ثبت نام كاربر
  1397/04/01
بخش های خبری

۰ اخبار استانداری

۰ فرمانداری آبادان

۰ فرمانداری امیدیه

۰ فرمانداری اندیمشک

۰ فرمانداری اهواز

۰ فرمانداری آغاجاری

۰ فرمانداری شوش

۰ فرمانداری خرمشهر

۰ فرمانداری اندیکا

۰ فرمانداری ایذه

۰ فرمانداری بهبهان

۰ فرمانداری باغملک

۰ فرمانداری باوی

۰ فرمانداری ماهشهر

۰ فرمانداری رامهرمز

۰ فرمانداری رامشیر

۰ فرمانداری دزفول

۰ فرمانداری شوشتر

۰ فرمانداری شادگان

۰ فرمانداری گتوند

۰ فرمانداری لالی

۰ فرمانداری مسجدسلیمان

۰ فرمانداری دشت آزادگان

۰ فرمانداری هویزه

۰ فرمانداری هفتکل

۰ فرمانداری هندیجان

۰ پاسخ به شبهات و انتقادات

۰ استان در آئینه رسانه ها

۰ مصاحبه ها و کنفرانس های خبری

پایگاه های مرتبط
ورود اپراتورهای خبرتصویر CAPTCHA
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.
ثبت نام
فراموشی کلمه عبور؟

سامانه اخبار و اطلاعات استانداری
تاریخ: 1396/06/22 نظرات: 0 نظر نمایش: 107 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
برگزاری پنجمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر باغملک

برگزاری پنجمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر باغملک
سید مجید سید صالحی فرماندار شهرستان ضمن خیر مقدم به مدیران ادارات و دیگر حاضرین در جلسه و گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: مبارزه با مواد مخدر در چند بخش میباشد که بخش اصلی و کلان آن در کشور وجود دارد و بخش دیگر آن در شهرستان ها میباشد که ما باید برای جلوگیری بر روی انسداد مرزها تمرکز داشته باشیم، زیرا کشور ما هم مرز با دیگر کشورهاست و راه ورود مواد مخدر آسان تر صورت می پذیرد.
وی افزود: مبارزه با قاچاق چیان مواد مخدر کار دشواری است و ما تا کنون چندین شهید در این راه تقدیم کردیم و در شهرستان نسبت به بضاعت و امکانات موجود باید مبارزه جدی صورت گیرد و ماهی یکبار این جلسات برگزار شود و اعضای شورا و کمیته برگزاری باید گزارشات خود را ارائه دهند.
سید صالحی ضمن گلایه از عدم فعالیت اعضای کمیته مبارزه با مواد مخدر عنوان کرد: متاسفانه بخشی از اعضا و کمیته ها فعال نیستند و با کارهای صورت گرفته و تلاش های مستمر کار بخصوصی صورت نگرفته است و این مشکل باید جدی تر بررسی شود و ما همه شاهد ورود این معضل از طریق استان کهگلویه و بویر احمد به شهر صیدون هستیم که خوشبختانه تا کنون توسط نیروهای قضایی این شهر دستگیر شدند.
وی ضمن اشاره به کمبود امکانات نیروی انتظامی شهرستان بیان داشت: نیروی انتظامی تا کنون وظایف خود را در زمینه پیشگیری مواد مخدر به خوبی انجام داده است ولی این نهاد با کمبود امکانات مواجه است و باید فرهنگ سازی توسط نهاد هایی چون اداره آموزش و پرورش نهادینه شود، زیرا ترویج و توسعه مواد بین دانش آموزان زیاد شده است و دانشگاه ها باید مواظب قشر آسیب پذیر جامعه که دانشجوها هستند باشند.

در پایان جلسه عبدالرضا فاطمی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر ضمن الزامی دانستن اورژانس اجتماعی برای شهرستان عنوان کرد: در مجاورت کمپ های ترک اعتیاد قلیان سراهایی وجود دارد که باید برخورد جدی با آنها شود، زیرا فضای حاکم بر این مکان ها مناسب نیست. وی در پایان جلسه بیان داشت: متاسفانه در برخی قهوه فروشی ها مواد مخدر صنعتی استفاده میشود که این مهم باید از طریق شبکه بهداشت و درمان پیگیری و اگر موردی وجود دارد جلوگیری شود و کمبود مراکز MMT نیز در شهرستان احساس میشود.
کد: 35564
گروه: فرمانداری باغملک
نویسنده خبر: اپراتور فرمانداری باغملک
 
تصاویر مرتبط
  • برگزاری پنجمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر باغملک