ثبت نام كاربر
  1398/05/02
بخش های خبری

۰ اخبار استانداری

۰ فرمانداری آبادان

۰ فرمانداری امیدیه

۰ فرمانداری اندیمشک

۰ فرمانداری اهواز

۰ فرمانداری آغاجاری

۰ فرمانداری شوش

۰ فرمانداری خرمشهر

۰ فرمانداری اندیکا

۰ فرمانداری ایذه

۰ فرمانداری بهبهان

۰ فرمانداری باغملک

۰ فرمانداری باوی

۰ فرمانداری ماهشهر

۰ فرمانداری رامهرمز

۰ فرمانداری رامشیر

۰ فرمانداری دزفول

۰ فرمانداری شوشتر

۰ فرمانداری شادگان

۰ فرمانداری گتوند

۰ فرمانداری لالی

۰ فرمانداری مسجدسلیمان

۰ فرمانداری دشت آزادگان

۰ فرمانداری هویزه

۰ فرمانداری هفتکل

۰ فرمانداری هندیجان

۰ پاسخ به شبهات و انتقادات

۰ استان در آئینه رسانه ها

۰ مصاحبه ها و کنفرانس های خبری

پایگاه های مرتبط
ورود اپراتورهای خبرتصویر CAPTCHA
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.
ثبت نام
فراموشی کلمه عبور؟

سامانه اخبار و اطلاعات استانداری
تاریخ: 1398/03/29 نظرات: 0 نظر نمایش: 39 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
سرپرست فرمانداری حمیدیه: مسئولین ادارات با تعامل و استفاده از ظرفیت همدیگر در رفع مشکلات آموزشی و اجرای برنامه های فرهنگی گام بردارند

سرپرست فرمانداری حمیدیه: مسئولین ادارات با تعامل و استفاده از ظرفیت همدیگر در رفع مشکلات آموزشی و اجرای برنامه های فرهنگی گام بردارند

 سرپرست فرمانداری حمیدیه در جلسه شورای آموزش وپرورش شهرستان بر آماده کردن مدارس برای سال تحصیلی جدید و برگزاری برنامه ها جهت پر کردن اوقات فراغت دانش آموزان، تاکید کرد.

 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان حمیدیه، شاهین هاشمی سرپرست فرمانداری حمیدیه جلسه شورای آموزش وپرورش را مهم برشمرد وگفت: مسئولین ادارات علاوه بر حضور مرتب در جلسات باید با تعامل و همکاری خوب در راستای رفع مشکلات آموزشی گام بردارند.
 
وی به پیگیری های انجام شده در راستای رفع مشکلات آموزشی بخصوص بهسازی مدارس و همچنین  احداث دو مدرسه در مسیر خسرج توسط خیرین، اشاره کرد و افزود: مسئولین مربوطه در سال تحصیلی جدید نسبت به آماده کردن مدارس بویژه در روستاهای سیل زده،اقدام لازم را به عمل آورند.
 
هاشمی در ادامه با اشاره به نشست اخیر با مردم کوی انقلاب، بر پیگیری مدرسه این منطقه و و رفع مشکلات احداث آن تاکید کرد و از بر گزاری برنامه تقدیر و تشکر از دانش آموزان موفق شهرستان حمیدیه، در استان خبر داد.
 
سرپرست فرمانداری، برگزاری کلاس های سواد آموزی و جذب افراد بازمانده از تحصیل را مهم دانست و خواستار رفع مشکلات ایاب وذهاب دانش آموزان روستایی شد.
 
رییس شورای آموزش وپرورش شهرستان در پایان،  به اتمام سال تحصیلی و لزوم برگزاری برنامه های جهت پر کردن اوقات فراغت دانش آموزان اشاره کرد و گفت: مسئولین ادارات شهرستان با استفاده از ظرفیت همدیگر و تعامل بهتر، نسبت به تشکیل کمیته اوقات فراغت و برگزاری برنامه های متعدد در این راستا،در تمام شهرستان اقدام نمایند.
کد: 52280
گروه: فرمانداری حمیدیه
نویسنده خبر: روابط عمومی فرمانداری حمیدیه
 
تصاویر مرتبط
  • سرپرست فرمانداری حمیدیه: مسئولین ادارات با تعامل و استفاده از ظرفیت همدیگر در رفع مشکلات آموزشی و اجرای برنامه های فرهنگی گام بردارند