ثبت نام كاربر
  1398/05/27
بخش های خبری

۰ اخبار استانداری

۰ فرمانداری آبادان

۰ فرمانداری امیدیه

۰ فرمانداری اندیمشک

۰ فرمانداری اهواز

۰ فرمانداری آغاجاری

۰ فرمانداری شوش

۰ فرمانداری خرمشهر

۰ فرمانداری اندیکا

۰ فرمانداری ایذه

۰ فرمانداری بهبهان

۰ فرمانداری باغملک

۰ فرمانداری باوی

۰ فرمانداری ماهشهر

۰ فرمانداری رامهرمز

۰ فرمانداری رامشیر

۰ فرمانداری دزفول

۰ فرمانداری شوشتر

۰ فرمانداری شادگان

۰ فرمانداری گتوند

۰ فرمانداری لالی

۰ فرمانداری مسجدسلیمان

۰ فرمانداری دشت آزادگان

۰ فرمانداری هویزه

۰ فرمانداری هفتکل

۰ فرمانداری هندیجان

۰ پاسخ به شبهات و انتقادات

۰ استان در آئینه رسانه ها

۰ مصاحبه ها و کنفرانس های خبری

پایگاه های مرتبط
ورود اپراتورهای خبرتصویر CAPTCHA
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.
ثبت نام
فراموشی کلمه عبور؟

سامانه اخبار و اطلاعات استانداری
تاریخ: 1394/12/26 نظرات: 0 نظر نمایش: 383 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
منصور قمراز اجرای طرح بسیج سلامت نوروزی در شهرستان بندر ماهشهر خبر داد

منصور قمراز اجرای طرح بسیج سلامت نوروزی در شهرستان بندر ماهشهر خبر داد

جلسه شورای سلامت در فرمانداری شهرستان بندر ماهشهر برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، جلسه شورای سلامت با حضور اعضای شورای سلامت و به ریاست منصور قمر فرماندار شهرستان بندر ماهشهر برگزار گردید.

منصور قمر در جلسه شورای سلامت بیان داشت : رسالت تشکیل شورا بر این اساس می باشد که با ارائه ایده ها و راه کارهای عملی در تمامی حوزه ها به شور نشسته و در پایان جلسه خروجی تأثر گذاری داشته باشیم .
منصور قمر ظهر امروز در جلسه شورای سلامت این شهرستان اظهار داشت: برای افزایش شاخص‌های بهداشتی در شهرستان بندر ماهشهر باید گام‌های مؤثری برداشته شود. وی با بیان اینکه باید برای رسیدن به این شاخصه‌ها نوع نگاه خود را به مسائل تغییر دهیم، خاطرنشان کرد: تحقق این مسئله مستلزم نوگرایی و انجام کارهای نو است.

فرماندار شهرستان بندر ماهشهر متذکر شد: منابع و ظرفیت‌های فراوانی در این شهرستان به صورت بالقوه وجود دارد که باید به فعلیت درآید. مسئولین منتظره دستور عمل از سوی شورای سلامت نداشته باشند بلکه خود باید در ارائه طرح ها و ایده ها و راه کارها برای شورا خلاق باشند .

منصورقمر در ادامه اذعان داشت : اگر به دنبال خدمات با کیفیت در حوزه سلامت هستیم باید همه باهم در این امر سهیم باشیم و در ارائه راه کار تلاش کنیم .

وی افزود : شاخص های سلامت باید جدی گرفته شوند و عملکرد  کیفی خود را باید با شاخص ها موجود سنجید و خود را به شاخص رساند چون اگر طبق شاخص عمل نکرد یعنی هیچ گونه فعالیت و زحمتی کشیده نشده است. 

فرماندار بندر ماهشهر بر ارتقاء عملکرد شهرستان به شاخص ها تاکید کرد و افزود : باید تمامی سعی و تلاش خود را  برای نزدیک شدن به بهترین شاخص بکار برده و راندمان کاری ما باید طبق شاخص ها نمایان باشد .

منصور قمر با اشاره به نزدیکی به فرارسیدن تعطیلات نوروزی و سفرهای نوروزی اظهار داشت: باتوجه به موقعیت  شهرستان بندر ماهشهر و تلاشهای صورت گرفته قدم های بلندی جهت جذب گردشگر برداشته شده است . وی در ادامه گفت: شهرستان بندر ماهشهر به عنوان نقطه وصل مناطق جنگی و دفاع مقدس بوده خود میزبان کاروان های راهیان نور و مسافران نوروزی می باشد. فرماندار شهرستان بندر ماهشهر افزود : در تعطیلات نوروزی 95 میزبان سیلی از مسافران نوروزی خواهیم بود و این امر می طلبد که در حوزه بهداشت و سلامت مسئولین اهتمام بیشتری را بکار ببرند. دکتر قمر در پایان خواستار تلاش کارکنان حوزه سلامت جهت ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات بهداشتی به تمام میهمانان و شهروندان شهرستان شده و خاطر نشان کرد: در همین راستا طرح بسیج سلامت نوروزی در شهرستان بندر ماهشهر اجرایی خواهد شد.

کد: 20949
گروه: فرمانداری ماهشهر
نویسنده خبر: اپراتور فرمانداری بندرماهشهر
 
تصاویر مرتبط
  • منصور قمراز اجرای طرح بسیج سلامت نوروزی در شهرستان بندر ماهشهر خبر داد