ثبت نام كاربر
  1398/05/29
بخش های خبری

۰ اخبار استانداری

۰ فرمانداری آبادان

۰ فرمانداری امیدیه

۰ فرمانداری اندیمشک

۰ فرمانداری اهواز

۰ فرمانداری آغاجاری

۰ فرمانداری شوش

۰ فرمانداری خرمشهر

۰ فرمانداری اندیکا

۰ فرمانداری ایذه

۰ فرمانداری بهبهان

۰ فرمانداری باغملک

۰ فرمانداری باوی

۰ فرمانداری ماهشهر

۰ فرمانداری رامهرمز

۰ فرمانداری رامشیر

۰ فرمانداری دزفول

۰ فرمانداری شوشتر

۰ فرمانداری شادگان

۰ فرمانداری گتوند

۰ فرمانداری لالی

۰ فرمانداری مسجدسلیمان

۰ فرمانداری دشت آزادگان

۰ فرمانداری هویزه

۰ فرمانداری هفتکل

۰ فرمانداری هندیجان

۰ پاسخ به شبهات و انتقادات

۰ استان در آئینه رسانه ها

۰ مصاحبه ها و کنفرانس های خبری

پایگاه های مرتبط
ورود اپراتورهای خبرتصویر CAPTCHA
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.
ثبت نام
فراموشی کلمه عبور؟

سامانه اخبار و اطلاعات استانداری
تاریخ: 1395/03/30 نظرات: 0 نظر نمایش: 489 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
فرماندار اندیکا : فروشندگان مواد مخدر در شهرستان خواب خوش نخواهند داشت.

منوچهر ورناصری فرماندار شهرستان اندیکا در نماز جمعه این هفته به مناسبت روز جهانی مبارزه با مواد مخدر با مردم مومن و روزه دار شهرستان سخن  گفت.

فرماندار اندیکا : فروشندگان مواد مخدر در شهرستان خواب خوش نخواهند داشت.

منوچهر ورناصری فرماندار شهرستان اندیکا در نماز جمعه این هفته به مناسبت روز جهانی مبارزه با مواد مخدر با مردم مومن و روزه دار شهرستان سخن  گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اندیکا،ورناصری در ابتدای سخنان خود ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات برای مردم مومن و روزه دار شهرستان ،با اشاره به مضرات استفاده از مواد مخدرگفت:متاسفانه 60درصد از زندانیان ،بیش از 50 درصد از آمار طلاق و همچنین بیش از 40 درصد از سرقت ها در جامعه بر اثر معضل اعتیاد به مواد مخدر می باشد ،که این موضوع زنگ خطری برای جامعه اسلامی ماست و می طلبد همه با هم در جهت ریشه کن کردن این افیون خانمان سوز تلاش کنیم.

وی در ادامه ضمن قدردانی از زحمات و تلاشهای همه مدیران ادارات و ارگانهای شهرستان که در راه مبارزه با مواد مخدر تلاش می کنند اظهار داشت : از ادارات و ارگانهای شهرستان انتظار دارم در این خصوص بیش از پیش ،بطور جد تلاش کرده و تا ریشه کن کردن این بلای خانمان سوز از هیچ کوششی دریغ ننمایند.
این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به عواقب زیان بار مواد مخدر گفت : برنامه ریزی لازم جهت شناسایی و برخورد با متخلفین در این امر و آگاه سازی مردم  جهت ریش کن کردن آن در سطح شهرستان انجام شده و این را هم بدانید که فروشندگان مواد مخدر در شهرستان اندیکا خواب خوش نخواهند داشت.

ورناصری در ادامه ضمن درخواست از مردم شهرستان در جهت همکاری بیش از پیش با نیروی انتظامی گفت: انتظار من از مردم این است که با نیروی انتظامی در این خصوص همکاری لازم را داشته باشند و با هوشیاری و نظارت بیشتر بر فرزندان خود مانع از اعتیاد آنان و همچنین با شرکت کردن در کلاسهای آموزشی و بالا بردن سطح اطلاعات و آگاهی خود نسبت به مضرات ،اثرات منفی و عواقب این بلای خانمان سوز آشنا شوند.

وی همچنین با اشاره به اینکه بیش از 500 نوع ماده مخدر صنعتی وجود دارد بر اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر از درون خانواده ها تاکید کرد.

ورناصری در پایان از مردم خواست با تشکیل سازمانهای مردم نهاد در کنار نهادهای دولتی قدم موثری در راه مقابله با مواد مخدر بردارند.

 

کد: 22519
گروه: فرمانداری اندیکا
نویسنده خبر: روابط عمومی فرمانداری اندیکا