ثبت نام كاربر
  1398/06/03
بخش های خبری

۰ اخبار استانداری

۰ فرمانداری آبادان

۰ فرمانداری امیدیه

۰ فرمانداری اندیمشک

۰ فرمانداری اهواز

۰ فرمانداری آغاجاری

۰ فرمانداری شوش

۰ فرمانداری خرمشهر

۰ فرمانداری اندیکا

۰ فرمانداری ایذه

۰ فرمانداری بهبهان

۰ فرمانداری باغملک

۰ فرمانداری باوی

۰ فرمانداری ماهشهر

۰ فرمانداری رامهرمز

۰ فرمانداری رامشیر

۰ فرمانداری دزفول

۰ فرمانداری شوشتر

۰ فرمانداری شادگان

۰ فرمانداری گتوند

۰ فرمانداری لالی

۰ فرمانداری مسجدسلیمان

۰ فرمانداری دشت آزادگان

۰ فرمانداری هویزه

۰ فرمانداری هفتکل

۰ فرمانداری هندیجان

۰ پاسخ به شبهات و انتقادات

۰ استان در آئینه رسانه ها

۰ مصاحبه ها و کنفرانس های خبری

پایگاه های مرتبط
ورود اپراتورهای خبرتصویر CAPTCHA
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.
ثبت نام
فراموشی کلمه عبور؟

سامانه اخبار و اطلاعات استانداری
تاریخ: 1398/03/12 نظرات: 0 نظر نمایش: 390 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان شادگان معرفی شد

 فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان شادگان معرفی شد

سرهنگ جماشیانی به عنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان شادگان معرفی شد.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شادگان، مراسم تکریم و معارفه فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان شادگان با حضور مهندس حاجیان فرماندار شادگان، سید مجید شرفی امام جمعه شهرستان شادگان  سرهنگ صالحي  جانشين فرماندهي انتظامي خوزستان و هیئت همراه ،  کیانی راد  دادستان شادگان ،  مسئولین ادارات و دستگاهها ، شیوخ و سران عشایر و سایر اقشار مختلف مردم ولایتمدار شادگان  در محل سالن ابن سکیت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

مهندس حاجیان فرماندار و رئیس شورای تامین شادگان در این مراسم اظهار داشت: در مدت ۱۴ ماه گذشته فرمانده انتظامی شادگان در تکریم ارباب رجوع و ایجاد امنیت تلاش زیادی داشته است.

سعید حاجیان تصریح کرد: در بحران سیل نیروی انتظامی حضور پررنگی داشت، برقراری نظم و امنیت مناطق سیل زده شادگان، امداد و نجات سیل زدگان و فعالیت گروه‌های جهادی و حفاظت سیل بندها از دیگر مأموریت‌های پلیس در شادگان بود.

وی افزود: فرمانده انتظامی شهرستان شادگان در مجموعه شورای تأمین حضور مستمری داشت و افکار خوب وی مورد استقبال بزرگان عشایر و مردم این شهرستان قرار گرفت و خواهان ماندن وی در این شهرستان بودند.

فرماندار شادگان اظهار داشت: با توجه به میزان تهدیدات و سرمایه گذاری‌های گسترده دشمن در حوزه‌های اجتماعی، اشتغال و تورم نیاز به برنامه ریزی همراه با بصیرت است.


حجت الاسلام و المسلمین شرفی امام جمعه شادگان  نیز در این مراسم در سخنانی  با اشاره به رشادت‌های نیروی انتظامی ، اظهار کرد: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی نماد و مظهر اقتدار نظام، نظم و امنیت است.


امام جمعه شادگان  با قدرداني از تلاش هاي نیروی انتظامی به اهميت ايجاد و حفظ امنيت در جامعه و بين مردم پرداخت و تصريح كرد: مردم همواره قدردان و پشتیبان این تلاشها و زحمات جان بر کف نیروی انتظامی هستند.


امام جمعه شادگان همچنین ضمن آرزوی موفقیت برای سرهنگ جماشیانی به‌عنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان ، از زحمات سرهنگ میررضایی فرمانده پیشین نیروی انتظامی شادگان تقدیر و تشکر کرد.


جانشین فرماندهی انتظامی استان خوزستان نیز در مراسم  بر ضرورت همدلی برای تأمین امنیت تاکید کرد و گفت: دشمنان انقلاب و نظام برای ایجاد ناامنی در جامعه اسلامی تلاش می‌کنند که اقتدار پلیس برای ناکامی دشمنان بسیار مهم است.


جانشین فرماندهی انتظامی استان خوزستان گفت: با تلاش شبانه روزی پرسنل نیروی انتظامی و شورای تامین شادگان آمار جرایم خشن در این شهرستان 13 درصد کاهش داشته است.

وی اظهار داشت: کاهش جرم و همچنین تلفات جانی در شادگان حاصل برنامه ریزی دقیق و تعامل همکاری دستگاه‌های این شهرستان است.

جانشین فرماندهی انتظامی استان خوزستان گفت: مردمداری در بین کارکنان نیروی انتظامی ضرورت دارد و باید با افزایش همدلی و مشارکت بین مردم و پلیس به انجام هرچه بهتر وظایف محوله کمک کرد.

در این آئین از زحمات سرهنگ میر رضایی فرمانده پیشین انتظامی شهرستان شادگان تقدیر شد و سرهنگ اسکندر جماشیانی به عنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی در شادگان معرفی شد.

تصاویر مرتبط:

https://shadegan.ostan-khz.ir/Portals/18/002411%20(6).jpghttps://shadegan.ostan-khz.ir/Portals/18/002411%20(1).jpghttps://shadegan.ostan-khz.ir/Portals/18/002411%20(8).jpghttps://shadegan.ostan-khz.ir/Portals/18/IMG_0087.JPGhttps://shadegan.ostan-khz.ir/Portals/18/1_IMG_0169.jpghttps://shadegan.ostan-khz.ir/Portals/18/002411%20(10).jpghttps://shadegan.ostan-khz.ir/Portals/18/002411%20(9).jpghttps://shadegan.ostan-khz.ir/Portals/18/IMG_0119.JPGhttps://shadegan.ostan-khz.ir/Portals/18/3_IMG_0123.JPGhttps://shadegan.ostan-khz.ir/Portals/18/IMG_0206.JPGhttps://shadegan.ostan-khz.ir/Portals/18/wewqdad.jpg https://shadegan.ostan-khz.ir/Portals/18/IMG_0220.JPGhttps://shadegan.ostan-khz.ir/Portals/18/002411%20(3).jpg 

https://shadegan.ostan-khz.ir/Portals/18/002411%20(2).jpg

کد: 51945
گروه: فرمانداری شادگان
نویسنده خبر: روابط عمومی فرمانداری شادگان
 
تصاویر مرتبط
  •  فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان شادگان معرفی شد