ثبت نام كاربر
  1398/05/29
بخش های خبری

۰ اخبار استانداری

۰ فرمانداری آبادان

۰ فرمانداری امیدیه

۰ فرمانداری اندیمشک

۰ فرمانداری اهواز

۰ فرمانداری آغاجاری

۰ فرمانداری شوش

۰ فرمانداری خرمشهر

۰ فرمانداری اندیکا

۰ فرمانداری ایذه

۰ فرمانداری بهبهان

۰ فرمانداری باغملک

۰ فرمانداری باوی

۰ فرمانداری ماهشهر

۰ فرمانداری رامهرمز

۰ فرمانداری رامشیر

۰ فرمانداری دزفول

۰ فرمانداری شوشتر

۰ فرمانداری شادگان

۰ فرمانداری گتوند

۰ فرمانداری لالی

۰ فرمانداری مسجدسلیمان

۰ فرمانداری دشت آزادگان

۰ فرمانداری هویزه

۰ فرمانداری هفتکل

۰ فرمانداری هندیجان

۰ پاسخ به شبهات و انتقادات

۰ استان در آئینه رسانه ها

۰ مصاحبه ها و کنفرانس های خبری

پایگاه های مرتبط
ورود اپراتورهای خبرتصویر CAPTCHA
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.
ثبت نام
فراموشی کلمه عبور؟

سامانه اخبار و اطلاعات استانداری
تاریخ: 1396/08/29 نظرات: 0 نظر نمایش: 521 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
مدیرکل سیاسی استانداری خوزستان: احزاب دغدغه‌های محلی و منطقه‌ای را بیشتر در نظر بگیرند/ خوزستان نیاز به پرسشگری و مطالبه‌گری منطقی دارد

مدیرکل سیاسی استانداری خوزستان: احزاب دغدغه‌های محلی و منطقه‌ای را بیشتر در نظر بگیرند/ خوزستان نیاز به پرسشگری و مطالبه‌گری منطقی دارد

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خوزستان گفت: نظام پرسشگری در حوزه اندیشه سیاسی احزاب و گروه‌های سیاسی باید نهادمند شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بندر ماهشهر، حبیب‌الله‌ فضل‌الله‌پور در هشتمین جلسه احزاب و گروه‌های سیاسی استان خوزستان اظهار با اشاره به فعالیت مجدد خانه احزاب در استان اظهار کرد: ۱۸ ماه پیش با جدیت موضوع تأسیس خانه احزاب در استان خوزستان را پیگیری کردیم و توانستیم مجوزهای لازم را به عنوان ششمین استان کشور برای افتتاح خانه احزاب دریافت کنیم.

 

 

وی افزود: امروزه احزاب یکی از ضروریات زندگی جوامع بشری در دوره مدرن محسوب می‌شود به‌ طوریکه یکی از مؤثرترین نهادهای تأثیر گذار بر روندهای تصمیم‌گیری و اجرائی کشور و به عنوان حلقه رابط بین مردم و حاکمیت سیاسی عمل می‌کند.

 

 

 

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خوزستان تصریح کرد: عمر تجربه و کارکرد جمعی و گروهی احزاب سیاسی درکشورمان به ازای تاریخ خالی است و احزاب ابتدا باید کارگروهی را آموزش ببینند تا بتوانند در فعالیت‌های سیاسی خود در حوزه‌های مختلف موفق عمل کنند.

 

 

 

فضل‌الله‌پور با بیان اینکه احزاب علاوه بر نگاه ملی و فراملی که دارند باید دغدغه‌های محلی و منطقه‌ای را بیشتر در نظر بگیرند، خاطرنشان کرد: دموکراسی در جامعه امروز ایران نیاز به یک بومی‌سازی دارد وتا زمانی که بومی‌سازی اجرایی نشود در این کشور شاهد رشد و شکوفایی دموکراسی نخواهیم بود.

 

 

 

 

وی افزود: باید نظام پرسشگری در حوزه اندیشه سیاسی احزاب و گروه‌های سیاسی نهادمند شود و وظیفه و رسالت تمام  گروه‌های سیاسی ارتقاء سطح معرفت‌های عمومی است.

 

 

 

 

مدیرکل سیاسی استانداری خوزستان با بیان اینکه استان نیاز به پرسشگری و مطالبه گری منطقی دارد، متذکر شد: باید همه با هم در کنار یکدیگر سنگ بنایی را ایجاد کنیم که بتوانیم نظام مطالبه‌گری و پرسشگری را در استان خوزستان نهادینه کنیم.

 

 

 

فضل‌الله‌پور در پایان اضافه کرد: در شهرستان بندر ماهشهر افراد بسیار فرهیخته، صاحب نظر و صاحب سبکی وجود دارد که با وجود آنها باید نظارت بیشتری نسبت به هدفمندسازی احزاب و گروه‌های سیاسی در این شهرستان صورت گیرد تا بتوان شاهد حضور این افراد در فرآیند تصمیم‌گیری و کمک به حوزه اجرایی این شهرستان بود.

 

 

کد: 37608
گروه: فرمانداری ماهشهر
نویسنده خبر: اپراتور فرمانداری بندرماهشهر
 
تصاویر مرتبط
  • مدیرکل سیاسی استانداری خوزستان: احزاب دغدغه‌های محلی و منطقه‌ای را بیشتر در نظر بگیرند/ خوزستان نیاز به پرسشگری و مطالبه‌گری منطقی دارد
  • مدیرکل سیاسی استانداری خوزستان: احزاب دغدغه‌های محلی و منطقه‌ای را بیشتر در نظر بگیرند/ خوزستان نیاز به پرسشگری و مطالبه‌گری منطقی دارد