ثبت نام كاربر
  1398/05/29
بخش های خبری

۰ اخبار استانداری

۰ فرمانداری آبادان

۰ فرمانداری امیدیه

۰ فرمانداری اندیمشک

۰ فرمانداری اهواز

۰ فرمانداری آغاجاری

۰ فرمانداری شوش

۰ فرمانداری خرمشهر

۰ فرمانداری اندیکا

۰ فرمانداری ایذه

۰ فرمانداری بهبهان

۰ فرمانداری باغملک

۰ فرمانداری باوی

۰ فرمانداری ماهشهر

۰ فرمانداری رامهرمز

۰ فرمانداری رامشیر

۰ فرمانداری دزفول

۰ فرمانداری شوشتر

۰ فرمانداری شادگان

۰ فرمانداری گتوند

۰ فرمانداری لالی

۰ فرمانداری مسجدسلیمان

۰ فرمانداری دشت آزادگان

۰ فرمانداری هویزه

۰ فرمانداری هفتکل

۰ فرمانداری هندیجان

۰ پاسخ به شبهات و انتقادات

۰ استان در آئینه رسانه ها

۰ مصاحبه ها و کنفرانس های خبری

پایگاه های مرتبط
ورود اپراتورهای خبرتصویر CAPTCHA
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.
ثبت نام
فراموشی کلمه عبور؟

سامانه اخبار و اطلاعات استانداری
تاریخ: 1394/12/22 نظرات: 0 نظر نمایش: 510 مرتبه تعداد امتیاز: 1   (Article Rating)
فرماندار شوش: از چند شغله بودن برخی از کارکنان در این شهرستان انتقاد کرد

فرماندار شوش: از چند شغله بودن برخی از کارکنان در این شهرستان انتقاد کرد

 فرماندار شهرستان شوش با انتقاد از چند شغله بودن برخی از کارکنان دستگاه های دولتی گفت: فرصت های اندک شغلی باید در اختیار نیروهای جوان فارغ التحصیل قرارگیرد.

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوش "رضانجاتی" فرماندار این شهرستان در نشست شورای اشتغال شهرستان شوش که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد گفت: برخی از کارکنان علیرغم داشتن شغل ، به تدریس در دانشگاه های شهرستان نیز مشغول هستند که انتظار می رود با اعلام انصراف خود، فضا را برای فارغ التحصیلان و جوانان فاقد شغل باز و فرصت را به جوانان شوش واگذار کنند.

فرماندار شهرستان شوش از روسای دانشگاه های شهرستان خواست تا از سال تحصیلی آینده نسبت به جذب فارغ التحصیلان جهت تدریس در دانشگاه ها اقدام کنند.

وی با اشاره به اینکه دولت تمامی شرایط در جهت ایجاد اشتغال را فراهم کرده گفت: پرداخت تسهیلات به متقاضیان مشاغل خانگی و مددجویان تحت پوشش نهادهای حمایتی و نیز طرح‌های خوداشتغالی از وظایفی است که دولت بر عهده بانک‌ها قرار داده است اما برخی ازبانک‌ها در این زمینه همکاری لازم را در شهرستان شوش با دستگاه‌های اجرایی نداشته اند.

"نجاتی" گفت: بانک هایی که در این زمینه  همکاری نداشته اند در سال 95 در صورت کم کاری و عدم همکاری در پرداخت تسهیلات، تمامی حساب های دولتی از این بانک ها قطع و به بانک های دیگر واگذار خواهد شد.

"نجاتی" با تاکید بر جذب نیروهای بومی در شرکت های صنعتی شهرستان گفت: با استفاده از نیروهای بومی در مشاغل شهرستان ضمن کاهش هزینه های جانبی راندمان نیروی انسانی نیز بالا خواهد رفت.

وی گفت: انتظار می رود تا شرکت های صنعتی با شعار استخدام نیروهای بومی نسبت به استفاده از ظرفیت ها و نیروی انسانی شهرستان اقدام کنند.

فرماندار شهرستان شوش از اداره ی تعاون ، کار و رفاه اجتماعی این شهرستان خواست تا برخی از روسای ادارات و مدیران شرکت های صنعتی و تولیدی که در زمینه ی جذب نیروهای بومی موفق عمل کنند ضمن تشویق به عنوان مدیر نمونه به استان معرفی نماید.

"نجاتی" با اشاره به تحقق 183 درصدی اشتغال در سال 94 گفت: شهرستان شوش با ثبت 1424 نفر شغل در سامانه ی رصد توانست رتبه ی برتر استان خوزستان را کسب نماید.

در ادامه "سیدناصر حسینی" رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان شوش ضمن ارائه ی گزاری از اقدامات این ادراه به میزان اعتبارات ابلاغی سال 94 در شهرستان اشاره کرد وگفت: تاکنون108 میلیون تومان به صورت وام به متقاضیان پرداخت شده است.

 

 

کد: 20878
گروه: فرمانداری شوش
نویسنده خبر: مدیر روابط عمومی فرمانداری شهرستان شوش
 
تصاویر مرتبط
  • فرماندار شوش: از چند شغله بودن برخی از کارکنان در این شهرستان انتقاد کرد