ثبت نام كاربر
  1398/04/31
 
تاریخ: 1398/02/25 نظرات: 0 نظر نمایش: 103 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
تاکید استاندار خوزستان بر تکمیل خدمات زیرساختی برای بهره برداری از 10 هزار مسکن مهر در هفته دولت در استان

تاکید استاندار خوزستان بر تکمیل خدمات زیرساختی برای بهره برداری از 10 هزار مسکن مهر در هفته دولت در استان

استاندار خوزستان گفت: دستگاه های خدمات رسان موظف هستند کارهای زیرساختی را طبق برنامه زمانبندی شده اجرا نمایند تا در هفته دولت 10 هزار مسکن مهر به بهره برداری برسد.

به گزارش روابط عمومی استانداری خوزستان دومین نشست شورای مسکن استان روز چهارشنبه 25 اردیبهشت ماه به ریاست غلامرضا شریتی استاندار خوزستان و با حضور احمد اصغری مهرآبادی قائم‌مقام وزیر در طرح مسکن مهر و اعضای استانی این شورا در سرسرای استانداری برگزار شد.

استاندار خوزستان در پایان این نشست در خصوص موضوعات مطرح شده در جلسه توضیح داد: هدفگذاری ما بهره برداری از تعداد ۱۰ هزار واحد مسکن مهر در هفته دولت است و در این خصوص کارهای عمده انجام شده است و یک سری موضوعات زیرساختی مانند آب و فاضلاب، برق، گاز و یا محوطه سازی مانده است که مقرر شد فرمانداران و همچنین راه و شهرسازی این موضوعات را پیگیری نمایند.

شریعتی افزود: دستگاه های خدمات رسان هم موظف هستند کارها را طبق برنامه زمانبندی شده اجرا نمایند تا در هفته دولت این تعداد مسکن مهر به بهره برداری برسد.

استاندار خوزستان ادامه داد:  موضوعاتی نیز در حوزه بنیاد مسکن مانند مساجد، پاسگاه های انتظامی و مدارس مطرح شد و تفاهم شد که انجام شود.

رئیس شورای مسکن استان خاطرنشان کرد: امیدواریم با همدلی ایجاد شده این کارها اجرایی شود؛ همچنین معاونت عمرانی نیز شورایی برای برخی از شهرها که مشکلاتی در مسکن مهر دارند تشکیل خواهد داد برای اینکه در این شورا جمع بندی و زمان بندی صورت گیرد تا کارهای زیرساختی به سرانجام برسد و امیدوارم ۱۰ هزار واحد مسکونی در هفته دولت به بهره برداری برسد.

کد: 51492
نویسنده خبر: کارشناس روابط عمومی - 6
 
تصاویر مرتبط
  • تاکید استاندار خوزستان بر تکمیل خدمات زیرساختی برای بهره برداری از 10 هزار مسکن مهر در هفته دولت در استان
DNNArticle
rss
هیچ گروه خبری وجود ندارد. ابتدا یک گروه خبری اضافه کنید.