ثبت نام كاربر
  1398/05/31
بخش های خبری

۰ اخبار استانداری

۰ فرمانداری آبادان

۰ فرمانداری امیدیه

۰ فرمانداری اندیمشک

۰ فرمانداری اهواز

۰ فرمانداری آغاجاری

۰ فرمانداری شوش

۰ فرمانداری خرمشهر

۰ فرمانداری اندیکا

۰ فرمانداری ایذه

۰ فرمانداری بهبهان

۰ فرمانداری باغملک

۰ فرمانداری باوی

۰ فرمانداری ماهشهر

۰ فرمانداری رامهرمز

۰ فرمانداری رامشیر

۰ فرمانداری دزفول

۰ فرمانداری شوشتر

۰ فرمانداری شادگان

۰ فرمانداری گتوند

۰ فرمانداری لالی

۰ فرمانداری مسجدسلیمان

۰ فرمانداری دشت آزادگان

۰ فرمانداری هویزه

۰ فرمانداری هفتکل

۰ فرمانداری هندیجان

۰ پاسخ به شبهات و انتقادات

۰ استان در آئینه رسانه ها

۰ مصاحبه ها و کنفرانس های خبری

پایگاه های مرتبط
ورود اپراتورهای خبرتصویر CAPTCHA
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.
ثبت نام
فراموشی کلمه عبور؟

سامانه اخبار و اطلاعات استانداری
تاریخ: 1397/12/18 نظرات: 0 نظر نمایش: 81 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
جلسه فرماندار با خبرنگاران واصحاب رسانه / مودت: خبرنگاران چشم بینای جامعه هستند و با اطلاع‌رسانی صحیح، به‌موقع و با رعایت انصاف مسلماً می‌توانند پابه‌پای مسئولان به مردم خدمت کنند

جلسه فرماندار با خبرنگاران واصحاب رسانه / مودت: خبرنگاران چشم بینای جامعه هستند و با اطلاع‌رسانی صحیح، به‌موقع و با رعایت انصاف مسلماً می‌توانند پابه‌پای مسئولان به مردم خدمت کنند

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری وبژه  شهرستان خرمشهر، کورش موردت درجلسه با خبرنگاران واصحاب رسانه این شهرستان گفت : خبرنگاران چشم بینای جامعه هستند و با اطلاع‌رسانی صحیح، به‌موقع و با رعایت انصاف مسلماً می‌توانند پابه‌پای مسئولان به مردم خدمت کنند.

وی امر اطلاع‌رسانی و خبرنگاری را وظیفه‌ای خطیر دانست و افزود: خبرنگار باید خبررسانی و شفاف‌سازی را در اولویت کاری خود قرار دهد نه این‌که چشم خود را بر روی حقایق بسته و با غرض‌ورزی و حاشیه‌سازی، همدلی موجود در جامعه را هدف بگیرد.

 سرپرست فرمانداری ویژه خرمشهر رعایت انصاف در نقد را از لازمه‌های کار خبرنگاری عنوان کرد و افزود: هیچ‌گاه نباید با توجیه موضوع، اغراض شخصی و مشکلات و خواسته‌های حزبی و منافع فردی را در کار تولید خبر دخالت داد.

 مودت به سفر اخیر خود و استاندار خوزستان به بصره و دیدار با استاندار بصره اشاره کرد و گفت: استاندار بصره فرد خوش فکری است و خواهان برقراری ارتباط دوستانه و افزایش تعامل با جمهوری اسلامی است.

سرپرست فرمانداری ویژه خرمشهر در بخش دیگری از سخنانش از صدور مجوز سازمان مبارزه با قاچاق برای افزایش سهمیه سوخت شناورهای خرمشهر از ۷۰ به ۳۰ به ۸۰ به ۲۰ خبر داد و افزود: با این تصمیم واردات کالا را برای شناور داران مقرون به صرفه می‌شود و می‌توان شاهد توسعه واردات کالاهای مسافری و ایجاد اشتغال در خرمشهر بود.

وی در ادامه بر جذب سرمایه گذار در خرمشهر تاکید کرد و گفت: جذب سرمایه گذار بخش خصوصی در ایجاد اشتغال و رفع بیکاری در شهرستان خرمشهر تاثیر گذار است و در این راستا تشکیل کمیسیون رفع موانع توسعه و پنجره واحد در خرمشهر در دستور کار قرار گرفت ضمن اینکه در این راستا جذب سرمایه گذار بومی و اشتغالزایی بومی در اولویت کاری برنامه های سال آینده در شهرستان خرمشهر است.
مودت تشکیل ستاد تسهیلات سفر و مدیریت بحران در خرمشهر را یادآور شد و گفت: خرمشهر در آستانه نوروز تمام امکانات و شرایط لازم برای پذیرایی و ورود میهمانان نوروزی و کاروان های راهیان نور را دارد.

وی همچنین با اشاره به ساختمان 6 طبقه در معرض خطر ریزش در خرمشهر گفت: ساکنان این ساختمان 45 خانوار می باشند و برای اسکان آنها در مسکن مهر آبادان تعیین شده و اعتباری بالغ بر 17 میلیارد ریال تخصیص داده شده است.

سرپرست فرمانداری خرمشهر اظهار داشت: در این خصوص جلسات متعددی با سازمان منطقه آزاد اروند، راه و شهرسازی، شهرداری، نیروی انتظامی، دادستانی و شورای تامین برای جا به جایی و رفع مسایل و مشکلات این خانوارها گرفته شد و قرار است به زودی این ساختمان تخلیه شود.

و ی با اشاره به مشکلات زیست محیطی ناشی از پساب های نیشکر گفت: به منظور جمع آوری پساب های نیشکر پیگیری هایی انجام شد که در نتیجه کارشناسان سازمان آب و برق خوزستان از تمام اراضی که در محاصره پساب نیشکر قرار دارند دیدن کردند و قول مساعد برای احداث سیفونی برای دفع این پساب ها به دریا داده شد.

کد: 49645
گروه: فرمانداری خرمشهر
نویسنده خبر: اپراتور فرمانداری خرمشهر
 
تصاویر مرتبط
  • جلسه فرماندار با خبرنگاران واصحاب رسانه / مودت: خبرنگاران چشم بینای جامعه هستند و با اطلاع‌رسانی صحیح، به‌موقع و با رعایت انصاف مسلماً می‌توانند پابه‌پای مسئولان به مردم خدمت کنند