ثبت نام كاربر
  1398/05/27
بخش های خبری

۰ اخبار استانداری

۰ فرمانداری آبادان

۰ فرمانداری امیدیه

۰ فرمانداری اندیمشک

۰ فرمانداری اهواز

۰ فرمانداری آغاجاری

۰ فرمانداری شوش

۰ فرمانداری خرمشهر

۰ فرمانداری اندیکا

۰ فرمانداری ایذه

۰ فرمانداری بهبهان

۰ فرمانداری باغملک

۰ فرمانداری باوی

۰ فرمانداری ماهشهر

۰ فرمانداری رامهرمز

۰ فرمانداری رامشیر

۰ فرمانداری دزفول

۰ فرمانداری شوشتر

۰ فرمانداری شادگان

۰ فرمانداری گتوند

۰ فرمانداری لالی

۰ فرمانداری مسجدسلیمان

۰ فرمانداری دشت آزادگان

۰ فرمانداری هویزه

۰ فرمانداری هفتکل

۰ فرمانداری هندیجان

۰ پاسخ به شبهات و انتقادات

۰ استان در آئینه رسانه ها

۰ مصاحبه ها و کنفرانس های خبری

پایگاه های مرتبط
ورود اپراتورهای خبرتصویر CAPTCHA
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.
ثبت نام
فراموشی کلمه عبور؟

سامانه اخبار و اطلاعات استانداری
تاریخ: 1393/12/26 نظرات: 0 نظر نمایش: 613 مرتبه تعداد امتیاز: 1   (Article Rating)
فرماندار شهرستان شوش / همه ی طرح های امنیتی ، ترافیکی و خدماتی در این شهرستان فراهم شده است.

فرماندار شهرستان شوش / همه ی طرح های امنیتی ، ترافیکی و خدماتی در این شهرستان فراهم شده است.

 به گزارش روابط عمومی  فرمانداری شهرستان شوش "رضا نجاتی" فرماندار این شهرستان در نشست مشترک شورای تامین ، اعضای اجرایی ستاد هماهنگی خدمات سفر و کمیته ی حوادث غیر مترقبه ی شهرستان شوش از هماهنگی و هم افزایی های صورت گرفته در جهت استقبال از مهمانان نوروزی و کاروان های راهیان نور در روزهای پایانی سال خبر داد و گفت: همه ی طرح های امنیتی ، ترافیکی و خدماتی در این شهرستان فراهم می باشد.

"نجاتی" افزود: در جهت ارائه ی خدمات مطلوب  به مسافران نوروزی وکاروان های راهیان نور  لازم است دستگاه‌ های اجرایی شهرستان در این خصوص همکاری لازم را داشته باشند.

وی خاطر نشان کرد: تجهیزات و وسایل نقلیه از جمله اورژانس 115 و مرکز فوریت های پزشکی شهرستان از آمادگی کامل در ایام نوروز برخوردار می باشد.

فرماندار و رییس ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان شوش  از اختصاص 100 تخته چادر جهت اسکان مسافران نوروزی خبر داد وگفت: این تعداد توسط شهرداری شوش و در کمپ و سایت نوروزی مستقر در پارک میراث فرهنگی پیش شده اند.

وی گفت: کار تجهیز مدارس و کلاسهای درس برای اسکان مسافران نوروزی  به اتمام رسیده و در این خصوص 50 فضای آموزشی در قالب 420 کلاس درس وهمچنین 17 حسینه و مسجد در نظر گرفته شده است..

وی با اشاره به تهیه بروشور و نصب تابلوهای راهنمای مسافران تصریح کرد: تامین آب و برق سایتهای اسکان مسافران نوروزی نیز توسط دستگاه های خدمات رسان صورت گرفته است.

فرماندار شهرستان شوش از آمادگی جمعیت هلال احمر شهرستان در ایام نوروز خبرداد و گفت: 5 پایگاه نوروزی در جهت راهنمایی ، خدمات رسانی و امداد و نجات توسط این جمیعت فعال می باشد.

وی در ادامه با تاکید بر مدیران شرکت های صنعتی شهرستان در جهت پرداخت حقوق ومعوقات قانونی کارگران وکارکنان تحت پوشش خود گفت: شرکت های شهرستان تمامی امکانات خود را در جهت بروز حوادث غیر مترقبه ی احتمالی بسیج نمایند.

"نجاتی" گفت: تمامی دستگاه های اجرایی و اعضای ستاد حوادث غیر مترقبه ی شهرستان  ضمن بررسی و آزمایش تمامی امکانات وتجهیزات ، از آمادگی کامل در جهت بروز هر گونه حوادث احتمالی برخوردار باشند.

وی گفت: شهرداران و روسای دستگاه های اجرایی در ایام نوروز موظف به حضور مستمر در حوزه ی تحت نظارت خود می باشند و شهرداری های 5 شهر حر ، فتح المبین ، الوان ، شاوور و شوش ضمن ساماندهی دست فروشان سطح شهر موضوع نظافت عمومی را در اولویت کاری خود قرار دهند.  

فرماندار شهرستان شوش عنوان کرد: شهرداران نسبت به فضاسازی مناسب نقاط مختلف، بررسی روشنایی معابر و پارک‌ها و همچنین سرویس‌های بهداشتی عمومی مکلف شده‌اند تا زمینه ایجاد بستری امن و با نشاط را برای مسافران نوروزی و کاروان‌های راهیان نور فراهم آورند.

"نجاتی" همچنین گفت: دستگاههای خدمات رسان در ایام نوروز  ضمن ارائه ی خدمات مستمر حق قطع آب ، برق ، تلفن و گاز مشترکین را به دلیل عدم پرداخت بدهی ندارند.

وی گفت: دستگاه های دولتی از جمله جهاد کشاورزی ، راه وشهرسازی و منابع طبیعی شهرستان که دارای اراضی ملی می باشند نسبت به حفاظت و حراست از این منابع به صورت شبانه روزی اقدام نمایند.

"نجاتی" گفت: در صورت مشاهده ی هر گونه تصرف غیر مجاز، دستگاه های مربوطه در اسرع وقت موضوع را از طریق مراجع قضایی وانتظامی پیگیری نمایند.

فرماندار شهرستان شوش افزود: نیروی انتظامی طرح‌های لازم امنیتی، انتظامی و ترافیکی را به اجرا در می‌آورد؛ پلیس راهور نیز ضمن تهیه طرح ترافیکی لازم موظف به فعال کردن  کشیک های خود در روزهای پیش روست.

این مسئول ادامه داد: شرکت نفت در روزهای آینده اهتمام ویژه‌ای به بازرسی جایگاه‌های سوخت در سطح شهرستان خواهد داشت و در حین نظارت بر مواردی چون سرویس‌های بهداشتی و نمازخانه نسبت به توزیع بروشورهای میراث فرهنگی و گردشگری برای راهنمایی مسافران نوروزی اقدام می‌کند.

 

کد: 13022
گروه: فرمانداری شوش
نویسنده خبر: مدیر روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوش
 
تصاویر مرتبط
  • فرماندار شهرستان شوش / همه ی طرح های امنیتی ، ترافیکی و خدماتی در این شهرستان فراهم شده است.