ثبت نام كاربر
  1398/05/27
بخش های خبری

۰ اخبار استانداری

۰ فرمانداری آبادان

۰ فرمانداری امیدیه

۰ فرمانداری اندیمشک

۰ فرمانداری اهواز

۰ فرمانداری آغاجاری

۰ فرمانداری شوش

۰ فرمانداری خرمشهر

۰ فرمانداری اندیکا

۰ فرمانداری ایذه

۰ فرمانداری بهبهان

۰ فرمانداری باغملک

۰ فرمانداری باوی

۰ فرمانداری ماهشهر

۰ فرمانداری رامهرمز

۰ فرمانداری رامشیر

۰ فرمانداری دزفول

۰ فرمانداری شوشتر

۰ فرمانداری شادگان

۰ فرمانداری گتوند

۰ فرمانداری لالی

۰ فرمانداری مسجدسلیمان

۰ فرمانداری دشت آزادگان

۰ فرمانداری هویزه

۰ فرمانداری هفتکل

۰ فرمانداری هندیجان

۰ پاسخ به شبهات و انتقادات

۰ استان در آئینه رسانه ها

۰ مصاحبه ها و کنفرانس های خبری

پایگاه های مرتبط
ورود اپراتورهای خبرتصویر CAPTCHA
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.
ثبت نام
فراموشی کلمه عبور؟

سامانه اخبار و اطلاعات استانداری
تاریخ: 1394/07/28 نظرات: 0 نظر نمایش: 635 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
برپایی موکب آبادان در مسیر شلمچه

 وقتی قرار باشد ارادتت را به حسین (ع) و خاندانش نشان دهی، وقتی قرار باشد که خادم الحسین لقب بگیری، نیاز نیست حتماً در مکان خاصی حضور داشته باشی، همین که گلوی زائری را خنک کنی و خستگی را از تن زوار حسین برهانی، کلی لیاقت می خواهد .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه آبادان شهبازی معاون استاندار و فرماندار ویژه این شهرستان با حضور در محل ساخت موکب ویژه شهرستان آبادان که در مسیر شلمچه قرار گرفته است، در روند پیشرفت فیزیکی و اجرایی این مکان قرار گرفت.

وی در این باره می گوید: به جهت تردد آسان و با کیفیت زوار اربعین حسینی، با تقسیم کاری که بین شهرستان های آبادان، خرمشهر، ماهشهر، شادگان و امیدیه صورت گرفت، قرار شد که هر شهرستان با توجه به امکانات شهرداریها، راه و شهرسازی و سازمانهای مستقر، موکب هایی را برای کمک و پذیرایی از زائرین اربعین حسینی در مرز شلمچه برپا کنند.

فرماندار ویژه آبادان از جایگاه بزرگ شهر تحت فرماندهی اش، نظر جالبی دارد. وی بیان می کند: به هر حال جایگاه آبادان متناسب با بزرگی اسمش بزرگ تر از بقیه شهرستان است؛ فضایی به وسعت 15 هزار مترمربع که در طول 300 متر امتداد جاده و عرض 50 متر شانه ی جاده خلاصه می شود.

وی می گوید: دوستان ما در راه و شهرسازی عملیات خاکریزی را انجام داده اند و به زودی شهرداری آبادان به کمک پالایشگاه آبادان عملیات کوپال ریزی و تسطیح و در ادامه تجهیز این مکان را آغاز می کنند.

شهبازی با دعوت همگان به موکب ویژه شهرستان آبادان بیان دارد: هدف ما راحتی بهتر زائرین برای طی ادامه مسیر است. از تمام ارگانهای خدمت رسان مثل اورژانس، هلال احمر دعوت می کنم که در ایام اربعین در این مکان حضور داشته باشند. عزیزان ما در بخش خصوصی هم می توانند برای ارائه خدمات و نذورات خود ازموکب آبادان به صورت متمرکز بهره مند شوند.

کد: 17563
گروه: اخبار استانداری
نویسنده خبر: زینب پارسافخر