ثبت نام كاربر
  1398/05/27
بخش های خبری

۰ اخبار استانداری

۰ فرمانداری آبادان

۰ فرمانداری امیدیه

۰ فرمانداری اندیمشک

۰ فرمانداری اهواز

۰ فرمانداری آغاجاری

۰ فرمانداری شوش

۰ فرمانداری خرمشهر

۰ فرمانداری اندیکا

۰ فرمانداری ایذه

۰ فرمانداری بهبهان

۰ فرمانداری باغملک

۰ فرمانداری باوی

۰ فرمانداری ماهشهر

۰ فرمانداری رامهرمز

۰ فرمانداری رامشیر

۰ فرمانداری دزفول

۰ فرمانداری شوشتر

۰ فرمانداری شادگان

۰ فرمانداری گتوند

۰ فرمانداری لالی

۰ فرمانداری مسجدسلیمان

۰ فرمانداری دشت آزادگان

۰ فرمانداری هویزه

۰ فرمانداری هفتکل

۰ فرمانداری هندیجان

۰ پاسخ به شبهات و انتقادات

۰ استان در آئینه رسانه ها

۰ مصاحبه ها و کنفرانس های خبری

پایگاه های مرتبط
ورود اپراتورهای خبرتصویر CAPTCHA
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.
ثبت نام
فراموشی کلمه عبور؟

سامانه اخبار و اطلاعات استانداری
تاریخ: 1393/12/25 نظرات: 0 نظر نمایش: 567 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
آخرین جلسه شورای اداری شهرستان بندر ماهشهر در سال 93 برگزار شد

 آخرین جلسه شورای اداری شهرستان بندر ماهشهر در سال 93 برگزار شد

 جلسه شورای اداری با حضور مسئولین شهرستان در پارک ارم شهر چمران برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، جلسه شورای اداری شهرستان بندر ماهشهر با حضور مسئولین شهرستان در پارک ارم شهر چمران برگزار گردید. در این جلسه منصور قمر با اشاره به روحیه خدمت رسانی در مسئولین شهرستان اظهار کرد: با بهره مندی از مسیرهای قانونی خدمت به مردم را تسهیل کنیم. وی گفت : توسعه و پیشرفت شهرستان بندر ماهشهر نیازمند پیگیری‌های گستاخانه است که متأسفانه این موضوع از سوی برخی مسئولان و مدیران مورد بی‌توجهی قرار گرفته می‌شود.

دکتر قمر از امکانات و ظرفیتهای بالقوه شهرستان سخن گفته و بیان داشت: شهرستان بندر ماهشهر دارای امکانات بزرگی بوده ولی توسعه را به معنای واقعی نچشیده است. فرماندار بندر ماهشهر از تمامی مدیران اجرایی شهرستان خواست که نگرش خود را نسبت به کارها عمیق تر کنند و به مردم خدمت رسانی مطلوب را هدیه بدهند.


فرماندار بندر ماهشهر در ادامه سخنان خود گفت: از سال جدید اگر مدیران و مسئولان ادارات و دستگاه‌های شهرستان در راستای خدمت‌رسانی شایسته به مردم و استفاده بهینه از امکانات موجود اقدامات جدی و عملی صورت ندهند به هیچ وجه مصلحت‌اندیشی نکرده و عذر آنها را خواهیم خواست.

عالی‌ترین نماینده دولت در شهرستان بندر ماهشهر متذکر شد: در این راستا با هیچ مسئولی تعارف نداریم، بنابراین مدیران باید تمام تلاش خود را برای خدمت‌رسانی به مردم و توسعه و پیشرفت شهرستان به کار ببرند و برای تحقق این مسئله دست از پیگیری‌های شبانه‌روزی برندارند.

فرماندار بندر ماهشهر لزوم رفع مشکلات و معضلات نقاط مختلف شهرستان را امری لازم دانسته و گفت: به منظور مدیریت بهتر معضلات مناطق مختلف شهرستان 4 کمیته جهت رسیدگی به مشکلات شهر چمران، بندر امام خمینی(ره)، روستاها و شهرک طالقانی در محل های تعیین شده تشکیل خواهد شد .

منصور قمر در بخشی دیگر از جلسه با اشاره به لزوم خدمت رسانی مطلوب در ایام نوروز 94 بیان داشت: تمامی ادارات کشیک خود را تنظیم کنند و بانکها دستگاه های خود پرداز خود را آماده و پر پول نگه دارند. وی گفت : مسئولان کمیته های 9 گانه جلسات منظمی برگزار کنند و هماهنگی لازم را با ستاد اجرایی خدمات سفر انجام دهند.

لازم به ذکر است در این جلسه گزارشاتی توسط فرماندهی انتظامی، شبکه بهداشت و درمان، اداره ورزش و جوانان، شهرداری بندر ماهشهر و شهرداری چمران ارائه گردید.

کد: 13021
گروه: فرمانداری ماهشهر
نویسنده خبر: اپراتور فرمانداری بندرماهشهر
 
تصاویر مرتبط
  •  آخرین جلسه شورای اداری شهرستان بندر ماهشهر در سال 93 برگزار شد