ثبت نام كاربر
  1398/04/03
 
تاریخ: 1397/07/16 نظرات: 0 نظر نمایش: 202 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
بهره برداری از مرکز خدمات دهی به بیماران دیالیزی در اهواز

یک مرکز خدمات دهی به بیماران دیالیزی در اهواز به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان غلامرضا شریعتی روز دوشنبه 16 مهرماه در جریان بازدید از این مرکز با اشاره به سرمایه گذاری بخش خصوصی در ساخت این مرکز عنوان کرد: بنا بود همراه با وزیر بهداشت برای افتتاح این مرکز حضور داشته باشیم که به دلیل برخی از تغییرات در برنامه های سفر وزیر بهداشت امکان آن پیش نیامد اما قول دادیم برای تشکر از زحمات سرمایه گذاران بخش خصوصی و همچنین مسئولان دانشگاه علوم پزشکی اهواز از این مرکز بازدید داشته باشیم.

استاندار خوزستان افزود: خوشبختانه کار بسیار خوب و ارزشمندی انجام شده است و با سرمایه‌گذاری حدود ۳۰ میلیارد تومان این مرکز با بهترین و مجهز ترین دستگاههای دیالیز و و شرایط مناسب این امکان را برای بیماران دیالیزی شهر اهواز، حمیدیه و باوی فراهم کرده که بتوانند مطابق با استاندارد به نوبت کافی دیالیز شوند.

شریعتی اظهار داشت: پیش از این چنین امکانی کمتر بود و بعضاً افراد در صف های طولانی معطل می شدند و اضافه شدن این ظرفیت خوشبختانه این مشکلات را برطرف کرده است.

استاندار خوزستان با تاکید بر بر گسترش چنین واحدهایی گفت: برای دسترسی بیشتر و خدمات بهتر و همچنین ایجاد توازن بر گسترش چنین مراکزی تاکید میکنم؛ ما در قسمت شرق اهواز برای خدمات دهی به بیماران امکانات کمتری داریم و توسعه این مراکز شرایط را بهتر می‌کند و امکان دسترسی بیماران به مراکز نزدیکتر در محل سکونتشان را فراهم میکند.

شریعتی خاطرنشان کرد: از سرمایه گذار بخش خصوصی، دانشگاه علوم پزشکی، هلال احمر، انجمن حمایت از زندانیان و همه دست اندرکارانی که برای ساخت این مرکز تلاش کردند صمیمانه سپاسگذارم.  

کد: 45364
نویسنده خبر: محمدرضا قریشی
DNNArticle
rss
هیچ گروه خبری وجود ندارد. ابتدا یک گروه خبری اضافه کنید.