ثبت نام كاربر
  1398/06/03
 
تاریخ: 1398/05/16 نظرات: 0 نظر نمایش: 110 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان: قلم های خبرنگاران ما در راستای انسجام بیشتر و پیوستگی جامعه فعال و امید بخش بود

معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان: قلم های خبرنگاران ما در راستای انسجام بیشتر و پیوستگی جامعه فعال و امید بخش بود

 معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان اظهار کرد: در یک تا ۲ سال اخیر شرایط به نسبت سختی بر خوزستان حاکم بود که اگر همدلی و کنار هم بودن نبود به طور قطع بخشی از این مشکلات، پیامدهای منفی و سختی برای این استان ایجاد می کرد.

 
علی حسین حسین زاده افزود: بلوغ، تعهد و مسئولیت پذیری و درک شرایط باعث شد که اصحاب رسانه در کنار مدیریت استان و مردم بحران های موجود را به خوبی مدیریت کنند.
 
وی با اشاره به اینکه مطبوعات محلی خوزستان از جمله مطبوعات باسابقه در کشور هستند گفت: امروز نسل جدید  ادامه دهنده راه روزنامه نگاران و خبرنگاران گذشته هستند و نیروهای متعهد و متخصص به حساب می آیند علاوه بر این نکته حایز اهمیت در خبرنگاران نسل جدید، داشتن تحصیلات دانشگاهی عالی در این حوزه است.
 
معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان با اشاره به حضور خبرنگاران خوزستان در بحران ها و مشکلات اخیر خوزستان ادامه داد: قلم های خبرنگاران  ما در راستای انسجام بیشتر و پیوستگی جامعه فعال بود و توانست در آن شرایط سخت به مردم امید دهد و اکنون نیز وجود همین قلم های منسجم همان چیزی است که  با توجه به حرکت های ظالمانه استکبار جهانی به آن نیازمندیم.
 
وی با اشاره به شکایاتی که از برخی خبرنگاران صورت می گیرد بیان کرد:  خبرنگاران گاهی گله هایی از شکایت برخی مدیران که از برخی مطالب آشفته خاطر می‌شوند، داشته و در نتیحه شکایت می کنند اما سعی می کنیم تا جایی که امکان دارد و شرایط اجازه می دهد نگذاریم پای اصحاب رسانه به دادگاه ها باز شود و از روش های دوستانه حل و فصل شود.
 
حسین زاده با استقبال از نقد سازنده و کار آمد ادامه داد: حوزه انتقاد ظریف و مهم است اما یکی از ویژگی های مهم انتقاد، رعایت ادب و حیثیت مردم است.
 
عضو هیات مدیره خانه مطبوعات خوزستان نیز با اشاره به عملکرد خانه مطبوعات گفت: جشنواره مطبوعات خوزستان یکی از اولویت های ما بوده که خوشبختانه استقبال بسیار خوبی از آن شد که در حاشیه آن کارگاه ها و کلاس های آموزشی برگزار شد.
 
مجید منادی با بیان اینکه که خبرنگاران خوزستان با قلم خود، نقش اساسی در انعکاس و نشان دادن مشکلات خوزستان دارند بیان کرد: سیل خوزستان نمادی از حضور و نقش پویای رسانه ها بود و تا امروز هنوز در رسانه های استان، کشور و مسئولان از سیل صحبت می کنند و هنوز موضوع سیل به دست فراموشی سپرده نشده است.
 
وی افزود: رسانه های خوزستان در کنار نیروهای امدادی توانستند سیل طبیعت خوزستان  را به سیل مهربانی تبدیل کنند.
کد: 53194
نویسنده خبر: سید حسین موسوی کشکا
 
تصاویر مرتبط
  • معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان: قلم های خبرنگاران ما در راستای انسجام بیشتر و پیوستگی جامعه فعال و امید بخش بود
DNNArticle
rss
هیچ گروه خبری وجود ندارد. ابتدا یک گروه خبری اضافه کنید.