ثبت نام كاربر
  1398/06/25
 
تاریخ: 1392/11/29 نظرات: 0 نظر نمایش: 888 مرتبه تعداد امتیاز: 1   (Article Rating)
تشریح همایش آموزشی روابط عمومی الکترونیک

تشریح  همایش آموزشی روابط عمومی الکترونیک

 به گزارش روابط عمومی استانداری خوزستان امروز 29 بهمن ماه جلسه هماهنگی و تشریح برگزاری همایش آموزشی و روابط عمومی الکترونیک در استانداری خوزستان برگزار شد.

جمال درویش، مدیرکل روابط عمومی استانداری خوزستان و رییس برگزاری این همایش گفت: باید پذیرفت در عصر جدید و دوره کنونی روابط الکترونیک و مدرن در عصر ارتباطات حاکم خواهد بود.

مشاور استاندار خوزستان بر لزوم برگزاری دوره های آموزشی برای کارکنان روابط عمومی تاکید کرد و افزود: بروز بودن و مسلط به برنامه های نوین و الکترونیک از جمله الزامات یک مجموعه روابط عمومی است.

درویش گفت: این دوره آموزشی با همکاری اداره کل روابط عمومی استانداری خوزستان و از طرف جهاد دانشگاهی استان خوزستان در هشتم اسفند ماه برگزار خواهد شد.

در ادامه این جلسه هومن خورشید مشاور این همایش آموزشی اظهار کرد: با توجه به شرایط موجود و ارتقاء سطح ارتباطات و اطلاعات در میان عموم مردم، روابط عمومی علاوه بر اینکه زبان گویای یک مجموعه هستند باید گوش شنوا نیز باشند و بتوانند به خوبی و با مجهز شدن به ابزارهای مدرن و اطلاعات بروز نظرات و مطالبات مردم را به مسئولان منتقل کنند.

 خورشید گفت: این دوره آموزشی با حمایت استانداری خوزستان از طرف جهاد دانشگاهی استان اجرا می شود و هدف از آن ارتقا سطح دانش مدیران و کارکنان روابط عمومی­ها و رسانه­ها در زمینه­ های الکترونیک و تبادل اطلاعات خواهد بود.

معاون اداره کل روابط عمومی استانداری خوزستان افزود: اساتید حاضر در این دوره از صاحب نظرات برجسته و در بالاترین سطح آموزشی کشور هستند.

همچنین ندا شفیعی دبیر همایش آموزشی روابط عمومی الکترونیک ابراز کرد: مسئله روابط عمومی الکترونیک با توجه به  نیاز روابط عمومی ها و مسایل روز یک اجبار است نه ضرورت.

ندا شفیعی گفت: باید از شیوه های سنتی به سمت ابزارهای الکترونیک برویم.

این مدرس دانشگاه اظهار کرد: مخاطبین ما امروزه با حجم انبوهی از اطلاعات روبرو هستند و می طلبد برای پاسخگویی به جای روش های سنتی به شکل مدرن و با استفاده از تکنولوژی های روز عمل کرد.

شفیعی خاطر نشان کرد: در این دوره آموزشی مباحث در حوزه الکترونیک مطرح خواهند شد.

وی گفت: در حال حاضر در استان خوزستان دانشگاه علمی کاربردی و سازمان زندان­های استان در رشته روابط عمومی و خبرنگاری دانشجو می­پذیرد و می­طلبد که کارکنان روابط عمومی نیز با مسایل روز الکترونیک در حیطه کارشان آشنا شوند. و در این دوره نیز با بکارگیری اساتید برجسته سعی بر ارتقاء سطح آموزشی روابط عمومی­های استان  خواهیم داشت.

دبیر همایش آموزشی روابط عمومی الکترونیک گفت: روابط عمومی هایی موفق خواهند بود که از ابزارهای نوین ارتباطی به شیوه مثبت و به بهترین نحو استفاده کنند.

شفیعی افزود: دکتر محمد سلطانی فر از اساتید برجسته کشور،  مدیر گروه تحصیلات تکمیلی دانشگاه تهران و مدیر رسانه ای مرکز تحقیقات استراتژیک  مجمع تشخیص مصلحت نظام که در حوزه الکترونیک بسیار کار آمد میباشند مبحث ارتباط رسانه و روابط عمومی ها به شیوه نوین را تدریس خواهند کرد.

وی ادامه داد: دکتر علمی گرانمایه­پور که از اساتید برجسته رسانه و روابط عمومی کشور می باشند نیز در این دوره تدریس خواهند داشت.

شفیعی در پایان گفت: این دوره 8 ساعته در هشتم اسفند، در سالن شهید علی هاشمی استانداری خوزستان برگزار خواهد شد. و متقاضیان می توانند تا سوم اسفند ماه با تماس با دبیرخانه این همایش به شماره 3361135 و 06113361980 نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

« گفتنی است  دانشجویان با رشته مرتبط ،خبرنگاران و اصحاب رسانه جهت شرکت در این همایش از تخفیف برخوردار خواهند بود» 

کد: 4976
نویسنده خبر: زینب پارسافخر
 
تصاویر مرتبط
  • تشریح  همایش آموزشی روابط عمومی الکترونیک
DNNArticle
rss
هیچ گروه خبری وجود ندارد. ابتدا یک گروه خبری اضافه کنید.