ثبت نام كاربر
  1398/05/26
بخش های خبری

۰ اخبار استانداری

۰ فرمانداری آبادان

۰ فرمانداری امیدیه

۰ فرمانداری اندیمشک

۰ فرمانداری اهواز

۰ فرمانداری آغاجاری

۰ فرمانداری شوش

۰ فرمانداری خرمشهر

۰ فرمانداری اندیکا

۰ فرمانداری ایذه

۰ فرمانداری بهبهان

۰ فرمانداری باغملک

۰ فرمانداری باوی

۰ فرمانداری ماهشهر

۰ فرمانداری رامهرمز

۰ فرمانداری رامشیر

۰ فرمانداری دزفول

۰ فرمانداری شوشتر

۰ فرمانداری شادگان

۰ فرمانداری گتوند

۰ فرمانداری لالی

۰ فرمانداری مسجدسلیمان

۰ فرمانداری دشت آزادگان

۰ فرمانداری هویزه

۰ فرمانداری هفتکل

۰ فرمانداری هندیجان

۰ پاسخ به شبهات و انتقادات

۰ استان در آئینه رسانه ها

۰ مصاحبه ها و کنفرانس های خبری

پایگاه های مرتبط
ورود اپراتورهای خبرتصویر CAPTCHA
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.
ثبت نام
فراموشی کلمه عبور؟

سامانه اخبار و اطلاعات استانداری
تاریخ: 1397/12/12 نظرات: 0 نظر نمایش: 75 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
جلسه شورای اداری شهرستان خرمشهر / مودت : امکانات لازم برای خدمت رسانی به مسافران نوروزی مهیا شده است

جلسه شورای اداری شهرستان خرمشهر / مودت : امکانات لازم برای خدمت رسانی به مسافران نوروزی مهیا شده است

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان خرمشهر ، کورش مودت در جلسه شورای اداری شهرستان گفت : امکانات لازم برای خدمت رسانی به مسافران نوروزی مهیا شده است.

وی با اشاره  به سفرهای نوروزی و حضور کاروان های راهیان نور به خرمشهر افزود: در نوروز گذشته یک میلیون و 200 هزار نفر در قالب کاروان های راهیان نور و مهمانان نوروزی به خرمشهر سفر کرده اند که پیش بینی می شود نوروز امسال به خاطر شرایط مناسب آب و هوایی جمعیت بیشتری به خرمشهر سفر نمایند.

سرپرست فرمانداری ویژه خرمشهر از برپایی هشت پایگاه امداد نوروزی از سوی هلال احمر در مبادی ورودی خرمشهر خبر داد و گفت: پایگاههای امداد و نجات رودخانه ای نیز از سوی هلال احمر در ایام نوروز پیش بینی شده است.
 

مودت ساماندهی پارکینگ ها و استقرار کمپ های نوروزی را ضروری دانست و گفت:پلیس راهور نیز نسبت به رفع گره ترافیکی در مسیر پل آزادی و بازار اروند اقدام کند.

وی در بخش دیگری ازسخنان خود دستور تخریب یک مجتمع مسکونی 6 طبقه در معرض ریزش را صادر کرد و گفت: این ساختمان از نظر ایمنی و ضوابط ساختمانی استانداردهای لازم را ندارد و هر آن احتمال وقوع حادثه ناگوار غیر مترقبه برای خانوارهای ساکن آن وجود دارد.

مودت با بیان اینکه 45 خانوار در این مجتمع 6 طبقه سکونت دارند افزود : با توجه به مصوبه اخیر شورای تامین ،شهرداری خرمشهر با همکاری نیروی انتظامی باید این مجتمع را هر چه سریعتر تخلیه کنند چرا که هیچ گونه تاخیر و تعلل در این رابطه پذیرفتنی نیست.
سرپرست فرمانداری ویژه خرمشهر خاطرنشان کرد: شهرداری باید نسبت به تخریب سریع این مجتمع مسکونی اقدام کند و نباید اجازه داد تخلیه این ساختمان طولانی شود چون این ساختمان علاوه بر ناامن بودن بهداشتی هم نیست.
وی بر اجرای طرح پاکسازی و نظافت شهر با همکاری و مشارکت دستگاههای اجرایی تاکید کرد و گفت: طرح پاکسازی و نظافت شهر با همکاری مردم، سمن ها و مشارکت دستگاههای اجرایی قبل از نوروز انجام شود.
سرپرست فرمانداری خرمشهر ساماندهی دست فروشان بازار امام علی (ع) این شهر را ضروری دانست و افزود: اداره صنعت، معدن و تجارت نیز نسبت به کنترل بازار شب عید اقدام کند.
مودت  در ادامه به تشریح مسایل و مشکلات شهرستان خرمشهر پرداخت و گفت: خرمشهر با این قدمت و آوازه هنوز از خیلی از خدمات و امکانات اولیه محروم است لذا از دستگاه های اجرایی انتظار می رود نسبت به رفع مشکلات و کمبودها و نیز توسعه این شهرستان اقدام کنند.

وی پروژه های عمرانی تعریف شده در خرمشهر را 110 طرح عنوان کرد و گفت: از دستگاه های اجرایی انتظار می رود نسبت به پیگیری این طرح ها اقدام کنند.با توجه به اینکه هیچ کدام از جاده های خرمشهر چهار خطه نیست از اداره راه و شهرسازی انتظار می رود برای جذب اعتبار و ساماندهی راهها و ورودی های این شهر اقدام کند.
مودت گفت: با پیگیری استاندار خوزستان موافقت وزیر راه و شهرسازی برای چهار بانده کردن محور اهواز - خرمشهر اعلام شده است.

کد: 49513
گروه: فرمانداری خرمشهر
نویسنده خبر: اپراتور فرمانداری خرمشهر
 
تصاویر مرتبط
  • جلسه شورای اداری شهرستان خرمشهر / مودت : امکانات لازم برای خدمت رسانی به مسافران نوروزی مهیا شده است