ثبت نام كاربر
  1398/06/25
 
تاریخ: 1392/11/26 نظرات: 0 نظر نمایش: 816 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
برگزاری افتتاحیه هفته مانور ارتقا امنیت اجتماعی در استان خوزستان

برگزاری افتتاحیه هفته مانور ارتقا امنیت اجتماعی در استان خوزستان

استاندار خوزستان در افتتاحيه مانور ارتقاي امنيت اجتماعي استان گفت: اين مانور با هدف آشنايي مردم با عوامل و دست‌اندركاراني كه پيدا و پنهان، امنيت را توليد مي‌كنند و در خدمت جامعه هستند، برگزار مي‌شود.

 دكتر عبدالحسن مقتدايي در اين مراسم كه امروز(شنبه) در بلوار ساحلي كيانپارس اهواز و با حضور معاون انتظامي وزير كشور و رييس دبيرخانه شوراي امنيت ملي، مسئولان استاني و يگان‌هاي حراستی برگزار شد؛ اظهار كرد: از وظايف هر حكومت و دولت است كه آن بخش از درخواست‌ها و دغدغه‌هاي شهروندان خود كه جنبه قانوني و شرعي دارد را پاسخ دهد. سرآغاز هر فعاليتي، امنيت است و اگر امنيت سرمايه‌گذاري، امنيت شغلي و امنيت احترام به تمام ارزش‌هايي كه مردم به آنها اعتقاد دارند، فراهم شود؛ بقيه اتفاق‌هاي مثبت نيز رخ خواهد داد.

وي افزود: با توجه به شرايط كل منطقه، قطعا امنيت از دغدغه‌هاي نظام است و با توجه به شرايط جغرافيايي، مباحث فرهنگي و بعد اجتماعي و فرهنگي امنيت، قطعا اين مقوله نسخه خاص خود را نياز دارد.

استاندار خوزستان تصريح كرد: اگر در رسانه‌ها اظهارنظري نسبت به آداب و رسوم و تاريخ بخشي از استان خوزستان صورت مي‌گيرد، پشت آن هيچ منظور و غرضي نيست. انتظار ما اين است كه در استان شرايطي فراهم كنيم كه همه مردم احساس امنيت كنند.

مقتدايي با اشاره به حضور يگان‌ها و نيروهاي انتظامي و امنيتي در مانور ارتقا امنيت اجتماعي خوزستان، اظهار كرد: امروز حضور اين جماعت زحمت‌كش نشان مي‌دهد كه نيروهايي هستند كه به صورت پيدا و پنهان تلاش مي‌كنند تا امنيت مردم را فراهم كنند و قطعا قصدشان ايجاد امينت در تمام زمينه‌ها براي شهروندان است.

استاندار خوزستان گفت: ريشه و اساس مانور ارتقاي امنيت اجتماعي بايد در جنبه‌هاي آمورزشي و فرهنگي باشد.

کد: 4935
نویسنده خبر:
 
تصاویر مرتبط
  • برگزاری افتتاحیه هفته مانور ارتقا امنیت اجتماعی در استان خوزستان
  • برگزاری افتتاحیه هفته مانور ارتقا امنیت اجتماعی در استان خوزستان
  • برگزاری افتتاحیه هفته مانور ارتقا امنیت اجتماعی در استان خوزستان
DNNArticle
rss
هیچ گروه خبری وجود ندارد. ابتدا یک گروه خبری اضافه کنید.