ثبت نام كاربر
  1398/06/03
بخش های خبری

۰ اخبار استانداری

۰ فرمانداری آبادان

۰ فرمانداری امیدیه

۰ فرمانداری اندیمشک

۰ فرمانداری اهواز

۰ فرمانداری آغاجاری

۰ فرمانداری شوش

۰ فرمانداری خرمشهر

۰ فرمانداری اندیکا

۰ فرمانداری ایذه

۰ فرمانداری بهبهان

۰ فرمانداری باغملک

۰ فرمانداری باوی

۰ فرمانداری ماهشهر

۰ فرمانداری رامهرمز

۰ فرمانداری رامشیر

۰ فرمانداری دزفول

۰ فرمانداری شوشتر

۰ فرمانداری شادگان

۰ فرمانداری گتوند

۰ فرمانداری لالی

۰ فرمانداری مسجدسلیمان

۰ فرمانداری دشت آزادگان

۰ فرمانداری هویزه

۰ فرمانداری هفتکل

۰ فرمانداری هندیجان

۰ پاسخ به شبهات و انتقادات

۰ استان در آئینه رسانه ها

۰ مصاحبه ها و کنفرانس های خبری

پایگاه های مرتبط
ورود اپراتورهای خبرتصویر CAPTCHA
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.
ثبت نام
فراموشی کلمه عبور؟

سامانه اخبار و اطلاعات استانداری
تاریخ: 1398/03/01 نظرات: 0 نظر نمایش: 69 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان خرمشهر/ مودت : یکی از مهمترین و جدی ترین آسیب های اجتماعی ، بحث مواد مخدر است

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان خرمشهر/ مودت : یکی از مهمترین و جدی ترین آسیب های اجتماعی ، بحث مواد مخدر است

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه خرمشهر کورش مودت در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان گفت : یکی از مهمترین و جدی ترین آسیب های اجتماعی ، بحث مواد مخدر است .

وی افزود : برای مقابله با این آسیب باید با یک رویکرد اجتماعی به این موضوع نگاه کنیم و با فرهنگ سازی ، اطلاع رسانی و آموزش  شهروندان ، سطح تقاضا را در جامعه پایین بیاوریم.

سرپرست فرمانداری ویژه خرمشهر تصریح کرد: ضروری است در سال جاری کلیه مدیران دستگاههای عضو شورای هماهنگی مبارزه با مواد شهرستان با برنامه ریزی مناسب و ایجاد نوآوری نسبت به تدوین و اجرای برنامه های جدید و جذاب در هفته مبارزه با مواد مخدر اقدام نمایند .

وی گسترش آگاهی در مبارزه با مصرف مواد مخدر را نیازمند همکاری و مساعدت تمامی مردم و مسئولین دانست .

مودت با اشاره به بخشنامه ارسالی از سوی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر درسال 95 گفت : در آن بخشنامه موارد مربوط به سند پنج ساله ششم توسعه براساس سیاست های کلی مبارزه با مواد مخدر در کلیه حوزه ها مطرح شده است .

نماینده عالی دولت در شهرستان افزود : کمیته های تخصصی و سایر دستگاههای عضو شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان می توانند با بهره برداری از بخشنامه مذکور نسبت به تهیه نقشه راه سال 98 اقدام نمایند .

وی بر جمع آوری پاتوق های محل تجمع معتادین تاکید کرد وادامه داد: فرماندهی انتظامی جمع آوری و پاکسازی پاتوق های محل تجمع معتادین را در دستور کار خود قرار داده و نسبت به پلمپ مراکز ترک اعتیاد غیر مجاز اقدام نمایند.

مودت اظهار کرد: شهرداری خرمشهربا همکاری سایر دستگاهها و همچنین تبلیغات محیطی ( نصب بنر ، پخش پیامهای آموزشی ) در هفته مبارزه با مواد مخدر همکاری نماید.

سرپرست فرمانداری ویژه خرمشهر افزود: کلیه ادارات و ارگانهای شهرستان دوره آموزشی درخصوص آشنایی پرسنل با مواد مخدرو روانگردان برگزار نمایند.

کد: 51699
گروه: فرمانداری خرمشهر
نویسنده خبر: اپراتور فرمانداری خرمشهر
 
تصاویر مرتبط
  • جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان خرمشهر/ مودت : یکی از مهمترین و جدی ترین آسیب های اجتماعی ، بحث مواد مخدر است