ثبت نام كاربر
  1398/06/25
 
تاریخ: 1392/11/28 نظرات: 0 نظر نمایش: 705 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان؛ارزش ها و خاطرات یادمان های دفاع مقدس در استان خوزستان باید حفظ شود

معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان؛ارزش ها و خاطرات یادمان های دفاع مقدس در استان خوزستان  باید حفظ شود

به گزارش روابط عمومی استانداری خوزستان ، معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان با بیان اینکه ارزش های یادمان های دفاع مقدس در استان خوزستان باید حفظ شود بیان کرد:یادمان های دفاع مقدس یادآور رشادت های سربازان بی ادعای ایران در جبهه های حق علیه باطل است.

فرج الله خبیر دوشنبه در کارگروه فرهنگی اجتماعی استان که در محل معاونت سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان برگزار شد بیان کرد: ارزش ها و خاطرات هشت سال دفاع مقدس هیچگاه از خاطر مردم ایران پاک نخواهد شد و این ارزش ها باید به نسل آینده منتقل شود.
وی با اشاره به سفرهای نوروزی و حضور کاروان های راهیان نور در یادمان های دفاع مقدس گفت: هم اکنون شاهد این هستیم که خانواده ها به صورت شخصی در تمامی ایام سال به یادمان های دفاع مقدس سفر می کنند و این مسئله نشانگر اهمیت و جایگاه بالای یادمان ها در میان تمامی مردم کشور است.
معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان بیان کرد: حضور خانواده ها در یادمان های دفاع مقدس علاوه بر تاثیر مثبت فرهنگی آن بر خانواده ها وجوانان موجب رونق صنعت گردشگری استان نیز می شود.
خبیر با اشاره به اینکه هم اکنون 30 درصد از زایران یادمان های دفاع مقدس خانواده هایی هستند که با وسایل شخصی در یادمان های دفاع مقدس حضور دارند گفت:این مسئله وظیفه مسوولان استان را بیشتر می کند زیرا حضور گسترده خودروهای شخصی در یادمان ها به برنامه ریزی های مدون نیاز دارد.
وی همچنین از مسوولان خواست در قالب یک بسته مشترک تمامی اطلاعات استان در بخش های مختلف گردشگری ،صنایع دستی ،راه های استان و سایر موارد در اختیار کاروان های راهیان نور و مسافران نوروزی قرار داده شود.
معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان ادامه داد: برای نوروز سال 93 می توان با هماهنگی دستگاه های متولی بروشور هایی هماهنگ در قالب بسته هایی به مسافران نوروزی ارایه داد.
خبیر تاکید کرد: این بسته ها می تواند حاوی پیام های بهداشتی و مربوط به محیط زیست نیز باشد.
وی با اشاره پاکسازی معابر اصلی شهر ها گفت: برخی از محور های اصلی استان به دلیلی انباشت زباله چهره ناخوشایندی دارند که فرمانداران و شهرداران می توانند با کمک مردم برای نوروز امسال اقدام به پاکسازی معابر کنند.
معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع در دستگاه های اجرایی استان گفت: افرادی که به عنوان ارباب رجوع به دستگاه های دولتی مراجعه می کنند نباید دچار سردرگمی شوند.
کد: 4956
نویسنده خبر: - مهدویان
 
تصاویر مرتبط
  • معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان؛ارزش ها و خاطرات یادمان های دفاع مقدس در استان خوزستان  باید حفظ شود
DNNArticle
rss
هیچ گروه خبری وجود ندارد. ابتدا یک گروه خبری اضافه کنید.