ثبت نام كاربر
  1398/05/27
بخش های خبری

۰ اخبار استانداری

۰ فرمانداری آبادان

۰ فرمانداری امیدیه

۰ فرمانداری اندیمشک

۰ فرمانداری اهواز

۰ فرمانداری آغاجاری

۰ فرمانداری شوش

۰ فرمانداری خرمشهر

۰ فرمانداری اندیکا

۰ فرمانداری ایذه

۰ فرمانداری بهبهان

۰ فرمانداری باغملک

۰ فرمانداری باوی

۰ فرمانداری ماهشهر

۰ فرمانداری رامهرمز

۰ فرمانداری رامشیر

۰ فرمانداری دزفول

۰ فرمانداری شوشتر

۰ فرمانداری شادگان

۰ فرمانداری گتوند

۰ فرمانداری لالی

۰ فرمانداری مسجدسلیمان

۰ فرمانداری دشت آزادگان

۰ فرمانداری هویزه

۰ فرمانداری هفتکل

۰ فرمانداری هندیجان

۰ پاسخ به شبهات و انتقادات

۰ استان در آئینه رسانه ها

۰ مصاحبه ها و کنفرانس های خبری

پایگاه های مرتبط
ورود اپراتورهای خبرتصویر CAPTCHA
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.
ثبت نام
فراموشی کلمه عبور؟

سامانه اخبار و اطلاعات استانداری
تاریخ: 1397/09/24 نظرات: 0 نظر نمایش: 114 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول: سیاست دولت مبتنی بر مشارکت تمامی جریان های سیاسی در مدیریت کشور است

سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول: سیاست دولت مبتنی بر مشارکت تمامی جریان های سیاسی در مدیریت کشور است
سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان  در دیدار هم اندیشی و هم فکری با برخی فعالین حوزه فرهنگی،اجتماعی و سیاسی شهرستان دزفول مطرح کرد :


️ سیاست دولت مبتنی بر مشارکت تمامی جریان های سیاسی در مدیریت کشور است/ از نیروی جوان فرهیخته در کلیه ی حوزه های مدیریتی شهرستان دزفول استفاده خواهم کرد/ محرومیت زدایی باید از مدل مرکز به پیرامون تغییر کرده و مدل توسعه از پیرامون به مرکز را رواج دهیم
سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان  در دیدار هم اندیشی و هم فکری با برخی فعالین حوزه فرهنگی،اجتماعی و سیاسی شهرستان دزفول مطرح کرد :


️ سیاست دولت مبتنی بر مشارکت تمامی جریان های سیاسی در مدیریت کشور است/ از نیروی جوان فرهیخته در کلیه ی حوزه های مدیریتی شهرستان دزفول استفاده خواهم کرد/ محرومیت زدایی باید از مدل مرکز به پیرامون تغییر کرده و مدل توسعه از پیرامون به مرکز را رواج دهیم✅به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول ؛

🔷در این نشست ، مدعوین در خصوص مباحث متعددی از جمله آموزش و پرورش ، ارتباط مستقیم مسئولین با مردم، سپردن مسئولیت ها به نسل جوان ، فعال سازی ظرفیت های ویژه شهرستان دزفول، توجه به خرد جمعی، توجه ویژه به روستا و بخش های محروم شهرستان،توجه ویژه به روز چهارم خرداد، افزایش تخصیص اعتبار شهرستان از استان، توجه ویژه به مسائل امنیتی، ایجاد اتاق های فکر در حوزه های مختلف،صیانت از حقوق شهروندی،تکریم ارباب رجوع،توجه به برنامه ششم توسعه،مشارکت های اجتماعی،توجه به عزل و نصب ها و ... با سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول به تبادل نظر پرداختند.

دکتر حیدری در این دیدار با بیان اینکه شهرستان دزفول دارای ظرفیت های بیشماری در حوزه های مختلف است اظهار کرد : با توجه به وجود طیف های مختلف سیاسی ، اجتماعی ، قومی ، فرهنگی و ...  نماینده عالی دولت در شهرستان باید بگونه ای عمل کند که تمام طیف ها آن را به رعایت عدالت و عدم جانبداری از طیف خاصی بشناسند .

🔻وی افزود: بنا داریم مرتبا جلسات هم اندیشی با حضور بزرگان ، نخبگان دانشگاهی ، سیاسیون ، فعالین حوزه های اجتماعی ، فرهنگی، رسانه ای و ....  به منظور هم فکری و تکیه بر خردجمعی برگزار نماییم.

🔻نماینده عالی دولت در شهرستان دزفول در ادامه با بیان اینکه نظر رهبر معظم انقلاب ، کمک و همراهی همه جریانات سیاسی به دولت است و در این راستا ضرورت شرایط کشور ایجاب میکند که همه ی ما ، با هر سلیقه ای در یک جبهه قرار گرفته و کمک حال دولت باشیم و معتقدم این سیاست میبایست اعمال و عملی شود ادامه داد: سیاست دولت مبتنی بر مشارکت تمامی جریان های سیاسی در مدیریت کشور است و بی شک، مشارکت همه آحاد ملت ، توجه به شایسته سالاری و اعتمادسازی جزء استوانه های حفظ نظام هستند .

🔻سیاست گذار عالی دولت در شهرستان دزفول با اشاره بر ایجاد شکاف نسلی در جامعه تاکید کرد: با تمام توان در کاهش این فاصله باید گام برداشت و قصد دارم در این خصوص از نیروی جوان فرهیخته در کلیه ی حوزه های مدیریتی شهرستان دزفول استفاده نمایم.

دکتر حیدری در ادامه اضافه کرد : رسالت انقلاب بر محرومیت زدایی از جامعه میباشد و اعتقاد دارم، توسعه و محرومیت زدایی باید از مدل مرکز به پیرامون تغییر کرده و مدل توسعه از پیرامون به مرکز را رواج دهیم .

🔻سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول با بیان اینکه ارزیابی مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان بصورت محسوس و نامحسوس، همواره در حال انجام میباشد گفت : اجازه مداخله در وظایف دستگاه های اجرایی را نخواهم داد و مُر قانون در شهرستان انجام خواهد گرفت .

🔻وی با بیان اینکه دشمنان جمهوری اسلامی ایران و در راس آنان آمریکا ، بدنبال ایجاد یاس ، ناامیدی و عدم اعتماد مردم به نظام اند تشریح کرد: خدمت شبانه روزی به مردم ، ایجاد مشارکت سازی و اعتماد سازی  عناصری مهم در حفظ نظام و جلوگیری و خنثی سازی فتنه های دشمنان قسم خورده ی انقلاب اسلامی ایران است و در راستای این مهم ، مدیران موظف اند با پرهیز از شعارافکنی ، با عملکردشان ، اعتماد سازی نمایند.

🔻دکتر حیدری در پایان بیان کرد : به هدف خدمت به مردم شریف پایتخت مقاومت ایران پا به شهرستان دزفول گذاشته و هیچ هدف سیاسی ، اقتصادی و .... در شهرستان نداشته و ندارم و امیدوارم با همراهی مردمان فهیم شهرستان دزفول بتوانیم در روند توسعه و پیشرفت شهرستان موثر و موفق باشیم.
کد: 47322
گروه: فرمانداری دزفول
نویسنده خبر: اپراتور فرمانداری دزفول
 
تصاویر مرتبط
  • سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول: سیاست دولت مبتنی بر مشارکت تمامی جریان های سیاسی در مدیریت کشور است