ثبت نام كاربر
  1398/02/04
بخش های خبری

۰ اخبار استانداری

۰ فرمانداری آبادان

۰ فرمانداری امیدیه

۰ فرمانداری اندیمشک

۰ فرمانداری اهواز

۰ فرمانداری آغاجاری

۰ فرمانداری شوش

۰ فرمانداری خرمشهر

۰ فرمانداری اندیکا

۰ فرمانداری ایذه

۰ فرمانداری بهبهان

۰ فرمانداری باغملک

۰ فرمانداری باوی

۰ فرمانداری ماهشهر

۰ فرمانداری رامهرمز

۰ فرمانداری رامشیر

۰ فرمانداری دزفول

۰ فرمانداری شوشتر

۰ فرمانداری شادگان

۰ فرمانداری گتوند

۰ فرمانداری لالی

۰ فرمانداری مسجدسلیمان

۰ فرمانداری دشت آزادگان

۰ فرمانداری هویزه

۰ فرمانداری هفتکل

۰ فرمانداری هندیجان

۰ پاسخ به شبهات و انتقادات

۰ استان در آئینه رسانه ها

۰ مصاحبه ها و کنفرانس های خبری

پایگاه های مرتبط
ورود اپراتورهای خبرتصویر CAPTCHA
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.
ثبت نام
فراموشی کلمه عبور؟

سامانه اخبار و اطلاعات استانداری
تاریخ: 1397/06/21 نظرات: 0 نظر نمایش: 65 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
سرپرست فرمانداری سرپرست فرمانداری شادگان: مشکلات بیمارستان شهید معرفی زاده شادگان بررسی می شود

سرپرست فرمانداری شادگان با تأکید بر لزوم ارتقای سطح خدمت رسانی به بیماران، از بررسی مشکلات بیمارستان شهید معرفی زاده این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شادگان ،بامداد سه شنبه مورخ ۲۰ شهریور ماه  بصورت سرزده مهندس حاجیان سرپرست فرمانداری شادگان با حضور در بیمارستان شهید معرفی زاده ضمن عیادت و دلجویی از بیماران و بیان خداقوت به مجموعه کادر درمانی ، از بخش های مختلف بیمارستان و نحوه و کیفیت خدمت رسانی به مردم اطلاع حاصل نمودند.

مهندس حاجیان سرپرست فرمانداری شادگان شامگاه سه شنبه طی بازدید از بیمارستان شهید معرفی زاده در جمع خبرنگاران اظهارکرد: مراکز درمانی رابطه مستقیم با زندگی و سلامت افراد دارند و باید خدمات به بهترین نحو به بیماران ارائه شود.

وی بر لزوم ارتقای سطح خدمت رسانی در حوزه سلامت تاکید کرد و افزود: تحول در خدمات رسانی به بیماران و همچنین نظارت بر نحوه عملکرد مراکز درمانی از جمله اهداف این بازدید است.

سرپرست فرمانداری شادگان در ادامه گفت: از کارکنان بیمارستان انتظار می رود همچنان که همیشه سعه صدر داشته و با مهربانی و دلسوزی به خدمت رسانی به بیمارن مشغول هستند، از بیماران و همراهان آنها دلجویی کرده و شرایط آنها را درک کنند.

وی تاکید کرد: رسیدگی و ارائه خدمات بهینه به بیماران و اتخاذ تدابیر لازم برای رفع مشکلات درمانی آنها باید در اولویت کار مدیران، مسئولان و پزشکان بیمارستان قرار گیرد.

حاجیان در پایان با بیان اینکه مشکلات بیمارستان شهید معرفی زاده شادگان بررسی می شود، عنوان کرد: مسئول و پرسنل بخش‌های مختلف بیمارستان باید در راستای بهبود وضعیت موجود و ارتقای سطح خدمات به بیماران تلاش کنند.

تصاویر مرتبط:

 https://shadegan.ostan-khz.ir/Portals/18/1_3423erw%20(4).jpghttps://shadegan.ostan-khz.ir/Portals/18/1_3423erw%20(1).jpghttps://shadegan.ostan-khz.ir/Portals/18/1_3423erw%20(2).jpghttps://shadegan.ostan-khz.ir/Portals/18/1_3423erw%20(3).jpghttps://shadegan.ostan-khz.ir/Portals/18/1_3423erw%20(5).jpg

 

کد: 44589
گروه: فرمانداری شادگان
نویسنده خبر: روابط عمومی فرمانداری شادگان