ثبت نام كاربر
  1398/04/31
 
تاریخ: 1398/02/25 نظرات: 0 نظر نمایش: 104 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
تجربیات سیلاب خوزستان مستند سازی می شود

تجربیات سیلاب خوزستان مستند سازی می شود

 مدیر کل برنامه ریزی ، نوسازی و تحول اداری استانداری خوزستان گفت : به منظور مستندسازی تجارب مدیریتی ، اجرایی و پشتیبانی در جریان سیلاب اخیر در استان خوزستان ، طرح پژوهشی تهیه و تدوین گردیده و با همکاری تیمی از اساتید و اعضای هئیت علمی جهاد دانشگاهی انجام می شود .

مهدی مکارمی گفت: در این طرح در نظر داریم تجربیات و ایده های مرتبط با مدیریت سیلاب اخیر را مستند سازی کنیم تا به عنوان مرجع قابل استنادی در آینده مورد استفاده و بهره برداری قرار بگیرد.

وی گفت : در ارتباط با بحران سیلاب اخیر، اقداماتی در حوزه پیشگیری، اطلاع رسانی، فنی ومهندسی و پشتیبانی صورت گرفت که در موارد بسیاری با استفاده از خرد جمعی و یا خلاقیت های کارشناسان و مدیران، نوعی دانش ضمنی در میدان فعالیت شکل گرفت که ضرورت دارد به دانش صریح و آشکار و قابل دسترسی برای همگان تبدیل شود.

مکارمی افزود : مستندسازی تجارب بخش مهم و ضروری از فرایند مدیریت دانش است که در این راستا، شناسایی، مستندسازی و ذخیره سازی و انتقال و به اشتراک گذاشتن آن برای بهره گیری در آینده صورت می گیرد .

رئیس شورای پژوهش استانداری خوزستان در ادامه افزود : دراین زمینه پس از جلساتی با برخی صاحب نظران و اساتید جهاد دانشگاهی استان و تفاهم صورت گرفته این پروژه آغاز گردیده  و مجموعه ای کامل از تجارب  بحران اخیر ،نقاط ضعف و قوت ، تهدید ها و فرصتها ، مستند سازی و تجزیه و تحلیل خواهد شد .

کد: 51490
نویسنده خبر:
 
تصاویر مرتبط
  • تجربیات سیلاب خوزستان مستند سازی می شود
DNNArticle
rss
هیچ گروه خبری وجود ندارد. ابتدا یک گروه خبری اضافه کنید.