ثبت نام كاربر
  1398/06/03
بخش های خبری

۰ اخبار استانداری

۰ فرمانداری آبادان

۰ فرمانداری امیدیه

۰ فرمانداری اندیمشک

۰ فرمانداری اهواز

۰ فرمانداری آغاجاری

۰ فرمانداری شوش

۰ فرمانداری خرمشهر

۰ فرمانداری اندیکا

۰ فرمانداری ایذه

۰ فرمانداری بهبهان

۰ فرمانداری باغملک

۰ فرمانداری باوی

۰ فرمانداری ماهشهر

۰ فرمانداری رامهرمز

۰ فرمانداری رامشیر

۰ فرمانداری دزفول

۰ فرمانداری شوشتر

۰ فرمانداری شادگان

۰ فرمانداری گتوند

۰ فرمانداری لالی

۰ فرمانداری مسجدسلیمان

۰ فرمانداری دشت آزادگان

۰ فرمانداری هویزه

۰ فرمانداری هفتکل

۰ فرمانداری هندیجان

۰ پاسخ به شبهات و انتقادات

۰ استان در آئینه رسانه ها

۰ مصاحبه ها و کنفرانس های خبری

پایگاه های مرتبط
ورود اپراتورهای خبرتصویر CAPTCHA
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.
ثبت نام
فراموشی کلمه عبور؟

سامانه اخبار و اطلاعات استانداری
تاریخ: 1398/03/11 نظرات: 0 نظر نمایش: 43 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
جلسه شورای اداری شهرستان خرمشهر / مودت : دستگاه‌های اجرایی هرگونه عزل و نصب و جابه‌جایی را بدون هماهنگی با فرماندار، انجام ندهند.

جلسه شورای اداری شهرستان خرمشهر / مودت : دستگاه‌های اجرایی هرگونه عزل و نصب و جابه‌جایی را بدون هماهنگی با فرماندار، انجام ندهند.

  سرپرست فرمانداری ویژه خرمشهر گفت: با توجه به پیش رو بودن انتخابات، دستگاه‌های اجرایی هرگونه عزل و نصب و جابه‌جایی را بدون هماهنگی با فرماندار، انجام ندهند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه خرمشهر ، کورش  مودت در جلسه شورای اداری شهرستان اظهار کرد: در صورت

ضرورت جابه‌جایی در دستگاه‌های دولتی، این کار باید با هماهنگی و اطلاع فرماندار انجام شود در غیر این صورت هرگونه تبعات متوجه مدیر دستگاه خواهد بود.

وی افزود: همچنین تا زمان انتخابات امکانات دولتی نباید به نفع یا علیه نامزد انتخاباتی خاصی استفاده شود که در هر دو صورت خلاف قانون است.

سرپرست فرمانداری خرمشهر به سرقت کابل‌های برق که از سوی مسئولان به‌عنوان عاملی اساسی در قطعی برق این روزهای خرمشهر معرفی‌شده است نیز پرداخت و خواستار برخورد جدی با سارقان شد.

مودت در این رابطه اظهار کرد: باید با هرگونه عاملی که باعث ایجاد خلل در آرامش مردم در فصل گرما می‌شود برخورد کرد و در خصوص سرقت کابل‌های برق نیز از مراجع قضایی و انتظامی درخواست برخورد جدی با عاملین شده است.

وی افزود: علاوه بر برخورد قهری باید نسبت به آگاه‌سازی مردم نیز اقدام و فرهنگ‌سازی از طریق رسانه‌ها و فضای مجازی نیز انجام شود تا به افراد سودجو اجازه ایجاد مشکل داده نشود.

سرپرست فرمانداری ویژه خرمشهر در ادامه به موضوع اجرای طرح بسیج ملی کنترل فشارخون اشاره کرد و گفت: طرح بسیج کنترل فشارخون یک اقدام ملی است و از تمام دستگاه‌های خرمشهر انتظار می‌رود با پایگاه‌های سنجش فشارخون همکاری داشته باشند.

وی تلاش همگانی برای کسب رتبه نخست در سنجش فشارخون را خواستار شد و افزود: دستگاه‌ها باید وسیله در اختیار مجریان طرح قرار دهند، نیروی انسانی توسط هلال‌احمر و دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر تأمین می‌شود، همچنین باید توجیه کارکنان، درج پیام‌های فشارخون در سربرگ اداری و اطلاع‌رسانی با چاپ بنر در سر درب ادارات و از طریق رسانه‌ها در دستور کار قرار بگیرد.

 فضاسازی محیطی در آستانه رحلت امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خرداد، اجرای طرح تکریم ارباب‌رجوع در فصل گرم سال و لزوم توجه به‌صرفه جویی در مصرف انرژی دیگر مواردی بود که از توسط سرپرست فرمانداری ویژه خرمشهر در این جلسه شورای اداری مطرح شد.

کد: 51896
گروه: فرمانداری خرمشهر
نویسنده خبر: اپراتور فرمانداری خرمشهر
 
تصاویر مرتبط
  • جلسه شورای اداری شهرستان خرمشهر / مودت : دستگاه‌های اجرایی هرگونه عزل و نصب و جابه‌جایی را بدون هماهنگی با فرماندار، انجام ندهند.