ثبت نام كاربر
  1398/05/27
بخش های خبری

۰ اخبار استانداری

۰ فرمانداری آبادان

۰ فرمانداری امیدیه

۰ فرمانداری اندیمشک

۰ فرمانداری اهواز

۰ فرمانداری آغاجاری

۰ فرمانداری شوش

۰ فرمانداری خرمشهر

۰ فرمانداری اندیکا

۰ فرمانداری ایذه

۰ فرمانداری بهبهان

۰ فرمانداری باغملک

۰ فرمانداری باوی

۰ فرمانداری ماهشهر

۰ فرمانداری رامهرمز

۰ فرمانداری رامشیر

۰ فرمانداری دزفول

۰ فرمانداری شوشتر

۰ فرمانداری شادگان

۰ فرمانداری گتوند

۰ فرمانداری لالی

۰ فرمانداری مسجدسلیمان

۰ فرمانداری دشت آزادگان

۰ فرمانداری هویزه

۰ فرمانداری هفتکل

۰ فرمانداری هندیجان

۰ پاسخ به شبهات و انتقادات

۰ استان در آئینه رسانه ها

۰ مصاحبه ها و کنفرانس های خبری

پایگاه های مرتبط
ورود اپراتورهای خبرتصویر CAPTCHA
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.
ثبت نام
فراموشی کلمه عبور؟

سامانه اخبار و اطلاعات استانداری
تاریخ: 1398/03/21 نظرات: 0 نظر نمایش: 76 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
بازدیدحجت السلام والمسلمین حیدرحجتی نیا سرپرست فرمانداری شهرستان مسجدسلیمان به همراه علی عسگر ظاهری نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی ازکارخانه سیمان

بازدیدحجت السلام والمسلمین حیدرحجتی نیا سرپرست فرمانداری شهرستان مسجدسلیمان به همراه علی عسگر ظاهری نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی و اعضای شورای تامین شهرستان از کارخانه سیمان کارون

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مسجدسلیمان حجت السلام والمسلمین حیدرحجتی نیا سرپرست فرمانداری شهرستان، علی عسگرظاهری نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی و همچنین اعضای محترم شورای تامین شهرستان از کارخانه سیمان کارون بازدید نمودند.
حجت السلام و المسلمین حیدر حجتی نیا وهیات همراه پس از بازدید کارخانه درجلسه ای مشترک بامدیرعامل ،رئیس هیات مدیره وتعدای ازمدیران کارخانه حضور پیدا نمودند. ایشان ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات درماه مبارک رمضان و همچنین تسلیت فرا رسیدن ایام رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب‌، با اشاره به موضوع تحریم های ظالمانه کشورهای استکباری اظهار داشت: مقدار زیادی ازنواقص و محدودیت ها در صنعت و اقتصاد طبیعی میباشد و همه ما باید این محدودیت هارا درک کنیم و می بایست تدبیری مناسب به خرج دهیم و آنچه مجموعه شورای تامین شهرستان از اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل این کارخانه صنعتی انتظار دارند این است که با همین امکانات محدود بهترین تصمیم و تدبیر را دربهترین زمان ممکن جهت رفاه و معیشت هرچه بهتر پرسنل و رونق تولید دراین مجموعه صنعتی اتخاذ کنند زیرا دولت های مستکبر غربی بصورت جدی سفره مردم را نشانه گرفتند و قصد ایجاد نارضایتی هایی را در بین قشر کارگر را دارند اما نقشه شوم این مستکبران نقش برآب است زیرا قشر زحمتکش کارگر تا پای جان در کنار نظام و انقلاب خواهند ایستاد.
وی بیان داشت: کارخانه سیمان کارون باید هرچه سریعتر نسبت به راه اندازی و افتتاح یک دفترفروش در شهرستان اقدام نماید و همچنین با افتتاح حسابهای مالی و بانکی در شهرستان کمک به گردش مالی بانکهای شهرستان نماید.
حجتی نیا خاطرنشان کرد: این مجموعه صنعتی باید در امورات عام المنفعه در شهرستان کمک و دستگیری کند و در بحث فرسودگی مدارس آموزش پرورش شهرستان که بالای ۶۰درصد فرسودگی فیزیکی دارند به این مجموعه فرهنگی کمک کنند.
سرپرست فرمانداری گفت: درخصوص تسهیلات بانکی از طریق مجموعه استانداری بصورت ویژه پیگیری خواهیم نمود تا فاز دوم این مجموعه هرچه سریعتر فعال و وارد مدار تولید شود.
دربخش دیگری ازاین جلسه علی عسگرظاهری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان و تسلیت بمناسبت فرارسیدن رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب و همچنین پیشاپیش عید سعید فطر و طلوع ماه شوال را تبریک و تهنیت عرض کرد و اظهارداشت: همه ما موظف و مکلف هستیم از چرخه تولید و صنعت کشور حمایت و پشتیبانی کنیم و باید موانع را بر سر راه تولید و صنعت برداریم تا بتوانیم اشتغال پایدار و تولید ملی را افزایش دهیم زیرا با افزایش تولید ،سرمایه ملی نیز افزایش خواهد داشت.
ظاهری ضمن تشکر از جدیت مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره و حمایت های مجموعه اداری شهرستان از این صنعت گفت: جایگاه و نقش کارخانه سیمان در جهت رشد و توسعه اقتصادی و ایجاد فرصت های شغلی در منطقه بسیار مهم و ارزشمند است و باید با برنامه ریزی و پیگیری های لازم جهت رفع مشکلات این مجموعه عظیم صنعنتی اقدام نماییم.
وی افزود: کارخانه سیمان یکی از کارخانجاتی است که زمینه اشتغال را برای شهروندان فراهم نموده و امیدواریم با مدیریت جدید و نگاه نو که بر مجموعه حاکم شده است شاهد بهبود وضعیت تولید و اشتغال در این واحد صنعتی باشیم.
شایان ذکراست دراین بازدیدسرپرست فرمانداری به اتفاق اعضای جلسه ازخط تولیدوقسمتهای مختلف کارخانه دیدن بعمل آوردند.
کد: 52129
گروه: فرمانداری مسجدسلیمان
نویسنده خبر: اپراتور فرمانداری مسجدسلیمان