ثبت نام كاربر
  1396/11/02
بخش های خبری

۰ اخبار استانداری

۰ فرمانداری آبادان

۰ فرمانداری امیدیه

۰ فرمانداری اندیمشک

۰ فرمانداری اهواز

۰ فرمانداری آغاجاری

۰ فرمانداری شوش

۰ فرمانداری خرمشهر

۰ فرمانداری اندیکا

۰ فرمانداری ایذه

۰ فرمانداری بهبهان

۰ فرمانداری باغملک

۰ فرمانداری باوی

۰ فرمانداری ماهشهر

۰ فرمانداری رامهرمز

۰ فرمانداری رامشیر

۰ فرمانداری دزفول

۰ فرمانداری شوشتر

۰ فرمانداری شادگان

۰ فرمانداری گتوند

۰ فرمانداری لالی

۰ فرمانداری مسجدسلیمان

۰ فرمانداری دشت آزادگان

۰ فرمانداری هویزه

۰ فرمانداری هفتکل

۰ فرمانداری هندیجان

۰ پاسخ به شبهات و انتقادات

۰ استان در آئینه رسانه ها

۰ مصاحبه ها و کنفرانس های خبری

پایگاه های مرتبط
ورود اپراتورهای خبرتصویر CAPTCHA
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.
ثبت نام
فراموشی کلمه عبور؟

سامانه اخبار و اطلاعات استانداری
تاریخ: 1396/01/31 نظرات: 0 نظر نمایش: 169 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
آغاز عملیات اجرایی 37 پروژه مهم بنیاد برکت در اندیمشک

آغاز عملیات اجرایی 37 پروژه مهم بنیاد برکت در اندیمشک

عملیات اجرایی 37 پروژه مهم بنیاد برکت با حضور دکتر نوروزی مدیرعامل بنیاد برکت کشور، دکتر شریعتی استاندار خوزستان، دکتر حسنوند رییس کمیسیون انرژی و نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی،مهندس جهانگیری فرماندار شهرستان اندیمشک و صدها نفر از مردم طی مراسمی  در شهر آزادی اندیمشک آغاز شد.

فرماندار شهرستان اندیمشک در این مراسم گفت: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با اجرای این پروژه ها نقش مهمی در رفع محرومیت و ارائه خدمات به مردم محروم در مناطق مختلف اندیمشک داشته است.
پیمان جهانگیری افزود: ستاد اجرایی فرمان امام پیشگام در توسعه اقتصاد مقاومتی بوده و با در دست گرفتن بیرق مبارزه با محرومیت به فرمان مقام معظم رهبری در زمینه اقتصاد مقاومتی همت گمارده است.
وی گفت: در سال‌های گذشته به کمک ستاد اجرایی فرمان امام طرح‌های عمرانی، فرهنگی و آموزشی بسیار زیادی در مناطق محروم اجرا شده است و این 37 پروژه در سه حوزه آموزشی ، مذهبی و درمانی در شهرستان اجرا می گردد.
وی بیان کرد:ظرفیت ها موجود در شهرستان نشان دهنده برخورداری از فرصت های ارزنده توسعه است که در این زمینه همه همدل و همراه حرکت می کنند و حمایت های استاندار محترم قابل تقدیر است.
وی افزود:نهادهای مهمی همچون ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و بنیاد برکت در شتاب بخشی به توسعه مناطق محروم نیز موجب ایجاد رضایتمندی عمومی شده اند که جا دارد از این تلاش ها قدردانی شود.
فرماندار شهرستان اندیمشک در ادامه ابراز امیدواری کرد در راستای خدمات چشمگیر ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، بنیاد برکت در تکمیل کارخانه سیمان اندیمشک وارد عمل شود تا عملیات 15 درصدی پایانی این طرح مهم اقتصادی زودتر اجرا و شاهد بهره برداری آن باشیم.

نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی هم گفت: بنیاد برکت به عنوان یک مدال افتخار برای کشور و پشتیبان ولایت، حامی توسعه و رفع محرومیت کشور در مناطق محروم است .
فریدون حسنوند افزود: بنیاد برکت امروز مرکز اجرای طرح های بزرگ عمرانی در کشور است و با پیگیری های صورت گرفته علاوه بر 37 طرح عمرانی در حوزه فرهنگ، آموزش و بهداشت در این شهرستان ، اجرای طرح نیروگاه سیکل ترکیبی و کارخانه سیمان اندیمشک را مورد توجه قرار داده است.
نماینده مردم اندیمشک با اشاره به ویژگی مردم اندیمشک در ولایتمداری و پاسداری از ارزش های اسلام و انقلاب گفت:رهبر معظم انقلاب یگانه مرد تاریخ است و ایشان همواره در جهت توسعه ایران اسلامی و محرومیت زدایی مناطق محروم را مورد لطف و عنایت قرار داده اند،لذا به نمایندگی از مردم ولایتمدار و شهیدپرور اندیمشک قدر دان ایشان به دلیل توجه مناسب به نیازهای شهرستان و رفع محرومیت اندیمشک هستیم.
وی افزود:از راه دور بر دستان ایشان بوسه می زنیم زیرا ستاد اجرایی فرمان امام (ره) با عنایت معظم له و با اجرای این پروژه ها موجب شادمانی مردم اندیمشک شده است.
حسنوند گفت: علاوه بر آغاز عملیات اجرایی 37 طرح عمرانی از سوی بنیاد برکت در اندیمشک ، بزودی عملیات اجرایی 50 طرح شاخص عمرانی دیگر برای توسعه اندیمشک، آغاز می شود تا شرایط توسعه پایدار در حوزه های مختلف، بیش از گذشته فراهم شود.

استاندار خوزستان هم گفت:بنیاد برکت به عنوان زیرمجموعه ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) نقش مهم و اساسی در کمک به رفع محرومیت در کشور دارد که بدون هیچ چشم داشتی گام های بلندی در این زمینه برداشته است.
غلامرضا شریعتی با بیان اینکه این مجموعه با تلاش و صادقانه خدمات چشمگیری در سطح مناطق محروم داشته است افزود:از زمان تصدی مسئولیت ستاد اجرایی حضرت امام (ره) از سوی جناب آقای 'محمد مخبر 'این نقش ستاد فرمان اجرایی حضرت امام (ره) برجسته تر شده است که جای تقدیر دارد.
استاندار خوزستان با قدردانی از تلاش نماینده مردم اندیمشک به عنوان رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی افزود:امروز با پیگیری های صورت گرفته میلیاردها تومان برای توسعه شرق و غرب کارون اختصاص یافته که بیش از پنج هزار میلیارد ریال از اعتبارات آن، امسال محقق می شود.
وی افزود:امروز دولت نگاه مثبتی به توسعه خوزستان دارد و به رفع محرومیت این استان نگاه ویژه دارد که گام های بلندی در این راستا برداشته شده است.
استاندار خوزستان در بخش دیگری با اشاره به نیازهای خوزستان گفت: از ابتدای سال 96 پنج هزار میلیارد ریال در استان برای پروژه ها اختصاص یافته است و همه برای لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری در محرومیت زدایی ، توسعه و ایجاد شغل و تولید بسیج شده اند.
شریعتی گفت:این حق اندیمشک است که مسائل زیرساختی و سرمایه گذاری اش مورد توجه قرار گیرد و این شهرستان ظرفیت پیشرفت و توسعه را دارد.
وی افزود:مذاکره برای تسریع در طرح پتروشیمی،پیگیری مجوز صنایع فولاد،آغاز اجرای نیروگاه 500 مگاواتی در آینده بسیار نزدیک و صدور مجور بندرخشک در اندیمشک از گام های مهمی است که برای ایجاد اشتغال و تولید در شهرستان برداشته شده است.
وی همچنین از راه اندازی شهرک های کشاورزی در اندیمشک خبر داد و گفت:اولین شهرک کشاورزی در شهر آزادی بزودی احداث می شود ضمن اینکه شهرک دوم نیز با پیگیری به سرانجام می رسد.
مدیر عامل بنیاد برکت هم گفت:ستاد فرمان اجرایی حضرت امام (ره) با برنامه ریزی انجام شده تلاش می کند طی چهار سال آینده یک میلیون شغل در سراسر کشور ایجاد کند.

عارف نوروزی  افزود :علاوه بر این برنامه ریزی ها ، کارهای فوق برنامه دیگری نیز در همین راستا در سطح کشور انجام خواهد شد.
وی با اشاره به شرایط خوزستان گفت:یکی از مشکلات مهم استان خوزستان اشتغال و فعالسازی تولید است. هنوز زخم های کهنه ای از محرومیت و آثار جنگ تحمیلی بر پیکر خوزستان برجای مانده و این زخم ها به طور کامل التیام نیافته است.
وی اظهار کرد:همه ما و کسانی که در کشور مسئولیت ملی دارند باید نسبت به مردم خوزستان ادای دین کنند.
نوروزی افزود:در همین راستا ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در صدد است 200 میلیارد ریال در بخش های مختلف نفت و انرژی، نیروگاهی ، بخش کشاوری و نیز ایجاد فرصت های شغلی متوسط و خرد در این استان سرمایه گذاری کند .
وی گفت:علاوه بر 37 طرحی که عملیات اجرایی آنها امروز در اندیمشک آغاز شده است یک هزار میلیارد ریال نیز برای توانمند سازی اقتصادی در این شهرستان با کمک سایر دستگاهها و نیز بخش خصوصی در اندیمشک هزینه می شود.
وی بیان کرد:اگر بنگاه های اقتصادی ساماندهی شوند وضعیت اشتغال جوانان بهبود پیدا کرده و آنها به درآمد و شرایط زندگی بهتر خواهند رسید.
وی گفت:مقام معظم رهبری همواره بر رونق اقتصادی،اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال تاکید فراوان دارند که نشان دهنده اهمیت این امور برای تمام کشور اسلامی است.
در سفر مدیر عامل بنیاد برکت و جمعی از مدیران استان خوزستان عملیات اجرایی 20 واحد آموزشی ، 10 مسجد، پنج خانه عالم و 2 کلینیک بهداشتی درمانی در اندیمشک آغاز شد.

کد: 31087
گروه: فرمانداری اندیمشک
نویسنده خبر: اپراتور فرمانداری اندیمشک
 
تصاویر مرتبط
  • آغاز عملیات اجرایی 37 پروژه مهم بنیاد برکت در اندیمشک
  • آغاز عملیات اجرایی 37 پروژه مهم بنیاد برکت در اندیمشک
  • آغاز عملیات اجرایی 37 پروژه مهم بنیاد برکت در اندیمشک
  • آغاز عملیات اجرایی 37 پروژه مهم بنیاد برکت در اندیمشک
  • آغاز عملیات اجرایی 37 پروژه مهم بنیاد برکت در اندیمشک
  • آغاز عملیات اجرایی 37 پروژه مهم بنیاد برکت در اندیمشک
  • آغاز عملیات اجرایی 37 پروژه مهم بنیاد برکت در اندیمشک
  • آغاز عملیات اجرایی 37 پروژه مهم بنیاد برکت در اندیمشک