ثبت نام كاربر
  1398/06/25
 
تاریخ: 1392/11/18 نظرات: 0 نظر نمایش: 676 مرتبه تعداد امتیاز: 1   (Article Rating)
استاندار خوزستان وعده داد:نهضت رنگهای دلنشین درخوزستان بوجود خواهد آمد

استاندار خوزستان وعده داد:نهضت رنگهای دلنشین درخوزستان بوجود خواهد آمد

استاندار خوزستان در  جلسه برگزاری مانور بهداشت عمومی ومحیط زیست که امروز ۱۸ بهمن ماه در استانداری خوزستان برگزار شد گفت: با بررسی وضعیت اماکن عمومی ، سالنهای غذا خوری بین راهها وحتی در داخل استان وشهرستانها نیز و حتی برخی ادارات متوجه میشویم که بایدازطریق تلفیق امکانات موجود وهم افزایی بتوانیم اثربخشی مطلوبی درمحیط خود داشته باشیم.

دکتر  عبدالحسن مقتدایی عنوان کرد:درراس تمام این مانورها اولویت بحث آموزش است واینکه بتوانیم موضوع مورد نظر رانهادینه کنیم.

استاندار خوزستان در این جلسه گفت: با هدف خدمت‌رسانی به شهروندان استان، در آینده نهضتی به نام رنگ‌های دلنشین به وجود خواهد آمد.

دکتر مقتدایی تصریح کرد: با اینکه معتقدم همه دستگاه‌ها به وظیفه خودشان آشنا هستند اما قصد داریم تا پایان سال با برگزاری چهار مانور دیگر، همکاری و همدلی بین مسئولان را بیشتر کنیم.

استاندار خوزستان با اشاره به اینکه یک سری تعلل در انجام وظیفه در حوزه بهداشت وجود دارد گفت: این تعلل‌ها هر چه هست باید برطرف شود.

وی دراین جلسه اظهار کرد : هنر مدیریت این است که از امکانات موجود و تلفیق آن با دیگر امکانات، امکانات جدیدی خلق کند.

وی تشریح کرد : در جامعه ما و به طبع استان ما در تمام بخشها باید برنامه های اساسی انجام شود ویکی از این برنامه ها برگزاری مانور بهداشت عمومی ومحیط زیست است و بعد از این مانور، مانور بهداشت روانی هم در دستور کار است.

استاندار خوزستان در این جلسه اعلام کرد:هفته مانور بهداشت عمومی و محیط زیست از سوم اسفندماه در استان خوزستان برگزار خواهد شد.

کد: 4810
نویسنده خبر: زینب پارسافخر
 
تصاویر مرتبط
  • استاندار خوزستان وعده داد:نهضت رنگهای دلنشین درخوزستان بوجود خواهد آمد
DNNArticle
rss
هیچ گروه خبری وجود ندارد. ابتدا یک گروه خبری اضافه کنید.