ثبت نام كاربر
  1398/05/26
بخش های خبری

۰ اخبار استانداری

۰ فرمانداری آبادان

۰ فرمانداری امیدیه

۰ فرمانداری اندیمشک

۰ فرمانداری اهواز

۰ فرمانداری آغاجاری

۰ فرمانداری شوش

۰ فرمانداری خرمشهر

۰ فرمانداری اندیکا

۰ فرمانداری ایذه

۰ فرمانداری بهبهان

۰ فرمانداری باغملک

۰ فرمانداری باوی

۰ فرمانداری ماهشهر

۰ فرمانداری رامهرمز

۰ فرمانداری رامشیر

۰ فرمانداری دزفول

۰ فرمانداری شوشتر

۰ فرمانداری شادگان

۰ فرمانداری گتوند

۰ فرمانداری لالی

۰ فرمانداری مسجدسلیمان

۰ فرمانداری دشت آزادگان

۰ فرمانداری هویزه

۰ فرمانداری هفتکل

۰ فرمانداری هندیجان

۰ پاسخ به شبهات و انتقادات

۰ استان در آئینه رسانه ها

۰ مصاحبه ها و کنفرانس های خبری

پایگاه های مرتبط
ورود اپراتورهای خبرتصویر CAPTCHA
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.
ثبت نام
فراموشی کلمه عبور؟

سامانه اخبار و اطلاعات استانداری
تاریخ: 1395/12/03 نظرات: 0 نظر نمایش: 355 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
لزوم تعهد سیستمی و اداری مسؤولان نسبت به برگزاری انتخابات

لزوم تعهد سیستمی و اداری مسؤولان نسبت به برگزاری انتخابات

فرماندار شوشتر با اشاره به اینکه برگزاری انتخابات و ایجاد بستر امنیتی از مأموریت‌ها و مسؤولیت‌های اساسی اعضای شورای اداری است گفت: مسؤولان باید تعهد سیستمی و اداری نسبت به برگزاری انتخابات داشته باشند.

 

مصطفی سمالی در نشست شورای اداری این شهرستان اظهار کرد: یکی از مأموریت‌ها و مسؤولیت‌های اساسی ما اعضای شورای اداری به عنوان نمایندگان و مجریان دولت در حوزه جغرافیایی شهرستان برگزاری انتخابات و ایجاد بستر امنیتی است.

وی با اشاره به فراز و نشیب‌ها و مشکلات انتخابات افزود: قطعاً اگر همه مسؤولان دست به دست هم ندهند برگزاری انتخابات کاری بسیار مشکل و با چالش‌هایی مواجه خواهد شد.

فرماندار شوشتر با تاکید بر اینکه مسؤولان تعهد سیستمی و اداری نسبت به انتخابات داشته باشند گفت: انتخابات فقط متعلق به بنده یا یک مجموعه نیست، بلکه متعلق به همه مردم و برگزاری آن مربوط به همه مسؤولان است.

وی تصریح کرد: مسؤولان دولتی، خصوصی، غیر انتفاعی و تمام سازمان‌های دولتی، اداری و اجتماعی که در یک حوزه جغرافیایی شهرستان هستند باید در انتخابات اعم از تدارکات، پشتیبانی، نیرو، امنیتی و ... همکاری داشته باشند.

سمالی با اشاره به اینکه انتخابات شوراها از پراکندگی و گستردگی بیشتری برخوردار است اذعان کرد: مجموعه بسیار زیادی درگیر برگزاری انتخابات می‌شود که خودشان به عنوان نامزد تلاش می‌کنند و فعالیت سیاسی و اجتماعی دارند، لذا بر همین اساس وظیفه و مأموریت ما در انتخابات شورای آینده دو چندان و حتی نسبت به انتخابات مجلس از گستردگی بیشتری برخوردار می‌شود.

وی با اشاره به مشارکت دستگاه‌ها در برگزاری انتخابات و همچنین همکاری با ستاد نوروزی شهرستان اضافه کرد: هر کدام از دستگاه‌ها مسؤولیتی دارد و در حوزه مسؤولیت خود باید انجام وظیفه کند.

فرماندار شوشتر پیرامون قول‌های مدیران ارشد استانی در بازدید از این شهرستان گفت: مسؤولان ادارات و ارگان‌های شهرستان باید مصوبات و قول‌های مدیران ارشد استانی را که در بازدید از شهرستان داشته‌اند پیگیری کنند و در صورت انجام نشدن به بنده گزارش دهند تا از طریق نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی پیگیری شوند.

سمالی در پایان با انتقاد از بعضی ادارات و ارگان‌ها در برگزاری مراسمات دهه فجر گفت: بنابر اعلام استانداری، در دهه فجر امسال بیشترین افتتاحیه‌ها، جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها و کارهای تبلیغاتی در این شهرستان انجام شد که جای تقدیر و تشکر دارد.

 

 

کد: 29037
گروه: فرمانداری شوشتر
نویسنده خبر: اپراتور فرمانداری شوشتر
 
تصاویر مرتبط
  • لزوم تعهد سیستمی و اداری مسؤولان نسبت به برگزاری انتخابات