌های مناسبتی در قالب 72 برنامه مختلف صدا و سیما به صورت زنده از شبکه خوزستان و شبکه های سراسری، با حضور استاندارخوزستان، معاونین استاندار، مدیران کل دستگاههای اجرایی،فرمانداران، بخشداران،دهیاران و کارآفرینان  اجراشد و گزارش عملکرد در حوزه های جهت استحضار مردم از خدمات دولت خدمتگذار ارائه شد؛ که برای اولین بار ویژه برنامه های هفته دولت به زبان عربی تهیه و پخش گردید.

یکی دیگر از ویژگی های متفاوت نمایشگاه هفته دولت امسال این بود که به طور ویژه از بخش های بانوان و تشکل‌های مردم‌نهاد استفاده شود. همچنین همایش‌های مربوط به هفته دولت از اهواز به شهرستان‌ها منتقل شد.در حاشیه نمایشگاه، چندین کارگاه برگزار و دستگاه‌های خدمات رسان مختلف مانند سازمان انتقال خون، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، دانشگاه علوم پزشکی اهواز خدمات ویژه خود را به صورت رایگان ارائه دادند.

همچنین برای جذب مردم به نمایشگاه هفته دولت، عرضه مستقیم کالا و جشن‌های شبانه از جمله برنامه‌هایی بودند که در نمایشگاه امسال برگزار شدند.

گفتنی است نمایشگاه هفته دولت امسال با حضور 50 دستگاه خصوصی و دولتی از چهارم تا هفتم شهریورماه درخوزستان برگزارشد.

 

کد: 45335
نویسنده خبر: فاطمه خاک جسته
 
تصاویر مرتبط
  • تقدیر مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور از عملکرد استانداری خوزستان در برگزاری هفته دولت
DNNArticle
rss
هیچ گروه خبری وجود ندارد. ابتدا یک گروه خبری اضافه کنید.