ثبت نام كاربر
  1398/05/26
بخش های خبری

۰ اخبار استانداری

۰ فرمانداری آبادان

۰ فرمانداری امیدیه

۰ فرمانداری اندیمشک

۰ فرمانداری اهواز

۰ فرمانداری آغاجاری

۰ فرمانداری شوش

۰ فرمانداری خرمشهر

۰ فرمانداری اندیکا

۰ فرمانداری ایذه

۰ فرمانداری بهبهان

۰ فرمانداری باغملک

۰ فرمانداری باوی

۰ فرمانداری ماهشهر

۰ فرمانداری رامهرمز

۰ فرمانداری رامشیر

۰ فرمانداری دزفول

۰ فرمانداری شوشتر

۰ فرمانداری شادگان

۰ فرمانداری گتوند

۰ فرمانداری لالی

۰ فرمانداری مسجدسلیمان

۰ فرمانداری دشت آزادگان

۰ فرمانداری هویزه

۰ فرمانداری هفتکل

۰ فرمانداری هندیجان

۰ پاسخ به شبهات و انتقادات

۰ استان در آئینه رسانه ها

۰ مصاحبه ها و کنفرانس های خبری

پایگاه های مرتبط
ورود اپراتورهای خبرتصویر CAPTCHA
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.
ثبت نام
فراموشی کلمه عبور؟

سامانه اخبار و اطلاعات استانداری
تاریخ: 1397/12/04 نظرات: 0 نظر نمایش: 103 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
جلسه با شهرداران واعضای شوراهای اسلامی خرمشهر و مینوشهر / مودت : شورای اسلامی شهر و شهرداری با همکاری و همدلی برای توسعه روزافزون این شهر گام بر دارند

جلسه با شهرداران واعضای شوراهای اسلامی خرمشهر و مینوشهر / مودت : شورای اسلامی شهر و شهرداری با همکاری و همدلی برای توسعه روزافزون این شهر گام بر دارند

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان خرمشهر ، کورش مودت در جلسه با شهرداران و اعضای شورای اسلامی  خرمشهر و مینو شهر گفت : شورای اسلامی شهر و شهرداری با همکاری و همدلی برای توسعه روزافزون این شهر گام بر دارند و تلاش نمایند رضایت شهروندان را جلب کنند.

وی افزود: خرمشهر بدلیل موقعیت استراتژیک وبین المللی که دارد  یکی از شهرهای نمونه گردشگری کشور است که سالانه میزبان مسافران و گردشگران زیادی از اقصی نقاط کشور است.
سرپرست فرمانداری ویژه خرمشهر تصریح کرد: خداوند را شاکریم، در نظامی خدمت می کنیم که برپایه مردم سالاری دینی است و شورای اسلامی هم نقش و جایگاه ویژه ای در این نظام مقدس دارد.

 مودت افزود : نظام شورا ها برخاسته از مردم سالاری دینی است وبخشی از اهمیت شورا بر اساس عملکردی  است که دارد و می تواند نقش مثبتی در ذهن مردم داشته باشد ، خدمت به مردم خرمشهر توفیقی است که خداوند به شما عنایت کرده است.

وی ادامه داد: باید از ظرفیت و توان هر کسی در جای خودش بهره ببریم ، اعضای شورا نماینده مردم هستنند و می توانند با ارتباطات و تعامل با مردم نقش موثری در جهت رفع مشکلات داشته باشد.

سرپرست فرمانداری ویژه خرمشهر با اشاره به اهمیت نقش و جایگاه مردم در تصمیم گیری ها ، بیان کرد: ما هدفی جز خدمت صادقانه به مردم نداریم و بخشی از کارها با مشارکت مردم انجام می شود.  

وی با اشاره به ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی  ادامه داد : پیش بینی می شود امسال دوبرابر سال گذشته  مسافران و گردشگران به خرمشهر می آیند بنابراین باید زیرساختهای بیشتری آماده شوند .

مودت افزود : دردورانی که عضو شورا بودم با کمک سرمایه گذار و مشارکت خیرین کارهای عمرانی زیادی انجام دادیم  شماهم میتوانید نقش آفرین باشید  مشروط براینکه در کار شورا اختلاف سلیقه ها را کنار بگذارید.

نماینده عالی دولت در شهرستان در بخش دیگری از سخنان خود گفت : دولت اعتبارات خوبی برای اشتغالزایی روستایی و فراگیر تخصیص نموده است و با برنامه ریزی و اجرای طرح های مختلف  در مناطق روستایی ، زمینه اشتغالزایی و کارآفرینی فوق العاده را در روستاها ایجاد خواهد کرد .

وی بر مشارکت سازمانهای مردم نهاد  تاکید کرد و افزود : باتوجه به نرخ بالای بیکاری باید نسبت به کاهش نرخ بیکاری در خرمشهر اقدام کنیم جذب و حفظ سرمایه گذار و مشارکت مردم و سمن ها می تواند نقش موثری داشته باشد.

مودت با اشاره به آمار بالای سگهای ولگرد افزود : مسئله سگهای ولگرد آسیبی است که اکثر شهرهای کشور درگیر آن هستند گروهها و نهادهای مردمی و حامیان محیط زیست در خرمشهر همانند دیگر شهرها ورود نمایند.

سرپرست فرمانداری ویژه خرمشهر اظهار کرد: ما در مسایل عمران شهری به ویژه در یکسان سازی بدنه شهر مشکل داریم شورای شهر و شهرداری  در خصوص تعیین تکلیف ساختمانهای قدیمی و مخروبه  که بلاصاحب مانده اند جلسه ای مشترکی با سازمان منطقه آزاد اروند بگیرند.

وی با اشاره به طرح  پاکسازی و نظافت عمومی شهر گفت : با هدف ایجاد مشارکت عمومی برای حفظ پاکیزگی شهر و استقبال از سال نو فرهنگ سازی و از همه ظرفیت ها استفاده شود.

 مودت در بخش دیگری از سخنان خود بر جمع آوری نخاله ها در ورودی های شهر ، جانمایی سفره های هفت سین ، هرس درختان ، رنگ آمیزی بلوارها ، تامین روشنایی معابر و پل ها و ساماندهی دستفروشان تاکید کرد.

کد: 49368
گروه: فرمانداری خرمشهر
نویسنده خبر: اپراتور فرمانداری خرمشهر
 
تصاویر مرتبط
  • جلسه با شهرداران واعضای شوراهای اسلامی خرمشهر و مینوشهر / مودت : شورای اسلامی شهر و شهرداری با همکاری و همدلی برای توسعه روزافزون این شهر گام بر دارند