ثبت نام كاربر
  1398/05/31
بخش های خبری

۰ اخبار استانداری

۰ فرمانداری آبادان

۰ فرمانداری امیدیه

۰ فرمانداری اندیمشک

۰ فرمانداری اهواز

۰ فرمانداری آغاجاری

۰ فرمانداری شوش

۰ فرمانداری خرمشهر

۰ فرمانداری اندیکا

۰ فرمانداری ایذه

۰ فرمانداری بهبهان

۰ فرمانداری باغملک

۰ فرمانداری باوی

۰ فرمانداری ماهشهر

۰ فرمانداری رامهرمز

۰ فرمانداری رامشیر

۰ فرمانداری دزفول

۰ فرمانداری شوشتر

۰ فرمانداری شادگان

۰ فرمانداری گتوند

۰ فرمانداری لالی

۰ فرمانداری مسجدسلیمان

۰ فرمانداری دشت آزادگان

۰ فرمانداری هویزه

۰ فرمانداری هفتکل

۰ فرمانداری هندیجان

۰ پاسخ به شبهات و انتقادات

۰ استان در آئینه رسانه ها

۰ مصاحبه ها و کنفرانس های خبری

پایگاه های مرتبط
ورود اپراتورهای خبرتصویر CAPTCHA
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.
ثبت نام
فراموشی کلمه عبور؟

سامانه اخبار و اطلاعات استانداری
تاریخ: 1396/11/27 نظرات: 0 نظر نمایش: 332 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
فرماندار شادگان بر لزوم همراهی و مقابله شیوخ و سران طوایف در زمینه آگاه سازی افراد در استفاده نکردن از سلاح در مراسم ها تاکید کرد

فرماندار شادگان بر لزوم همراهی و مقابله شیوخ و سران طوایف در زمینه آگاه سازی افراد در استفاده نکردن از سلاح در مراسم ها تاکید کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شادگان،  جلسه ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان شادگان  با حضور دکتر جعفری نسب فرماندار شادگان، حجت الاسلام سید مجید شرفی امام جمعه شهرستان و سایر اعضای ستاد با موضوع مقابله با تیراندازی در سطح شهرستان در محل دفتر امام جمعه برگزار شد.

دکتر احمد جعفری نسب فرماندار شادگان در این جلسه  باتوجه به اهمیت و جایگاه ویژه امر به معروف و نهی از منکر در حوزه امنیت اجتماعی اظهار کرد: همه باید در راستای ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه تلاش کنیم.

فرماندار شادگان بر لزوم برگزاری همایش های مردمی مختلف از قبیل عشایر تاکید کرد و گفت : سران عشایر می توانند در زمینه تامین و پایداری امنیت و همچنین کنترل تیراندازی های صورت گرفته در مراسم های عزاداری و عروسی پیش قدم شوند و اقدامات موثری را به انجام برسانند.

فرماندار شادگان  بر لزوم همراهی و مقابله شیوخ و سران طوایف در زمینه آگاه سازی افراد در استفاده نکردن از سلاح در مراسم ها  تاکید کرد.


فرماندار شادگان در پایان گفت:لزوم استفاده از ظفیت نخبگان ، تشکیل کمیته های فضای مجازی ، تشکیل کارگروه ویژه تحقیق و پژوهش با محوریت دانشگاه ومراکز علمی ، تدوین میثاق نامه عشایر در مقابله با تیراندازی و... از جمله مصوبات ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان شادگان بود.


گفتنی است،  در ادامه اعضای جلسه  در خصوص اقدامات قابل انجام برای پیشگیری از تیراندازی در آئین های مختلف به بحث و تبادل نظر پرداخته شد.

تصاویر مرتبط:

https://shadegan.ostan-khz.ir/Portals/18/1_3242%20(2).jpghttps://shadegan.ostan-khz.ir/Portals/18/1_3242%20(1).jpghttps://shadegan.ostan-khz.ir/Portals/18/1_3242%20(3).jpghttps://shadegan.ostan-khz.ir/Portals/18/321.jpg

کد: 39969
گروه: فرمانداری شادگان
نویسنده خبر: روابط عمومی فرمانداری شادگان
 
تصاویر مرتبط
  • فرماندار شادگان بر لزوم همراهی و مقابله شیوخ و سران طوایف در زمینه آگاه سازی افراد در استفاده نکردن از سلاح در مراسم ها تاکید کرد