ثبت نام كاربر
  1398/05/26
بخش های خبری

۰ اخبار استانداری

۰ فرمانداری آبادان

۰ فرمانداری امیدیه

۰ فرمانداری اندیمشک

۰ فرمانداری اهواز

۰ فرمانداری آغاجاری

۰ فرمانداری شوش

۰ فرمانداری خرمشهر

۰ فرمانداری اندیکا

۰ فرمانداری ایذه

۰ فرمانداری بهبهان

۰ فرمانداری باغملک

۰ فرمانداری باوی

۰ فرمانداری ماهشهر

۰ فرمانداری رامهرمز

۰ فرمانداری رامشیر

۰ فرمانداری دزفول

۰ فرمانداری شوشتر

۰ فرمانداری شادگان

۰ فرمانداری گتوند

۰ فرمانداری لالی

۰ فرمانداری مسجدسلیمان

۰ فرمانداری دشت آزادگان

۰ فرمانداری هویزه

۰ فرمانداری هفتکل

۰ فرمانداری هندیجان

۰ پاسخ به شبهات و انتقادات

۰ استان در آئینه رسانه ها

۰ مصاحبه ها و کنفرانس های خبری

پایگاه های مرتبط
ورود اپراتورهای خبرتصویر CAPTCHA
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.
ثبت نام
فراموشی کلمه عبور؟

سامانه اخبار و اطلاعات استانداری
تاریخ: 1397/11/14 نظرات: 0 نظر نمایش: 67 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
جلسه هماهنگی و برنامه ریزی راهپیمایی 22 بهمن برگزار شد / مودت : راهپیمایی 22 بهمن جلوه ایمان، وحدت و اقتدار ملت ایران زیر پرچم اسلام است

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی راهپیمایی 22 بهمن برگزار شد / مودت : راهپیمایی 22 بهمن جلوه ایمان، وحدت و اقتدار ملت ایران زیر پرچم اسلام است

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه خرمشهر ، کوروش مودت در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی راهپیمایی 22 بهمن گفت : راهپیمایی 22 بهمن جلوه ایمان، وحدت و اقتدار ملت ایران زیر پرچم اسلام است.

وی مردم ایران را مردمی بصیر، آگاه و وفادار دانست و افزود: این ملت همانند روزهای اول انقلاب و بیش از آن در سخت ترین شرایط حامی رهبر و انقلاب بوده و تحریم ها و انواع توطئه ها و دسیسه ها اندکی در اراده آنها در دفاع از نظام و رهبری خللی ایجاد نکرده است.

سرپرست فرمانداری ویژه خرمشهربا اشاره به نقش حضرت امام (ره) در پیروزی انقلاب اسلامی تصریح کرد: امروز که انقلاب به چهل سالگی رسیده است رسالت و وظیفه ما در پاسداشت آن بیشتر شده وباید دستاوردهای نظام رابه مردم اعلام نماییم.

وی خاطرنشان کرد:  در دوران دفاع مقدس برای مقابله با دشمن سلاح و تجهیزات نظامی نداشتیم ، امروز این افتخار را داریم که موشک های دوربرد نقطه زن داریم و در مبادلات سیاسی و نظامی در خاورمیانه و دنیا سهیم هستیم.

مودت ادامه داد : امروز ما بعنوان یک کشور ابرقدرت در عرصه های علمی و نظامی حرف برای گفتن داریم و در ردیف کشورهای توسعه یافته دنیا قرار داریم و همه اینها ثمره انقلاب است.

سرپرست فرمانداری ویژه خرمشهر به همه مدیران دستگاههای اجرایی تاکید کرد: خدمات و دستاوردهای  40 ساله  دستگاه مربوطه را اطلاع رسانی نمایند و با نصب بنر در سطح شهرستان در معرض دید مردم قرار دهند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود : در شهرستان خرمشهر قبل از انقلاب  38 ساختمان آموزشی وجود داشته اما  امروز به برکت پیروزی انقلاب و حمایت مردم و مسئولین 254 واحد آموزشی  وجود دارد.

مودت اظهار کرد: 13 پروژه  آماده افتتاح و 6 پروژه کلنگ زنی با اعتباری بیش از 181 میلیارد تومان در ایام دهه مبارک فجر انجام می شود .

سرپرست ویژه فرمانداری خرمشهر افزود: توصیه من به مدیران دستگاههای اجرایی این است که پرسنل خود را توجیه کنند که با ارباب رجوع رفتار شایسته ای و در خور نظام جمهوری اسلامی داشته باشند ، همه ما و شما آمده ایم به مردم خدمت کنیم  تا رضایت مندی عمومی را بوجود آوریم.

وی در ادامه از برنامه ملاقات مردمی و میز خدمت در محل نماز جمعه خبرداد و گفت : مدیران موظف ومکلف هستند برای ملاقات عمومی حضور بعمل آورند و از نزدیک درجریان مشکلات و مسائل مردم قرار بگیرند.

مودت در پایان از مردم همیشه  در صحنه ایران مخصوصاً مردم شریف شهرستان خرمشهر، عشایر غیور، بازاریان ، فرهنگیان ، دانشجویان ، حوزه های علمیه ، بسیجیان و کلیه اقشار مختلف امت حزب الله دعوت کرد تا با حضور حماسی خود در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر با آرمانهای امام فقید عظیم الشان و شهدای گرانقدر در پیمودن راه انقلاب تجدید بیعت نمایند .

در ادامه مقرر شد: مراسم راهپیمایی رأس ساعت 9:30 صبح روز دوشنبه از محل چهارراه شهید مطهری آغاز و پس از طی مسير در مسجد جامع با اجرای برنامه و سخنرانی صورت گیرد.

کد: 48705
گروه: فرمانداری خرمشهر
نویسنده خبر: اپراتور فرمانداری خرمشهر
 
تصاویر مرتبط
  • جلسه هماهنگی و برنامه ریزی راهپیمایی 22 بهمن برگزار شد / مودت : راهپیمایی 22 بهمن جلوه ایمان، وحدت و اقتدار ملت ایران زیر پرچم اسلام است