ثبت نام كاربر
  1398/05/31
بخش های خبری

۰ اخبار استانداری

۰ فرمانداری آبادان

۰ فرمانداری امیدیه

۰ فرمانداری اندیمشک

۰ فرمانداری اهواز

۰ فرمانداری آغاجاری

۰ فرمانداری شوش

۰ فرمانداری خرمشهر

۰ فرمانداری اندیکا

۰ فرمانداری ایذه

۰ فرمانداری بهبهان

۰ فرمانداری باغملک

۰ فرمانداری باوی

۰ فرمانداری ماهشهر

۰ فرمانداری رامهرمز

۰ فرمانداری رامشیر

۰ فرمانداری دزفول

۰ فرمانداری شوشتر

۰ فرمانداری شادگان

۰ فرمانداری گتوند

۰ فرمانداری لالی

۰ فرمانداری مسجدسلیمان

۰ فرمانداری دشت آزادگان

۰ فرمانداری هویزه

۰ فرمانداری هفتکل

۰ فرمانداری هندیجان

۰ پاسخ به شبهات و انتقادات

۰ استان در آئینه رسانه ها

۰ مصاحبه ها و کنفرانس های خبری

پایگاه های مرتبط
ورود اپراتورهای خبرتصویر CAPTCHA
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.
ثبت نام
فراموشی کلمه عبور؟

سامانه اخبار و اطلاعات استانداری
تاریخ: 1397/05/28 نظرات: 0 نظر نمایش: 139 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
جلسه کمیسیون حفاری شهرستان هفتکل برگزار شد + تصویر

جلسه کمیسیون حفاری شهرستان هفتکل برگزار شد + تصویر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان هفتکل ، جلسه کمیسیون حفاری به ریاست سید عابدین طباطبایی فرماندار و با حضور آقای دکتر سلیمانی مدیر حقوقی توزیع نیروی برق استان خوزستان ، رئیس اداره گاز و مدیران ادارات خدمات رسان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد

 

در ابتدای جلسه فرماندار با عرض خیر مقدم به اعضاء جلسه و اشاره به اینکه این جلسه بنا به درخواست ریاست اداره گاز شهرستان به منظور بررسی و صدور مجوز عملیات حفاری برگزار شده است ، اظهار داشت : در راستای گازرسانی مطلوب و خدمت رسانی هر چه بهتر به مردم در شهر و روستا ، می طلبد مسئولین ادارات خدمات رسان نهایت همکاری را در عملیات های حفاری داشته باشند.

عالیترین مقام دولت در شهرستان ، گفت : تلاش کنید حق و حقوق ملت به سرعت و دقت داده شود ، باعث نشوید که کاغذبازی های اداری برای انجام پروژه ها ، زمان را از ما بگیرد و مردم متضرر گردند .

فرماندار و رئیس کمیسیون حفاری شهرستان ، افزود : اگر پروژه ها با فوریت و جدیت پیگیری و انجام شوند ، هیچ اعتباری در شهرستان برگشت نخواهد خورد ، پروژه ای در شهرستان تعریف و اعتبار لازم به آن اختصاص داده میشود، اما به دلیل طولانی شدن در اجرای پروژه و نوسانات اقتصادی و تهیه مواد اولیه ، اعتبار تخصیص داده شده ارزش خود را از دست داده و باعث اتمام پروژه نخواهد شد .

فرماندار تاکید داشت : به منظور جلوگیری از آسیب رساندن به تجهیزات و زیرساخت های ادارات خدمات رسان در شهرستان ضروری است پیمانکار پروژه با اخذ استعلامات مربوطه از این دستگاه ها نسبت به انجام هماهنگی های لازم با ادارات برق ، آبفا ، آبفار، جهاد کشاورزی، منابع طبیعی، مخابرات، بخشداری و غیره اقدام نماید.

 در ادامه جلسه کمایی ریاست اداره گاز شهرستان ، گفت : 20 نقطه پراکنده در سطح شهر و روستا برای مشترکین جزء دیده شده است ، گاز رسانی به روستای برمکان و گاز رسانی به موسسه های تولید مرغ گوشتی بعد از روستای گزین با اعتبار 11میلیارد و 850 میلیون ریال و ه طول 10 کیلومتر از تعهدات پروژه فعلی و پیمانکار است .

وی افزود : در خصوص حفاری هایی که در سطح شهر انجام خواهد گرفت ، شرکت گاز با شهرداری قرارداد منعقد کرده است که پس از اتمام پروژه ، خصارات وارد شده بررسی و به شهرداری پرداخت خواهد شد و در حال حاضر شرکت گاز هیچ گونه بدهی به شهرداری ندارد .

در پایان ادارات خدمات رسان در خصوص نصب علائم هشدار دهنده برای جلوگیری از بروز خطرات جانی و مالی برای مردم، ترمیم اصولی کانال های حفر شده ، رفع موانع و معارض موجود درمسیراجرای پروژه ها وهمچنین هماهنگی بیشتربا یکدیگربه بحث وتبادل نظر پرداختند.

 

 

کد: 43822
گروه: فرمانداری هفتکل
نویسنده خبر: مسئول روابط عمومی فرمانداری هفتکل
 
تصاویر مرتبط
  • جلسه کمیسیون حفاری شهرستان هفتکل برگزار شد + تصویر
  • جلسه کمیسیون حفاری شهرستان هفتکل برگزار شد + تصویر
  • جلسه کمیسیون حفاری شهرستان هفتکل برگزار شد + تصویر
  • جلسه کمیسیون حفاری شهرستان هفتکل برگزار شد + تصویر